Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a jelenségről? A többi lent!

Figyelt kérdés

- Ne általánosítsál nem minden nő pénzéhes, de nehogy már kevesebbet keressen a pasi mint én.


VS


- Még jó, hogy nem szülök olyannak akinek nincs lakása, autója és pénze. Ki fog eltartani a terhesség, gyes és gyed alatt???



Szerintetek a nőkben miért van ez a kettősség, hogy fel vannak háborodva, ha pénzéhesnek és érdeknek nevezed jogosan, és jön a védekezés, hogy ez általánosítás, incel vagy.


Majd aztán elő bújuk a persze, hogy számít a pénz és persze, hogy nem állok össze csóró pasival és nem szülök neki gyereket.


Ugyanakkor jön az újabb ellentmondás, hogy a nők csak érzelmi alapon képesek szexelni és együtt lenni valakivel, miközben tele van az ország hivatásos, fél hivatásos prostikkal és kitartott nőkkel meg érdek nőkkel.


Mi a véleményed erről a felfogásról?


Elsősorban hímneműek válaszát várom!!



febr. 29. 11:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/118 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az összes kommentet, így a te hozzászólásaidat is elolvastam és be kell valljam, elképedtem. Tulajdonképpen miért látod ilyen negatív szögből a nőket? Mi történt, mi váltotta ki ezt az indulatot belőled?


20 évesen félárva lettem. Elég szegények voltunk, de mindig szorgalmasan tanultam. Édesapám után csak hitelt örököltem, de ezt vissza is utasítottam.

Középiskola utolsó éve alatt (ekkor két nyelvvizsgát csináltam) és egyetem alatt (ahol ösztöndíjjal tanultam) végig dolgoztam, egyetem alatt teljes munkaidőben. A szüleim nagyon szerettek és támogattak érzelmileg, de anyagilag semmilyen szinten nem tudtak.

Egy idő után nagyon megromlott édesanyámmal a kapcsolatom, el kellett koltozzek otthonról.

Jelenleg egy nemet hátterű nagy cégnél dolgozom konyvelo assziszentskent. Végre kifizetődik annyi év szorgalma, baromi nehezen talaltam munkát, állandóan szr helyekre kerultem be, meg szrabb fizetésért. Ez a cég pedig látott bennem potenciált, beiskolaztak egy tanfolyamra is. Azt hiszem látod, hogy mennyire a semmiből jöttem és hol tartok most.

Soha semmit nem kertem egyetlen paromtol sem, maximum annyit, hogy ha virágot szeretnének ajándékozni, akkor cserepes legyen, mert szeretek gondoskodni róluk. Úgyhogy rólam elhiheted, hogy sosem érdekelt, kinek mennyi pénze van. Tekintve, hogy az összes parom otthon lakott és egyik sem dolgozott, míg én a tanulmányaim alatt folyamatosan.


25N

márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/118 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen hülyeségekkel foglalkozol ahelyett, hogy magadon változtatnál, a gondolkodásmódodon főleg, hogy ismerkednél normálisan. A te hibád.
márc. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/118 anonim ***** válasza:
72%

88: na, ez tipik nőgyűlölő hozzáállás... hogy azt gondolod, az egyetlen női hozzászóló lehet, aki 600e-t keres. Én vagyok az, aki otthon maradhatott, de nem minden kérdés alá írom ezt be, és k...ra nem dolgozom pénzügyi területen. Az egy másik hozzászóló, aki minden kérdés alatt nyáladzik arra, hogy mennyit keres és milyen 800e-s fizetésű pasit akar. És b...ki, ráadásul én vagyok az, aki simán összejön olyan férfivel, akinek nincs lakása, aki olyan férfivel tartós együttélős kapcsolatban volt, aki a felét nem kereste meg a fizumnak. Nekem annyi a "bűnöm", hogy olyannal nem jönnék össze, aki MAX. 100.000 Ft-ot tud magára cakkumpakk költeni azért, mert csicskul a szüleinek, akik meghoztak az ő gyerekkorában egy nagyon hülye döntést, és valószínű, még manipulálják is. Azért ne én legyek már szerencsétlen anyupicifiának a Vöröskereszt jótékonysági ága, ha gyereket akarok. És nem., az lóf...t nem jelent, hogy külsőre bejön. Azért az nem egy kuriózum, és az, akinek ennyi elég egy kapcsolathoz, az majom szinten van.


Ha meg te olyan nőt akarsz, lehet válogatni a 8általánosos romák között, te voltál az, aki mutogatta nekem, hogy azok tudnak 100ból vagy annál kevesebből pulyát nevelni :D. De neked sem az kell, hanem olyan nők, akiket "beautiful natural girl" vagy "beautiful girl" címszóval lehet keresni google-ön, és köztük is válogatnál.


Nyilván van olyan eset, amikor tényleg önhibáján kívül van szerencsétlen anyagi helyzetben vki (pl. leszázalékolták, súlyos pszichés gondok). De az nem az a szint, amikor vki önként és dalolva fizeti a szülei hitelét, amikor dönthetne úgy, hogy a sarkára áll, és a saját boldogulását, urambocsá a leendő gyerekét veszi előbbre.

márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/118 A kérdező kommentje:

93# De te olyannal sem jönnèl össze akinek azért nincsen pénze mert a szülei le vannak százalékolva.

Hiszen akkor, hogy akar gyereket ès amúgy is egy nagy nulla..

Ez az általànos vélemény.


Miért kell letagadni, hogy ma magyarországon rengeteg nő érdek és a pénz alapján választ párt?


Ezek tények!!


Vannak kivètelek? Vannak.


De mit érek vele, ha engem egy kivétellel sem hozott össze a sors??

Én a tapasztalataimnak hiszek, amit a saját szememmel hallottam és láttam és az lesujtò a magyar nőkre nézve.

márc. 6. 13:00
 95/118 anonim ***** válasza:
56%

Neked azért nincs nőd mert nem egészséges viszonyt ápolsz a manipuláló szüleiddel. Nem tudsz leszakadni tőlük és vállalni felelősséged a saját döntéseidért.


Én se jönnék össze veled.

márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/118 A kérdező kommentje:

95#


Hogy Manipulálnak a szüleim, ha külföldön élek. Apám már nem is él.


Abban igazad van, hogy amíg velük éltem addig megkeserìtették az életemet, de nem volt lehetőségem akkor máshová menni..Ha lett volna már 16 éves koromban elmentem volna jó messzire.

márc. 6. 14:05
 97/118 A kérdező kommentje:

95#


Ja és még mindig van nőm, de rögeszmés agyad ezt nem fogja fel és csak azt fújod, hogy én egy szar vagyok a női nem meg alanyi jogon tökéletes és ha nem, hogy jön ahhoz bárki is, hogy azt szóvá tegye..

márc. 6. 14:08
 98/118 anonim ***** válasza:
97: én nem az a válaszoló vagyok, de akkor meg nem értem, miért vered magad hisztizve arra, hogy egy általad felhozott fiktív példával, amiben tényleg a saját sorsát rontja el egy felnőtt ember, nem akarnának összejönni nők. Nem minden eset ugyanolyan. Az teljesen más, amikor vki dobbant otthonról, mert szar volt, és tesz azért, hogy változzon a sorsa, mint amikor csicskul a seggbuta, manipulatív szüleinek.
márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/118 anonim ***** válasza:
73%

"Vannak kivètelek? Vannak.



De mit érek vele, ha engem egy kivétellel sem hozott össze a sors??"


Most akkor itt hazudsz vagy amikor azt mondod van nőd?

Ha külföldön melóznál lazán fozetnéd a hitelt. Ha lenne nőd nem dírna a szád.

márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/118 A kérdező kommentje:

99#


1.Van nőm, de nem magyar!!!!

Ami szégyen a magyar nőkre nézve. Sem otthon, sem itt kint nem találtam normális magyar nőt.


2.Igen van félre tett pénzem amihez fel kéne vennem hitelt. Megéri 20 évig fizetni a hitelt, hogy utána haza menj egy olyan országba ahol a korrupció alap elvárás és nincs normális magyar nő mert teljesen eltorzultak belsőleg és egyre aggressivebben követelőznek??


3. Szerinted mit szólna a menyasszonyom, hogyha felvennék hitelt egy Magyarországi lakásra miközben kint együtt élünk. Ez szt jelentené, hogy nem vele képzelem el a jövőt.


4.Itt kint 100 milliónál kezdődnek az elfogatható ingatlanok. Nem luxus, csak elmegy kategória..

márc. 7. 08:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!