Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a jelenségről? A többi lent!

Figyelt kérdés

- Ne általánosítsál nem minden nő pénzéhes, de nehogy már kevesebbet keressen a pasi mint én.


VS


- Még jó, hogy nem szülök olyannak akinek nincs lakása, autója és pénze. Ki fog eltartani a terhesség, gyes és gyed alatt???



Szerintetek a nőkben miért van ez a kettősség, hogy fel vannak háborodva, ha pénzéhesnek és érdeknek nevezed jogosan, és jön a védekezés, hogy ez általánosítás, incel vagy.


Majd aztán elő bújuk a persze, hogy számít a pénz és persze, hogy nem állok össze csóró pasival és nem szülök neki gyereket.


Ugyanakkor jön az újabb ellentmondás, hogy a nők csak érzelmi alapon képesek szexelni és együtt lenni valakivel, miközben tele van az ország hivatásos, fél hivatásos prostikkal és kitartott nőkkel meg érdek nőkkel.


Mi a véleményed erről a felfogásról?


Elsősorban hímneműek válaszát várom!!



febr. 29. 11:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/118 A kérdező kommentje:

110#



Ez a probléma nem általános??


Nagyon sok férfit ismerek aki megalkuszik mert tudja, ha szingli marad a családja a társadalom meg fogja bélyegezni.


Ezért össze állnak egy olyan nővel aki meg az ő szintjük alatt van és boldogtalanul leélik az életüket mert a velük egy szinten lévő nők szint felett keresnek.

márc. 11. 11:35
 112/118 anonim ***** válasza:

Ha valaki sok pénzt keres nincs veled egy szinten. Tudod miért?

Mert az átlagos janika aki épphogy megél NEM TUD sokat költeni a kinézetére. Mondjuk normális ruhákra amik az aktuális testalkatára kellenek, mondjuk normális minőségi ételekre amikkel tudna diétázni akár.

Míg az átlagos genetikájú gizike eltud menni műkörmöshöz, fodrászhoz, tud vonzó ruhákat venni a testalkatához, tud kondibérletet vagy betud fizetni egy netes edzésre. Tud diétázni izmot építeni mert van pénze a duétás cuccokra. Ilyen lehetőség mellett az átlagos gizike már nem átlagos hanem szép nő kategória lesz.

Minek kéne a szép gizikének az átlagos csóró faszi ga kaphat szintjén lévő embert??


Ja és nem bűncselekmény az hogy senki seggét nem akarjuk eltartani. Nem baj ha valaki kevesebbet keres de ha mondjuk nyaralni akarunk ne kelljen már fizetnem a részét vagy eltartani mert nem tudja magát.

márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/118 anonim ***** válasza:
46%

111

Ez az ő bajuk, jöhet megint az 52 százalékos lepontozasod.

Felnőtt ember nem társadalmi meg családi nyomás miatt éli úgy az életet, ahogy.

márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/118 A kérdező kommentje:

112#


Akkor vegyük sorba mert már megint kb a hajléktalan szintet hozod fel példának.


"Nekem átlagos fizetésem volt mikor otthon dolgoztam. Még is jól öltözködtem, sokkal jobb és drágább ruháim voltak mint most. Sportos voltam, nem egy kigyurt állat inkább atlétikus alkat. Mások által jóképűnek mondott.


Sok nőnek tetszettem, sokkal össze is jöttem, de az anyagi helyzetem miatt mindig vége lett. Tudod miért? Mert abba egy nő sem akart bele menni, hogy közösen fizessük az albérletet vagy közösen vegyünk lakást. Azt akarták, hogy én teremtsem meg egyedül és amikor majd meg lesz akkor ők majd fel jönnek hozzám és eldöntik, hogy akarnak e hosszú távon velem együtt lenni vagy nem.


Ki az a hülye aki egy ilyen megalázó helyzetbe belemegy?


Míg az átlagos genetikájú gizike eltud menni műkörmöshöz, fodrászhoz, tud vonzó ruhákat venni a testalkatához, tud kondibérletet vagy betud fizetni egy netes edzésre. Tud diétázni izmot építeni mert van pénze a duétás cuccokra. Ilyen lehetőség mellett az átlagos gizike már nem átlagos hanem szép nő kategória lesz."


Ezzel vitatkoznék. A Gizike önmaga szerint gyönyörű és belsőleg is tökéletes. Egy olyan szintre emeli magát ami a szintje felett van.


A példád pont azt bizonyítja, hogyha egy átlagos pasi el jár gyúrni, jó ruhák, fodrász akkor sok nö szerint az a férfi még mindig átlagos szinten van mert nincs kocsi és nincs lakás így hiába néz ki jól.


A példátlan leírtad, hogy,egy ugyan ilyen helyzetben lévő nő ha,el jár körmöshöz, edzeni akkor azonnal átlag felettinek gondolja magát. Tehát pont a nő keres a szintje felett.


A férfi beérné a,saját szintjével a gond ott van, hogy,a vele egy szinten lévő nő az többnek gondolja magát és nem akar a vele egy szintén lévő férfival együtt lenni. Egy magasabb szinten lévő férfi megszerzése végett mindent bevet a nő, cici, punci mert lássuk be hogy a nők java része csak ezzel tud érvényesülni.


"Minek kéne a szép gizikének az átlagos csóró faszi ga kaphat szintjén lévő embert??"


Ez a való életben sajnos így működik ( Minek kéne a szép gizikének a vele egy szinten lévő csóró faszi ha kaphat szintje felett lévő embert??)


Ez a nagy büdös igazság és ezt te is meg még nagyon sok nő tudja belül, de le fogjátok tagadni.


Rengeteg kolléganőm volt és tudod amikor napi szinten dolgozol valakivel akkor ki jön, hogy milyen meg vannak elszólások.



"Ja és nem bűncselekmény az hogy senki seggét nem akarjuk eltartani. Nem baj ha valaki kevesebbet keres de ha mondjuk nyaralni akarunk ne kelljen már fizetnem a részét vagy eltartani mert nem tudja magát."


Már megint a hajléktalan szintet hozod fel. Egy átlagos fizetésből azért a saját részét ki tudja fizetni a férfi. A probléma az, hogy pont a nők akarják azt csinálni amit leírtál, hogy fizessék nekik a nyaralást, hogy nőnek érezhessék magukat.

márc. 11. 14:22
 115/118 anonim ***** válasza:
Kérdezem harmadjára, hogy mi a cél ezzel a kérdéssel? Mit szeretnél elérni? Aki ilyen, nem fog megváltozni, mert vagy maga sem veszi észre, hogy ilyen vagy nagyon is jól tudja magáról. Neked semmi közöd hozza, hogy ki hogyan, milyen “értékek” mentén éli az életet. Engem nem érdekel, ha Ilonát megcsalja Géza vagy Emese lehúzza a párját, Imrét. Felnőtt emberekről van szó, akik el tudjak dönteni, hogyan akarnak élni. Foglalkozz a saját eleteddel, kapcsolatoddal, pároddal. Apropó, ő sejti, milyen szavakkal illeted, hogyan gondolkozol arról a nemrol, amelynek ő is képviselője?
márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/118 A kérdező kommentje:

115#


A cél a figyelem felhívás és hogy a nők változzanak meg!!!


Azért érdekes látni, hogy sokan azt írták kevés ilyen nő van.


Most már az megy, hogy na és ha vannak ilyen nők..


A pedók ellen is volt tüntetés legyen ez ellen is!!!

márc. 11. 15:59
 117/118 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők igen, de az nem azt jelenti, hogy sok vagy hogy ok lennének a többség. A te kedvedért meg senki nem fog meg változni.
márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/118 anonim ***** válasza:
Szóvegertés egyes ülj le mostmár a seggedre és maradj rl magadnak.
márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!