Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a jelenségről? A többi lent!

Figyelt kérdés

- Ne általánosítsál nem minden nő pénzéhes, de nehogy már kevesebbet keressen a pasi mint én.


VS


- Még jó, hogy nem szülök olyannak akinek nincs lakása, autója és pénze. Ki fog eltartani a terhesség, gyes és gyed alatt???



Szerintetek a nőkben miért van ez a kettősség, hogy fel vannak háborodva, ha pénzéhesnek és érdeknek nevezed jogosan, és jön a védekezés, hogy ez általánosítás, incel vagy.


Majd aztán elő bújuk a persze, hogy számít a pénz és persze, hogy nem állok össze csóró pasival és nem szülök neki gyereket.


Ugyanakkor jön az újabb ellentmondás, hogy a nők csak érzelmi alapon képesek szexelni és együtt lenni valakivel, miközben tele van az ország hivatásos, fél hivatásos prostikkal és kitartott nőkkel meg érdek nőkkel.


Mi a véleményed erről a felfogásról?


Elsősorban hímneműek válaszát várom!!



febr. 29. 11:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/118 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az egyetlen ember aki azt gondolja hogy felsőbbrendű az te vagy.


Azért vagyok felsőbbrendű mert ha nem felel meg nekem valaki azt mondom bocsánat de nem egymást keressük? Mit kéne tenni az első incellel aki rámkattan mert jól nezek ki és még mellé jól is keresek összeházasodni?


Nem cagyok felsőbbrendű mert válogatok. Mindenki válogat. Arról meg nem én tehetek hogy te nem tudsz válogatni és a nőket fikázpd a saját sikertelenséged miatt.

febr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/118 anonim ***** válasza:
94%
27. vagyok - bocs, azt kihagytam, hogy C versenyző nem játszik, ha nem dolgozik (úgy értve: tartós munkanélküli naplopó, nem úgy, hogy két hete felmondtak neki, és jelenleg keres munkát)
febr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/118 A kérdező kommentje:

27#


😅😅😅


A - Irodában dolgozik, de a hitel elviszi a pénzét. 260.000ft a fizetése. Olyan a helyzet,hogy a szülei nem tudják fizetni a hitelt és ha ő nem segít nekik akkor az egész család megy az utcára.

Szorgalmas, segítőkész mindenben. Főzni és mosogatni is tudsz, de a szülei miatt nyakába kapott problémák megnehezítik az életét. A családodat nem tudod megválasztani csak a barátaidat, párodat jobb esetben ha nincsen anyagi dolgokhoz kötve a dolog.


C - A Családi vállalkozásban dolgozik. A Szülők mindig segítették a tanulmányait és úgy általában az életét. A szüleinek köszönhetően érte el azt ahol tart. Őrökölt nagy lakás, munkahely, főiskola, nyelvizsga.. persze ő vizsgázott le , de a szülők fizették a magán tanárokat, tanulmányokat.


Költekezési szokásai szereti a videó játékokat, de van tartalékja mert saját lakása van plusz a szülei szponzorálják.



B - Nem nagyon jár sehová havi 50 ezret tud félre tenni és vár az örökségre ami 20 milla. De nem tudja, hogy mikor jut hozzá.


B

febr. 29. 15:33
 34/118 anonim ***** válasza:
Az előbbi leírás alapján nekem B-ben nem szimpatikus az, hogy otthonülős, mert én nem vagyok az. De ha velem hajlandó eljönni havi 1-2x, akkor ő is játszik. C a leírások alapján minden további nélkül. A sajnos nem. Nem én leszek az, aki nyomorba taszítja magát meg egy felnőtt férfit kitart azért, mert a szülei hülye döntését nyögi önként és dalolva, és tőlem elvárná, hogy ehhez asszisztáljak. Ilyen pénzből nem lehet normálisan gyereket vállalni, nevelni. Neki kellene ilyenkor elgondolkodni, hogy neki fontos-e a saját család, gyerek, urambocsá' a leendő feleségének anyagi helyzete, és meg kellene hozni azt a döntést, hogy oké, innentől nem fizetem a hiteleteket, vagy erősen leredukálom a pénzt, amit küldök, oldjátok meg máshogy. Ha erre nem tudja rávenni magát, mégis hogy fog eltartani egy gyereket? Max. ha talál egy erre kapható nőt, keres magának egy sugar mommyt.
febr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/118 anonim ***** válasza:
57%

Mucuka, az, hogy valakinek számít a másik anyagi helyzete, az még nem pénzéhség.

Olyant még soha senki nem mondott, hogy nők csak érzelmi alapon tudnak szexelni. Inkább pillanatnyi vonzalom alapján.

febr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/118 anonim ***** válasza:
61%

És a három közül melyik tud dugni?Melyik szereti az állatkat?Melyik szól bele,hogy mire költöm a pénzem?Amúgy azt választanám,amelyikhez élőben vonzódom.Én se keresek sokat,de tudok spórolni,és a minőségi dolgokat szeretem,nem zavar,ha valami többe kerül,csak azért,mert csóró vagyok nem a legolcsóbb dolgokat veszem.

Senki nem akar egy színvonal alá ménni,de mindenkinek más a prioritás.

febr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/118 anonim ***** válasza:
86%

"XY vagyok , egy érdek nő akinek az a legfontosabb, hogy a partnere legalább annyit keressen mint én.

Ezt ragazd a homlokodra és így járj a városban."


Nem Bogárka, sok más dolog is fontos, de egészen biztos vagyok benne, hogy te azoknak sem érsz a közelébe.

febr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/118 A kérdező kommentje:

34#


Hogyha te születnél bele egy ilyen helyzetbe és te lennél a férfi te mit tennél? Kívülről baromi könnyű okosnak lenni.

Még egyszer leírom, hogyha nem segítene a szüleinek az utcára kerülne az egész család. Ezek szerint te csak magaddal foglalkoznál ( tipikus nő), csak neked legyen jó. Ott hagynád a családot a szarban, sőt megszakítanád velük a kapcsolatot és leszarnád, hogy a szüleid a családod hajléktalanná válnak. Sőt még beléjük is rúgnál.


Ez igen, ismét beigazolódott amit gondoltam.


A férfi segítsen a nőnek, karolja fel értse meg, alkalmazkodjon. Fordított esetben a nő nem fog.


Hány nő lenne most szarban, ha anno nem segítettek volna nekik férfiak, de ez persze mellékes.


Igazából az jött ki pontosan amit már előre tudtam. C lesz a legjobb neked, mert a szülei által mindene meg van. Az nem számít, hogy,semmit sem önerőből ért el csak az a lényeg, hogy legyen pénz és lakás és biztonság a többi le van szarva..


Ezzel megint csak azt bizonyítottad be, hogy ti nők érdekből választotok párt. Az egész egy színészkedés.


Hiába vonzana jobban mint férfi mivel a családi körülményei rosszak a C-nek meg jók ezért C-be leszel szerelmes és neki szülsz gyereket.


Én sosem tudnék ilyen lenni.


Áruld már el, hogy neked, hogy alakulnak ki az érzelmeid egy férfi felé? Az alapján, hogy oké van háza, nem keres rosszabbul mint én a szülei miatt biztonságban vagyunk ezért most meggyőzöm magamat, hogy szerelmes vagyok belé..

Mert vele járok jól..


Full érdek felfogás és Magyarországon a nők nagy többsége így működik majd van pofájuk azt mondani, hogy nem a nők nem a pénzre mennek és ne általánosítsál..


Nevetséges..


A cigók sem lepnak és nem magas a bűnözési statisztikájuk..



Ugyan olyan hazugság ez is az is.

márc. 1. 08:33
 39/118 anonim ***** válasza:
91%

38: Mindenki egy idő után felelős a saját sorsáért. Én sem várom el, hogy felkaroljon férfi. Mucika, leírtam, hogy tartós kapcsolatban, együttélős kapcsolatban voltam olyannal, aki a felét nem kereste meg annak, amit én. Én többet is költöttem rá arányosan. Nem az a gond, hogy nem akarják kitartani a p...ámat. De én sem akarom másét.


A szülő hülye döntése a szülő felelőssége. Az sztem egy undorító dolog, hogy ebbe kb. belefullasztják a saját gyereküket, és valószínűleg érzelmi zsarolással ott is tartják, és a feje fölött lengetik azt, hogy "RAJTAD múlik a sorsunk". Én szülőként elébb ölném meg magam, minthogy nyomorba döntsem a saját gyerekem. És nem, nem a férfi felelőssége, ha utcára kerül a szülő. A szülő felelőssége.


Ha a férfi meg kb. azért felgyújtja magát, hogy a szülei melegen maradjanak... és magát nem hajlandó előtérbe helyezni... miért várja el, hogy egy idegen nő ugyanazt megtegye érte, mint amit ő a szüleiért, akikkel azért van már egy kapcsolata? Mert ha a nő nem teszi meg ezt érte, akkor fizikailag, anyagilag lehetetlen egy gyerekneveléses kapcsolat, legalábbis normális verzióban. Mert ott van még az az opció, amit mutogatnak a Tényekben meg a Fókuszban, hogy ott van a purdé télen sortban a fűtetlen lakásban, és a szülők bőgnek, hogy nincs pénz. Én ilyen helyzetben nem vállalnék gyereket.


Amúgy nyilván nem összesen 3 férfiből lehet választani az egész világon. És biztos, hogy nincs olyan helyzet, hogy CSAK és KIZÁRÓLAG egyetlenegy férfi jönne nekem be. Plusz azt én mélységesem elítélem, aki kapcsolatot csak az alapján kezd el, hogy mennyire hú, de jól néz ki az illető. Az a majom szint. Végig kell gondolni kapcsolatra lépéskor azt, hogy mennyire passzolunk egymáshoz más téren is. És nem, nem lehetetlen találni vkit, aki keres annyit és van olyan egészséges pénzügyi kultúrája, hogy mellette egy gyereket fel lehetne nevelni számomra megfelelő módon, mellette kedves, értelmes, intelligens, lehet vele jókat beszélgetni, hasonló az értékrendünk, a közéleti és társadalmi témákban a véleményünk.

márc. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/118 A kérdező kommentje:
35# Mucika érdekes amit mondasz mert nekem sok nő hazudta azt, hogy a nők érzelmi lények és nem tudnak szexelni csak ha vannak érzelmek. Úgy hazugság az egész ahogy van. Ha van pénz és bízol a férfiban akkor könnyen bele mentek mindenbe.
márc. 1. 08:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!