Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a jelenségről? A többi lent!

Figyelt kérdés

- Ne általánosítsál nem minden nő pénzéhes, de nehogy már kevesebbet keressen a pasi mint én.


VS


- Még jó, hogy nem szülök olyannak akinek nincs lakása, autója és pénze. Ki fog eltartani a terhesség, gyes és gyed alatt???



Szerintetek a nőkben miért van ez a kettősség, hogy fel vannak háborodva, ha pénzéhesnek és érdeknek nevezed jogosan, és jön a védekezés, hogy ez általánosítás, incel vagy.


Majd aztán elő bújuk a persze, hogy számít a pénz és persze, hogy nem állok össze csóró pasival és nem szülök neki gyereket.


Ugyanakkor jön az újabb ellentmondás, hogy a nők csak érzelmi alapon képesek szexelni és együtt lenni valakivel, miközben tele van az ország hivatásos, fél hivatásos prostikkal és kitartott nőkkel meg érdek nőkkel.


Mi a véleményed erről a felfogásról?


Elsősorban hímneműek válaszát várom!!



febr. 29. 11:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/118 anonim ***** válasza:
80%

Ha attól leszek érdek nő hogy mentálisan egészséges férjre vágyok aki jó példa a gyereinknek,akivel LEHET KÖZÖS alapokat építeni akkor az vagyok igen.


Nem ám a pasi érdek pasi hogy a nőtől várja el hogy eltartsa és társai mert ő képtelen fenttartsni magát normálisan mert a szüleinek adja a pénzt.

Nem a nő az érdek nő mert nem akar senkit eltartni.

Nekem nem kellett segítő kéz soha képzeld csak. Megoldottam mindent egyedül. Akkor én minek is segítsek egy olyan embernek akitől nem akarok semmit?

márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/118 anonim ***** válasza:
84%
#47 egy mulya, nyámnyila, életképtelen férfi, aki nem képes leválni a toxikus szüleiről, hagyja magát kihasználni, nincs benne annyi tökösség és ambíció, hogy mondjuk külföldre menjen, és pár év alatt összegyűjtse egy lakás árát, nem tanul ki akár munka mellett is egy jól fizető szakmát, ellenben másokra irigykedik, hárítja a problémáit, másokat, meg a körülményeket okolja, nem hajlandó változtatni, az lehet bármilyen jóképű, a csajoknak egy két lábon járó red flag, okkal menekülnek.
márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/118 anonim ***** válasza:
84%

50: arra még mindig nem válaszoltál, hogy a gyerekvállalást nagyon max. 100e Ft-ból hogy gondolod a mai világban... jó, ehhez hozzájön a gyes vagy gyed, de azért az sem egy egetverő összeg. És azért belekerül némi pénzbe a gyerekvállalás... megintcsak, hacsak nem az a típusú szülő lennél, aki szemrebbenés nélkül sír a Fókuszban arról, hogy megint kikapcsolták az áramot, és milyen szegénység van... gyerek meg a háttérben koszos, szakadt pulcsiban rugdos egy kartondobozt, mert az a játék.


Ez meg nettó szókicsavarás meg kamu, hogy "jaj, ha a férfinak gondja van, azonnal kuka". Nem. Attól függ, milyen a gond, ez mennyire van kihatással a nő életszínvonalára, mennyire passzolnak emiatt személyiségben.


Én pl., mondom, voltam olyan férfival, aki átlag alatt keresett, az én fizetésem felét sem. Ugyanez a férfi depressziós is volt, túlsúlyos is. Nem érdekelt, nem volt ezekkel gondom. Azzal már igen, hogy a kapcsolatunk utolsó egy évében semmilyen effortot nem rakott bele, hogy legyen minőségi együtt töltött idő, beszélgetés, program (még ingyenes sem).


Fordított eset, miért karolnak fel kisszutykos nőket férfiak? Ált. azért, mert a nő fiatal és nagyon jól néz ki (vagy max. jelenleg szegénység és igénytelenség miatt csak 7-8/10, de az illető látja benne a 10/10 potenciált), a férfi meg vagy ronda, vagy öreg, de sokszor a kettő együtt. Ált. nem merő jószívből. Vagy a másik opció - az akkut szexfüggőség és puncihiány, és egy incel megörül annak, hogy vki lefeküdne vele, ezért lemegy kutyába. De ez nehogy már erény legyen...


arról meg fordított esetben ne is beszéljünk, hogy éééééérdekes módon kimutatható, hogy nagyon gyakran lépnek le férfiak, ha SNI-s gyerekük születik... de az sem ritka, hogy mennek félrek..ni, ha a nejük meghízik vagy épp veszélyeztett terhesség alatt nem tudnak dugni. Ennyit arról, hogy a férfiak mit tesznek, ha adódik egy probléma.

márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/118 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy meg a fókuszos koszoskölkös videók alapján így is simán lehet nőt fogni, aki ebbe belemegy, de gyanítom, az nem az a szint, amiért a kérdező szája sír. "Jaj, az roma, az nem elég vékony, fujj, milyen a haja, milyen már az arca"...
márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/118 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ő nem átlag hanem szép nő.

Az átlag alatti nő nekem ott kezdődik hogy igénytelen ( zsíros haj, túlsulyos)

Az átlag nő: szép arc de duci, elhízott de nőies idomokkal rendelkezik szép arccal igényes a haja jól öltözik, nem szép az arca de vékony szép idomokkal

A szép nő: jó a teste és szép az arca na meg persze igényes ápolt jó stílussal (mint ez a nő)

Modell nő: szép arc durván kidolgozott testtel, extra igényes, brutál jól öltözik.

márc. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/118 anonim ***** válasza:
Ja bocsi rossz kérdés 🤣
márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/118 A kérdező kommentje:

52#


Mond el legyszíves, hogy melyik országban tudod megkeresni egy Budapesti lakás árát 2-3 év alatt.


Egy kis lakás 40 milliótól kezdődik ami nem felelne meg a családalapításra. Tehát egy jobb környéken egy nagyobb lakás kb 60 millió.


Írd már meg, hogy melyik országban tudsz össze gyűjteni 3 év alatt 60 millió forintot és milyen munkával??

márc. 1. 11:29
 58/118 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, az én kérdésemre még mindig válaszoltál... szerinted hogy lehet felnevelni egy gyereket igényesen, ingergazdagon (nem vegetálva) gyesből és nagyon max. 100.000 Ft-ból... és legyünk engedékenyek, nem Budapesten (ami mondjuk nekem ki lenne lőve mint opció, mármint a nem Bp., mert itt építettem fel az életem, itt van jó munkám). Miből? Hogyan? Hogyan gondolja A versenyző a családalapítást?

(valószínűleg "ja, hát a nő keressen többet és neki legyen tartalékja")

márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/118 anonim ***** válasza:
84%
#57 nem kell a süketelés, pár évet írtam, nem 2-t, meg 5-6 éve marhára nem 60 millió volt egy budapesti lakás. Amúgy meg sima pincérként Ausztriában. Feltételezem, nem 18 éves vagy, ezt te is rég megtehetted volna, sima betanított gyári meg konyhai kisegítő melókkal lehet 2500 Eurót megkeresni úgy, hogy a szállást biztosítják, ha 20 évesen kimész, 25 éves korodra már rég meglehetett volna a lakásod.
márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/118 A kérdező kommentje:

59#


Képzeld el, hogy 7 éve Angliaban élek. Májusban lesz két éve, hogy Mangerként dolgozom. Mivel lakást bérlek nem tudtam még össze spórolni 60 milliót..


Na ennyit az okoskodásról.


Én vendéglátásba, kereskedelembe, szállodába nem szeretnék dolgozni mert nem nekem való. Van önkritikám.


Kereskedelemben dolgoztam több mint 10 évet és elég volt a kihasználasból, hogy nincs hétvégém, hogy nem fizetnek meg, hogy nincs gyakorlatilag életem stb..


Képzeld pont ezek miatt a rossz tapasztalatok miatt külföldre költöztem és a nulláról sok sok szorgalommal és kitartással eljutottam oda ahol vagyok.


De nincsen 60 millió félretett pénzem. Már két éve is 40 milla volt egy kis lakás Budapesten egy rosszabb környéken mivel anyám lakását 42 millióra értékelték fel.

márc. 1. 13:24
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!