Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a jelenségről? A többi lent!

Figyelt kérdés

- Ne általánosítsál nem minden nő pénzéhes, de nehogy már kevesebbet keressen a pasi mint én.


VS


- Még jó, hogy nem szülök olyannak akinek nincs lakása, autója és pénze. Ki fog eltartani a terhesség, gyes és gyed alatt???



Szerintetek a nőkben miért van ez a kettősség, hogy fel vannak háborodva, ha pénzéhesnek és érdeknek nevezed jogosan, és jön a védekezés, hogy ez általánosítás, incel vagy.


Majd aztán elő bújuk a persze, hogy számít a pénz és persze, hogy nem állok össze csóró pasival és nem szülök neki gyereket.


Ugyanakkor jön az újabb ellentmondás, hogy a nők csak érzelmi alapon képesek szexelni és együtt lenni valakivel, miközben tele van az ország hivatásos, fél hivatásos prostikkal és kitartott nőkkel meg érdek nőkkel.


Mi a véleményed erről a felfogásról?


Elsősorban hímneműek válaszát várom!!



febr. 29. 11:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/118 anonim ***** válasza:
96%

"Ti már szeretnétek családot alapítani egy számotokra megfelelő férfival.

Ez a három férfi A, B és C jelzi neked, hogy komolyak a szándékai, nagyon tetszel neki és szeretne veled együtt élni.

Melyiket választanád és miért?"


Elég kevés információ van megadva. Ezek alapján az A-t választanám, mert személyiségben egyedül róla tudtam meg valamit: szorgalmas. Ez egy jó tulajdonság. Ha valóban jó értelemben szorgalmas és nem törtető, másokon áttaposó vagy pl. munkamániás, mert az sajnos betegség is tud lenni.

Hogy milyen lakása van és mennyit keres az irreleváns, nekem van házam, van hova családot alapítani (bár nem igazán vágyok gyerekekre).

febr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/118 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez tök logikus. Nő vagyok, többet keresek a páromnál és ez abszolút nem zavar. De nem is akarok gyereket. Ha akarnék, akkor örülnék ha a párom többet keresne, drága mulatság a gyereknevelés.
febr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/118 A kérdező kommentje:

18#


"Nem értem megint min megy a hiszti. Mindenki azt vár el amit akar még magyarázni sem kell miért. Maximum egyedül marad az elvárásaival."


Nem hiszti ez egy észrevétel amit felvetettem itt. Ebben mi a hiszti?


Én meg azt nem értem, hogy miért nem válaszolsz a 18#-ban elhangzott kérdésre.


Ha te elvárod, hogy legalább annyit keressen a párod mint te gondolom az már nem gond, ha jóval többet keres nálad.


Nincs azzal gond, hogy ezt kimondod a gond azzal van mikor megy az álszent duma, hogy nem te nem vagy érdek, de az vagy.


Úgy kell ismerkedned, hogy szia!


XY vagyok , egy érdek nő akinek az a legfontosabb, hogy a partnere legalább annyit keressen mint én.


Ezt ragazd a homlokodra és így járj a városban.



És nem kellenek a hazugságok, hogy a nők érzelmes lények, az érzelmek alapján döntenek. Te vagyaz élő példa arra, hogy ez nem így van.

febr. 29. 14:44
 24/118 anonim ***** válasza:
82%

"Ha a pasi nem illik bele abba a képbe amit a nő elképzelt akkor lekoccoltatja a pasit."


Ez neked miért felháborító? Jogunk van elképzelni mit szeretnénk és lekoccoltatni azt aki nem felel meg.


A micsoda nő meg azért ennyire népszerű mert egy gyönyörű rommantikus film. Nem azért mert minden nő milliomost akar. Nekem a sikoly is egy kedvencem akkor én gyilkos akarok lenni? Vagy gyilkost akarok?

febr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/118 anonim ***** válasza:
91%

# Mire arra hogy nem vagyok hajlandó lejjebb adni az elvárásaimból?


Ne keressen kevesebbet mert akkor nem tudná az én életszínvonalam ő idls fenttartani. (Értsd: Nem tudna annyit félretenni egy lakásba mint én,nem tudna biztonságosan kiugrani síelni télen nyáron meg nyaralni menni. Én ezeket megtudom tenni ha együtt vagyunk is meg akarom tenni de ha ő nem tudja nyílván magtól kéne elvennem és lemondani dolgokról).


Ismertem olyan pasit aki többet keresett. Neki nem volt elvárása hogy a nő is keressen annyit mint ő. Lehetett volna de nem volt, azt hiszem erről nem én tehetek.

És igen jó pár évig együtt voltunk. DE nem húztam le anyagilag, miért is tettem volna hiszen én is jól keresek mindent megtudok venni vagy tenni amit szeretnék.

febr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/118 anonim ***** válasza:
#23*
febr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/118 anonim ***** válasza:
78%

A esetben azért nagy a kummantás arról, mi a keresete, mennyi marad életre, családalapításra, albérletre, miért neki kell fizetnie a hitelt, amit a szülei vettek fel. Vagy milyen munkában dolgozik szorgalmasan. Nem mindegy, hogy fizikai közmunkát végez szorgalmasan, vagy egy átlagosan vagy akár átlag alatt fizető irodai munkát, amiből, ha takarékosan él, akkor azért félre tud tenni. C esetben egy büdös szó nem esik arról, hogy most dolgozik-e és mit. Az nem mindegy. Tervezni nem lehet akkor sem semmit, ha van nyelvvizsga meg lakás, ha közben egy naplopó. Arról még egyik esetben sem esik szó az első esetet kivéve, hogy milyenek a költekezési szokásai, és van-e vmi extra, amire kell költeni. A 270.000 Ft lókuki, ha mellette kell fizetni gyerektartást pl. Azt, hogy albérletet fizet, nem gond, nekem van saját lakásom, idő adtán beköltözhetünk oda.


Alapvetően nekem az elsődleges szempont nem a pénz (bár fontos), hanem a személyiség, közös értékrend, vonzalom. Ha ez mindháromnál megvan, akkor végiggondolnám, kivel tudnám a gyereket érdemben, élményekben, ingerekben gazdagon, nem kenyéren-száraz vízen tartva legyen akkor is, ha esetleg elvárná a jóember, hogy én maradjak otthon a gyerekkel.


Ebből nekem alapvetően, legalábbis, amit én kiolvasok a leírásokból, az első nem opció, a második kettő igen. Az első azért, mert az, hogy fizeti a szülei hitelét, és ezért marad csóró élete végéig, és én a hitel kifizetése végéig másodhegedűs leszek, és ő is a saját sorsát rontja el azért, mert a szülei hitelét fizeti... az ilyen sokszor még a saját gyereke ellenében is a szülei hitelének a fizetését priorizálja. A másik kettővel, ha az anyagiakat nézem, már lehet kezdeni vmit, ha feltételezem azt, hogy józan életet élnek, nem játékgépfüggők, nem fizetnek gyt-t más gyerek után, nem herdálják el a pénzüket minden f...gra.

febr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/118 anonim ***** válasza:
50%

És de én is érzelem alapján döntök mert ndm jönnék össze olyannal akinek van pénze de nem szeretem.


Olyannal jövök össze aki megfelel az elvárásaimnak kívül belül és én is az övének és szeretjük egymást, krllemesen tudunk együtt minőségi időt eltölteni. Tehát egy húron vagyunk.


Megsúgom nem volt sok kapcsolatom mert válogatós vagyok de nem baj. Megtaláltam az igazit és kész.

febr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/118 A kérdező kommentje:

24#


"

"Ez neked miért felháborító? Jogunk van elképzelni mit szeretnénk és lekoccoltatni azt aki nem felel meg."


Nem felháborító, hanem tény. A felháborító az mikor egy nő flegma és felsőbbrendűnek gondolja magát.



"A micsoda nő meg azért ennyire népszerű mert egy gyönyörű rommantikus film"


Azért népszerű mert a nőknek tetszik, hogy a Julia egy prosti volt nem volt okos és még is elérte, hogy a gazdag üzlet ember aki 100x többet letett az asztalra lealacsonyodott hozzá és felkarolta. Mi ferfiak tudjuk, hogy fordított esetben a nő még belénk rúgna szavakkal nemhogy felkarolna vagy segítene..


De ugye,ez elfogadott a mai társadalomban.

febr. 29. 15:13
 30/118 A kérdező kommentje:
25# aztán valamiért csak vége lett..
febr. 29. 15:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!