Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a jelenségről? A többi lent!

Figyelt kérdés

- Ne általánosítsál nem minden nő pénzéhes, de nehogy már kevesebbet keressen a pasi mint én.


VS


- Még jó, hogy nem szülök olyannak akinek nincs lakása, autója és pénze. Ki fog eltartani a terhesség, gyes és gyed alatt???



Szerintetek a nőkben miért van ez a kettősség, hogy fel vannak háborodva, ha pénzéhesnek és érdeknek nevezed jogosan, és jön a védekezés, hogy ez általánosítás, incel vagy.


Majd aztán elő bújuk a persze, hogy számít a pénz és persze, hogy nem állok össze csóró pasival és nem szülök neki gyereket.


Ugyanakkor jön az újabb ellentmondás, hogy a nők csak érzelmi alapon képesek szexelni és együtt lenni valakivel, miközben tele van az ország hivatásos, fél hivatásos prostikkal és kitartott nőkkel meg érdek nőkkel.


Mi a véleményed erről a felfogásról?


Elsősorban hímneműek válaszát várom!!



febr. 29. 11:38
 81/118 anonim ***** válasza:
73%

Nem mi tehetünk róla hogy a férfiak a jó segg làtványától már hanyatt vàgodnak és nem akarnak elvárásokat állítani.


Amúgy nekem is felelősen vállaltak gyereket a szüleim. 19 évesen terhes lettem abban a pillanatban kaptam egy lakást anyámtól. Erről én tehetek? Nem.


Nem vagyok agyoniskolázott csak érettségim van illetve 2 szakmám amit munka és gyerek mellett tettem le.


Nincs puccos munkahelyem de 2 műszakban megkeresem a 400at.


Gyerek ellenére figyelek az étkezésemre, vékony vagyok nagy cicikkel és kerek popsival mivel edzek rá (a gyerekkel imádja ha edzek és közben ő a súlyzó stb..).


Vannak elvárásaim és aki nem üti meg a szintet azt leszarom. Felőlem sírthat elhordhat mindennek.

Elvárom hogy legyen elfogadó, kedves, rendes, szeressen engem és a gyerekem.

Elvárom a stabil munkahelyet,ahol annyit keres amiből meg tud élni és félre is tud tenni egy keveset. (NEM AZÉRT mert nekem kell a pénze csupán nem akarom én eltartani, vagy a nyaralás rá eső részét is fizetni.)

Elvárom hogy költsön rám, havonta ne bassza hanyatt egy szál virág vagy egy csoki. Mert igen jól esik. Ha nálam slszik èn meg etetem őt fizetem a vízet stb amit nyílván ő is használ szóval ha ezt veszem én is költök rá.

Elvárom hogy vonzó legyen. Nem byj ha van egy kis poci, de ne legyen extrémen kövér, az se gond ha soványka egy egészséges szintig. Ha ránézek érezzem azt hogy igen ez aztán pasi érezzem a vágyat hogy meg akarom csókolni.

Nem baj ha nincsen diploma és társai de ha beszélgetünk tudjon értelmes választ adni legyen szókincse. Beszéljen szép összetett mondatokban ne csak egy szavas válaszokban. Tudja megfogalmazni az érzéseit és gondolatait.

Ezeken felül elvárom hogy tiszteljen engem. Úgy mint nőt, hiszen én is tisztelném őt mint férfit.

márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/118 anonim ***** válasza:
73%
De még ezeket az alap elvárásokat se tudják sokan megugrani....
márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/118 anonim ***** válasza:
80%

Nem, a kis pocak sem oké.


Annyira elegem van, hogy annak a nemnek, akik genetikailag könnyebben építenek izmot, és könnyebben adnak le zsírt, ők azok, akiknek el kell nézni a kis pocakot.


A nőknek tökéletesnek kell lenniük, és ennek a jutalma egy nagy rakás pocakos szar. Hát nem.

márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/118 anonim ***** válasza:
Nekem oké, mivel nekem sem szép a hasam kivan dolgozva de látszik hogy terhes voltam (striás nagyon).
márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/118 anonim ***** válasza:
De erre szoktam azt mondani hogy izlések és pofonok.
márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/118 A kérdező kommentje:

81#


En akarok elvarasokat allitani a nok fele nezd meg milyen bosszuallo es tamado reakciok vannak.


A kinezet mellett es is azt szeretnem, ha tisztelne a no. Kulturaltan tudna viselkedni, orulnek, ha nem lenne onzo es nem csak arrol szolna a kapcsolat, hogy neki mi jar mert o no.


Egy olyan no aki lakast kapott a szuleitol el szokta varni a ferfitol, hogy neki is legyen. az tok mindegy, hogy a nonek az olebe hullott es nem tett erte semmit akkor is az az elvaras, hogy a pasinak is legyen. Tisztelet a keves kivetelnek.


Amiket leirtal nem zarja ki egyaltalan amiket en leirtam..


82# -es

Te meg nem tudod megugrani az en szintemet. Puncival, seggel akarsz elerni mindent. okoskodsz a hatterbol, hogy a ferfinak mit es hogyan kene csinalnia. Mikor ott vagy hagzva, hogy akkor lehet megmutatni, hogy te mennyire jo vagy ossze szarod magadat es csak az oledbe hullott dolgokkal vagsz fel, mert onerobol nem tudsz eloteremteni semmit..

márc. 4. 14:17
 87/118 A kérdező kommentje:

83#


Ha mar belsoleg nem vagytok tokeletesek es az elvarasotok meg a csilagos egnel kezdodik akkor talan mi ferfiak is elvarhatunk valamit, legalabb azt, hogy jol nezzetek ki.


A helyzet az, hogy sok no van aki messze nem tokeletes meg kulsore sem, de elvarja a pasitol, hogy intelligens, izmos, vicces, megerto, gondolatovaso es gazdag legyen.


Mit ad a no a szexen kivul?

márc. 4. 14:20
 88/118 A kérdező kommentje:

Csak emlekeztetoul nekem ezzel a jelenseggel van bajom.


"Akkor foglaljuk ossze.



Egy ferfi akinek 300.000ft alatt van a fizetese, hitele van, gondjai vannak az fogja be a pofajat mert o egy nulla ember. Ismerkedni es csaladot alapitani ne akarjon es olyan norol meg ne is almodjon aki tetszik neki tetszik, mert hogy kepzeli, hogy szinten felul valaszt.



Itt van egy no aki jol keres es o mindig ir az ilyen jellegu kerdesek ala, hogy o eltartja magat o 600.000ft keres es penzugyi teruleten dolgozik es o egyedul vett maganak egy lakast es az egyeduli segitsege az volt, hogy az egyetemi evei alatt otthon lakhatott es nem kellett haza adnia penzt.



Minden no ilyen helyzetben van? Nem!!!!


A nok tobbsege ennyit keres ma Magyarorszagon? Nem!!!!!


Minden no okos? Nem!!!!


Azok a nok akiknek atlagos vagy atlag alatti fizetese van gyakran a szintjuk feletti pasira varnak? Igen!!!!!


Sok no puncival es cicivel akarja elerni, hogy penzes pasija legyen?? Igen!!!


Sok ilyen no van?? Igen mivel keves no keres jol.


Kijelenthetjuk, hogy az anyagi forrasokat es a munkahelzyi poziciokat tekintve nagyon sok no szint felett keres tarsat a csaladalapitashoz??? Igen!!!!!



Sok no azert helyezi magat magas szintre mert a nagymamatol apukatol orokolt egy lakast amiert semmit nem kellett tennie? Igen!!!!



Sok no azert helyezi magat magas szintre mert gyakorlatilag csak a kulsejevel foglalkozik es cserebe ezert Jokepu, izmos, vicces, turelmes, elnezo, gazdag ferfit szeretne? Igen!!!!!!!



Forditott esteben a nok ledegradaljak es lenezik a ferfiakat?? Igeeen!!!!!



Ez igy igazsagos??? Neeeeeem!!!!!!



A noket ez erdekli??? Neeeem!!!!!



Miert? Mert onzoek es csak egy dolog vezerli oket, hogy ok jol jarjanak es jo helyre tegyek a segguket ahol biztonsagban vannak, de tul sok erofeszitest ne kelljen bele tenni es feleloseget se kelljen vallalni mert azt a nok nem szeretik. Olyankor ki szoktak borulni es sirni."

márc. 4. 14:26
 89/118 anonim ***** válasza:
60%

Mit ad a férfi? Sokszor még orgazmust SEM.


"orulnek, ha nem lenne onzo es nem csak arrol szolna a kapcsolat, hogy neki mi jar mert o no."

Soha senki nem fog tisztelni amíg te se őt. Te minden nőt lenézel mert volt egy két szar élményed.


Amúgy nagyon kevesen várnak el saját lakást.


"Te meg nem tudod megugrani az en szintemet."

Nem is akarom a tiéd. Van elég akijét megtudom.


"okoskodsz a hatterbol, hogy a ferfinak mit es hogyan kene csinalnia."

Csak leírtam én mit várok el nincs ezzel ga baj ha valaki nem ilyen akkor nem egymást keressük.


"Mikor ott vagy hagzva"

Én hagytam ott a gyerekem apját aki sírva könyörgött hogy bocsássak meg.


"Akkor lehet megmutatni, hogy te mennyire jo"

Megmutattam. Egy ovodás gyereket eltartottam egyedül, közben 2 szakmát kitamultam és még a gyerekkel is foglalkoztam. Egy szobás lakást kaptam. Hitel mentesen felújítottam jelenleg 2 szobás és modern (ennyit lehetett hozzáépíteni). K*rva sok pénzembe és időmbe telt de feltudok mutatni valamit. Csak a gyerekem ágykerete többe került mint egy havi fizud. Szóval kicsit vegyél vissza.

márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/118 anonim ***** válasza:
79%

"Mit ad a no a szexen kivul?"


Neked semmit. És még azt sem érdemled meg.

márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!