Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a jelenségről? A többi lent!

Figyelt kérdés

- Ne általánosítsál nem minden nő pénzéhes, de nehogy már kevesebbet keressen a pasi mint én.


VS


- Még jó, hogy nem szülök olyannak akinek nincs lakása, autója és pénze. Ki fog eltartani a terhesség, gyes és gyed alatt???



Szerintetek a nőkben miért van ez a kettősség, hogy fel vannak háborodva, ha pénzéhesnek és érdeknek nevezed jogosan, és jön a védekezés, hogy ez általánosítás, incel vagy.


Majd aztán elő bújuk a persze, hogy számít a pénz és persze, hogy nem állok össze csóró pasival és nem szülök neki gyereket.


Ugyanakkor jön az újabb ellentmondás, hogy a nők csak érzelmi alapon képesek szexelni és együtt lenni valakivel, miközben tele van az ország hivatásos, fél hivatásos prostikkal és kitartott nőkkel meg érdek nőkkel.


Mi a véleményed erről a felfogásról?


Elsősorban hímneműek válaszát várom!!



febr. 29. 11:38
 61/118 A kérdező kommentje:

58#


Aki egy szegény csaladba születik a család adósságába azt mond már egy légyszíves, hogy mit csináljon amikor szeretne egy komoly kapcsolatot egy neki tetsző lánnyal, de azzal szembesül, hogy a családi körülményei és az anyagi helyzete miatt az összes nő átveri, lepattintja majd azt mondják mi nem vagyunk pénzéhesek, de nem jövök össze egy nálam kevesebbet kereső fiúval.


A, ölje meg magát

B, költözzön egy lakatlan szigetre

C, jöjjön össze egy neki nem tetsző lánnyal aki idegesíti és nem is kívánja..

D, ??

márc. 1. 13:31
 62/118 anonim ***** válasza:
72%

61: leginkább azt, hogy nem hagyod, hogy a családod a nyakadra nőjön és beled fizettesse ki a hitelét. Olyan nincs, hogy adósságba születsz és azt nyögöd, és nincs más opció. Olyan opció van, hogy te becsicskulsz a családodnak, mert elhitetik veled, hogy miattad lesznek a híd alatt, nem azért, mert felelőtlenül vettek fel hitelt. Ez önsorsrontás és szülőfüggőség.


De ami még opció:

- tanul, k...a sokat tanul, képezi magát, minél előbb - főleg nyelvet és infót (pl. rohadt hasznos, ha vki korán Excel-guru)

- ha az előbbi megvan, már fel fogják venni államilag támogatott egyetemre, ott leteszi a diplomát, közben 1 vagy akár 2 diákmunka, kollégium, és addig a pár évig anyagilag meghúzza magát (nincs cigi, napi söröcske, Netflix-előfizetés)

- multihoz elmegy gyakorlatra a sok tanulás és egy államilag támogatott diploma után vagy alatt


Rengeteg ismerősöm van, aki így került multihoz irodai pozícióba és ma már több százezres fizut keres.


ill. nem keres szinten felül nőt. Általában olyan esetekben látom ezt a fajta férfipicsogást, amikor neki sem a saját kategóriája kell, hanem a top 10es (ja, nem, mert ne sminkeljen, elég egy "átlagos", de karcsú, tökéletes arcú, testű szomszédlány).


És ne olyat keressen, aki gyereket akar. Mert gyereket ilyen anyagi körülmények között nem vállal egy olyan ember, akinek fontos a gyereke élete.

márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/118 A kérdező kommentje:

Én excel guru vagyok 😉


Otthon az összes barátom a szülői háttérnek köszönhet mindent. Egy olyan nem ismerek akinek szegények voltak a szülei, de ennek ellenére kitőrt és elérhető, hogy neki átlagon felüli fizetése legyen.


Én amikor a kereskedelemben dolgoztam azzal szembesültem, hogy hiába akarok szakmát váltani mindenhová csak ismerős meg rokon által lehet bekerülni.


Az összes barátom akinek jó állása van szülő vagy rokon vagy barát által került be.


Pl volt egy barátom aki két évig nem dolgozott. Én dolgoztam mint orrba szájba , őt meg két év után benyomta az apja egy jó helyre.



Nem az esze, nem a tudása miatt vették fel, hanem az apja miatt.


Biztos van ellenpélda, de az én ismerős körömben csak ilyenek voltak. És jellemzően az ilyen emberek dicsekednek a legjobban és nem akarják, hogy más is olyan szintre eljusson önerőből mint ő protekcióval...

márc. 1. 13:54
 64/118 anonim ***** válasza:
84%

Én meg pont azt látom, hogy rengeteg olyan ismerősöm van pl. a multis munkahelyemen, akivel vagyok olyan viszonyban, hogy beszéltünk, hogy azért nem jó családi körülmények közül jött. Csak átlátta, hogy mit tanuljon, hova jelentkezzen munkára. Pl. volt főnököm gyerekkorában voltak napok, amikor enni nem tudott. Apuka lelépett, nem fizetett gyerektartást. Meg lehet csinálni. Az ne mindenki más hibája legyen, hogy vki rossz döntéseket hozott meg.


Én pl. középosztálybeli családból származom, az egyetlen plusz potizívum az volt, hogy otthon maradhattam egyetem alatt és nem kellett albérletet fizetnem. Semmi protekcióm nem volt sehova. Mégsem minimálbért keresek, mégsem verem magam mások miatt hitelbe.

márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/118 A kérdező kommentje:

Valaki más!!


Mindig ugyan az a nő válaszol és mindig az jön ki, hogy fantasztikus a fizetése, ő eltartja magát és szinte az összes nő ilyen.


Egy nagy lószart!

márc. 1. 14:25
 66/118 anonim ***** válasza:
79%

65: Mocsokul nem mondom azt, hogy az összes nő ilyen. De én magamról írtam egész végig. Meg arról, hogy igenis, max. 100.000 Ft meg gyes ráfordítással nem lehet gyereket eltartani ma Magyarországon normálisan.


Amúgy valahogy a síró férfiak nem a SPAR pénztáros Ildi meg a gyári soron dolgozó Katika után szoktak sírni. Tiptop irodai menedzserek, insta modellek meg cuki arcú, nem instás arcú, de tökéletesen kinéző modellek után inkább. És akkor csodálkoznak, hogy amit ők tudnak adni, az nem elég.

márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/118 anonim ***** válasza:
79%
#60 ha hét éve Angliában élsz, és Manager vagy - amit kétlek a trágya helyesírásod alapján - akkor miért érdekelnek téged a magyarországi nők? Amúgy meg nem csak egy ember írt ide, csak amilyen fájdalmasan ostoba vagy, nem tűnik fel. Az én kérdéseimre pl még mindig nem válaszoltál.
márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/118 anonim ***** válasza:
100%
lehet, ezért nem tudja, mennyit ér Mo-n gyereknevelésre a "hát megkeres 270-et, de majdnem az egészet letejeli anyucinak"
márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/118 A kérdező kommentje:

66# még mindig nem érdekelnek az insta riban.ok meg az ingyenélő qurvák.


Korábban a kereskedelemben sok nővel dolgoztam. Vokt egy kolléganőm aki mindig mondta, hogy jaj neked az ilyen cicababa lányok tetszenek.


A cicababa nálam azt jelenti, hogy szét van műtve, minden mű rajta és nem dolgozik, hanem eltartatja magát. Elmkndtam neki, hogy kik tetszenek a cégtől meg kikkel jöttem össze.

Mindegyik természetes volt, nem volt mű cici, nem volt felfújt száj, nem volt instán csücsörítő kép egyikről sem.


A kolléganő reakciója a nevek hallatán: Na hát mo dtam, hogy neked a cicababák tetszenek...


Egyik sem volt 10/10 egyik sem volt gazdag családból, egyik sem volt tökéletes, de az elvárásaik a csillagos ég felettiek voltak..


Na te is pont olyan vagy mint a volt kolléganőm, ha mutatnék egy tökre átlagos kinézetű nőt egyből azzal jönnél, hogy én szint felett keresek, cicababákra hajtok.


Igazad van egy férfinek nem lehetnek igényei.


Amikor egy nő milliomos pasnival jön össze miközben ő a testén kívül semmit nem tud felmutatni az nem szint felett keres...


Na de persze ha a szabályok a nőknek kedveznek akkor nem baj, hogy így van..

márc. 1. 15:13
 70/118 anonim ***** válasza:
100%
Vagy én meg ismerem a férfioldalt. Aki a TÉNYLEG átlagos nők iránt érdeklődik, ő maga hozza az átlagos szinten, személyiségre sem egy köpedelem, és nem teljesen csóró, és lehet vele tervezni komoly kapcsolatra, az általában sikerrel jár. Sokan meg pofáznak, hogy nekik átlagos nő is elég, aztán képet mutat egy sminkeletlen modellről meg Palvin Barbiról. Jó sok férfi van ilyen.
márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!