Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a jelenségről? A többi lent!

Figyelt kérdés

- Ne általánosítsál nem minden nő pénzéhes, de nehogy már kevesebbet keressen a pasi mint én.


VS


- Még jó, hogy nem szülök olyannak akinek nincs lakása, autója és pénze. Ki fog eltartani a terhesség, gyes és gyed alatt???



Szerintetek a nőkben miért van ez a kettősség, hogy fel vannak háborodva, ha pénzéhesnek és érdeknek nevezed jogosan, és jön a védekezés, hogy ez általánosítás, incel vagy.


Majd aztán elő bújuk a persze, hogy számít a pénz és persze, hogy nem állok össze csóró pasival és nem szülök neki gyereket.


Ugyanakkor jön az újabb ellentmondás, hogy a nők csak érzelmi alapon képesek szexelni és együtt lenni valakivel, miközben tele van az ország hivatásos, fél hivatásos prostikkal és kitartott nőkkel meg érdek nőkkel.


Mi a véleményed erről a felfogásról?


Elsősorban hímneműek válaszát várom!!



febr. 29. 11:38
 71/118 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és a cicababa nem egyenlő a szétműtött insta libával, műtét, filler, szilikon nélkül is lehet a szinted fölé lőni.
márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/118 A kérdező kommentje:

67#


Igen minden hazugság amit írtam, te ezt otthonról a kis székeden ülve össze raktad.

Bezzeg te annyira intelligens vagy, egy példakép vagy. Csak szuperlativuszokban tudok rólad beszélni annyira értékes ember lehetsz.


Mi a kérdésed te nyomorult?

Még mindig az, hogy lehet 100.000ft-ből gyereket vállalni?

Kérdezd meg a cigó barátaidat.


Te meg kérdezd meg magadtól, hogy tudsz tükörbe nézni amikor tudod, hogy érdekből választasz párt.


Lehet, hogy más pasi jobban tetszene, de mivel ennek több pénze volt ezért ennek szültél.

Ahol lakás van, pénz van oda potyogtatod a gyerekeket.


Aztán büszkén vered magadat, hogy minden közös és mennyi mindent elértél.

márc. 1. 15:22
 73/118 anonim ***** válasza:
72%

72: Igen, az lett volna a kérdésem. Cigány barátom nincs, ismerősöm van, ő is irodai dolgozó, ő is röhög azokon, akiket 2 zsák krumpliért megvesz a Fidesz és sorra ellik a pulyákat.


És igen, a Fókuszban síró romák annyiból nevelnek gyereket, de én nem olyan körülmények között akarok gyereket nevelni, ha lesz. Olyan "luxusokat" szeretnék nekik megvenni, mint időjáráshoz illő cipő, ami jó a lábára, elég meleg kabát télre, olyan edzőcipő, amiben nem fordul ki a bokája tesiórán. Ha te meg így akarod felnevelni a gyerekedet, lehet kimenni Borsodba válogatni a nők között.


És nem, én sosem jövök össze olyannal, aki nem tetszik. Nem is volt eddig 50 kapcsolatom, mert ha vki nem tud partnerem lenni minden téren, akkor inkább maradok egyedül.

márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/118 anonim ***** válasza:
80%
#72 világosan leírtam a kérdéseimet, meg azt is, hogy feleségem van, nem tudom, ebből hogy sikerült azt a logikai eszmefuttatást összehoznod, hogy a faszik érdekelnek engem, pláne szülök. 😁
márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/118 anonim ***** válasza:
73%
ja, amúgy a 67es válaszoló nem én voltam, de a 100.000-es kérdést én tettem fel (73 voltam).
márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/118 A kérdező kommentje:

73#


Értem sok sikert neked!

márc. 1. 15:35
 77/118 A kérdező kommentje:

Akkor foglaljuk ossze.


Egy ferfi akinek 300.000ft alatt van a fizetese, hitele van, gondjai vannak az fogja be a pofajat mert o egy nulla ember. Ismerkedni es csaladot alapitani ne akarjon es olyan noror meg ne is almodjon aki tetszik neki tetszik, mert hogy kepzeli, hogy szinten felul valaszt.


Itt van egy no aki jol keres es o mindig ir az ilyen jellegu kerdesek ala, hogy o eltartja magat o 600.000ft keres es penzugyi teruleten dolgozik es o egyedul vett maganak egy lakast es az egyeduli segitsege az volt, hogy az egyetemi evei alatt otthon lakhatott es nem kellett haza adnia penzt.


Minden no ilyen helyzetben van? Nem!!!!

A nok tobbsege ennyit keres ma Magyarorszagon? Nem!!!!!

Minden no okos? Nem!!!!

Azok a nok akiknek atlagos vagy atlag alatti fizetese van gyakran a szintjuk feletti pasira varnak? Igen!!!!!

Sok no puncival es cicivel akarja elerni, hogy penzes pasija legyen?? Igen!!!

Sok ilyen no van?? Igen mivel keves no keres jol.

Kijelenthetjuk, hogy az anyagi forrasokat es a munkahelzyi poziciokat tekintve nagyon sok no szint felett keres tarsat a csaladalapitashoz??? Igen!!!!!


Sok no azert helyezi magat magas szintre mert a nagymamatol apukatol orokolt egy lakast amiert semmit nem kellett tennie? Igen!!!!


Sok no azert helyezi magat magas szintre mert gyakorlatilag csak a kulsejevel foglalkozik es cserebe ezert Jokepu, izmos, vicces, turelmes, elnezo, gazdag ferfit szeretne? Igen!!!!!!!


Forditott esteben a nok ledegradaljak es lenezik a ferfiakat?? Igeeen!!!!!


Ez igy igazsagos??? Neeeeeem!!!!!!


A noket ez erdekli??? Neeeem!!!!!


Miert? Mert onzoek es csak egy dolog vezerli oket, hogy ok jol jarjanak es jo helyre tegyek a segguket ahol biztonsagban vannak, de tul sok erofeszitest ne kelljen bele tenni es feleloseget se kelljen vallalni mert azt a nok nem szeretik. Olyankor ki szoktak borulni es sirni.

márc. 4. 09:00
 78/118 anonim ***** válasza:
61%

Annyi a lényeg, hogy nem lehetne előre ilyen elvárásokat támasztani. Több olyan esetet tudok, hogy nő ezért marad vénlány. De ha komoly tervek vannak a kapcsolatban, akkor együtt lehet fejlődni. Ha akkor nem fejlődik, akkor hello.

Egyébként alacsonynak számító fizetésem van és páromé még alacsonyabb napi 6 órával, de nagyon jól megvagyunk. Nálunk a lakhatás a könnyebbség ehhez.


35/F

márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/118 A kérdező kommentje:

78#


Igen, de sajnos sok no elore hatalmas elvarasokat tamaszt amiknek ok maguk sem tudnak megfeelelni.


Pl: Az exem mikor kikoltortem kulfordre nem akart jonni, mert tudta, hogy nehez lesz, tudta, hogy nyelvet kell tanulni es kemenyen kell dolgozni. Sok no ezt nem akarja, ok a keszbe akarnak bele ulni. Mondta, hogyha majd mar jol keresek es jol mennek a dolgok akkor majd ki jon. Ez volt az a pont ahol megszakitottam vele a kapcsolatot. Hogy miert Mert erdek!!!!!!

márc. 4. 09:22
 80/118 anonim ***** válasza:

Szerintem különbséget kéne tenni az anyagias és nem anyagias nők között.


Aki anyagias annak a pénz számít egyedül, leginkább.



Aki nem az annak harmadlagos a pénz.



Ennyi.

márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!