Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a jelenségről? A többi lent!

Figyelt kérdés

- Ne általánosítsál nem minden nő pénzéhes, de nehogy már kevesebbet keressen a pasi mint én.


VS


- Még jó, hogy nem szülök olyannak akinek nincs lakása, autója és pénze. Ki fog eltartani a terhesség, gyes és gyed alatt???



Szerintetek a nőkben miért van ez a kettősség, hogy fel vannak háborodva, ha pénzéhesnek és érdeknek nevezed jogosan, és jön a védekezés, hogy ez általánosítás, incel vagy.


Majd aztán elő bújuk a persze, hogy számít a pénz és persze, hogy nem állok össze csóró pasival és nem szülök neki gyereket.


Ugyanakkor jön az újabb ellentmondás, hogy a nők csak érzelmi alapon képesek szexelni és együtt lenni valakivel, miközben tele van az ország hivatásos, fél hivatásos prostikkal és kitartott nőkkel meg érdek nőkkel.


Mi a véleményed erről a felfogásról?


Elsősorban hímneműek válaszát várom!!



febr. 29. 11:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/118 A kérdező kommentje:

37# Jaj bogárka. Te most nem általánosítasz amikor ismeretlenül ide írsz és próbálsz redegradálni mert felvetettem egy igazságot a nőkről ami negatív szintben tünteti fel őket..


Szoktál magadba nézni?

Ha hibázol el szoktad ismerni?

Vagy te az a típus vagy aki úgy gondolja, hogyha te hibázol azt neked nem szabad szóvá tenni mert te nő vagy...

márc. 1. 08:55
 42/118 anonim ***** válasza:
68%

40: a nők nem homogén halmaz. Van olyan, aki érzelmek nélkül is tud dugni, van, aki nem. Én pl. egyéjszakázásra nem lennék alkalmas, de 2-3 randi után már igen. És attól még érezhetek vmit az illető iránt, hogy nem mélyszegény. Mintha igazi érzelmeket csak csóró, a szüleinek mindent odaadó férfi iránt lehetne érezni. Nonszensz. És nem, attól sem leszek érzelemmentes nő, hogy valakinek nem adok esélyt, mert nem látom az esélyét egy számomra kielégítő párkapcsolatra a későbbiekben.


Van amúgy nőismerősöm, aki belement ilyen kapcsolatba, ahol kvázi a pasit ő tartja el, mert minden pénzét az előző kapcsolatából levő gyerekeire költi, ő fizeti a közös albérletet, ő veszi a kaját (úgy, hogy a férfi nem is egy adonisz, tehát még csak nem is egy tipik sugarbaby kapcsolat fordított megfelelője)... és napi szinten bőg, hogy ezt alig bírja, hogy egy csokit nem vesz neki a párja, születésnapjára nem marad pénz. Szerinted ez normális? Vagy mert férfi az illető, megérdemli a boldogságot, a nő meg nem?

márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/118 A kérdező kommentje:

42#


Ügyesen kiforgatod a szavaimat megint. Ez tipikus női taktika.

"Mintha igazi érzelmeket csak csóró, a szüleinek mindent odaadó férfi iránt lehetne érezni. Nonszensz. "


Senki sem mondta ezt és esély sincsen rá, hogy te érzelmet érezzél egy csóró iránt és még nagyon sok nő olyan mint te sajnos. Érdek!!!


"Van amúgy nőismerősöm, aki belement ilyen kapcsolatba, ahol kvázi a pasit ő tartja el, mert minden pénzét az előző kapcsolatából levő gyerekeire költi, ő fizeti a közös albérletet, ő veszi a kaját (úgy, hogy a férfi nem is egy adonisz, tehát még csak nem is egy tipik sugarbaby kapcsolat fordított megfelelője)... és napi szinten bőg, hogy ezt alig bírja, hogy egy csokit nem vesz neki a párja, születésnapjára nem marad pénz. "


Most kiragadtál egy szélsőséges példát. Azért te is tudod még ha tagadod is, hogy sokkal több férfi tart el nőt mint fordítva.


"egy csokit nem vesz neki a párja, születésnapjára nem marad pénz."


És megint a csoki 🤣🤣🤣

Ti koldusok vagytok esküszöm!!!

Már vártam, hogy mikor jön elő a csoki.


Én azt tapasztaltam, hogy amikor össze akartam jönni egy nekem tetsző lánnyal körbe röhögött, ha csokival kedveskedtek neki. Mondván azt gondolod, hogy meg tudsz venni egy csokival nekem nagy ház, autó és sok pénz kell amit elkölthetek. Persze a férfi keresse meg és dolgozzon meg ezekért a nő meg csak kapja meg ingyen. Mert ez jár a nőnek mert a nőnek vannak elvárásai. A férfinak is csak nem kapja meg.


Ezért van egy csomó boldogtalan férfi mert a nők úgy gondolják, hogy egy kapcsolat abból áll, hogy a férfi teljesítse a nő kívánságait a nő meg cserébe lefekszik a pasival.

Magyarul qurválkodik a pénzért.


Ez minden csak nem normális.

márc. 1. 09:36
 44/118 anonim ***** válasza:
67%

Én meg pont nem ezt mondom, hogy engem ki kell tartani, egyáltalán nem. Csak én nem akarok kitartani senkit. Az általad leírt példában nincs arra opció, hogy úgy alapítsunk családot, hogy nem én fiezetek mindent, mert emberünk megkeres max. 300.000 Ft-ot, aminek a többsége megy a szülei hitelébe, aztán gondolom, jelenleg egyedül van, a maradék meg megy a minimál önfenntartásba. Ezt pont az az eset, amikor nagy eséllyel arra nem marad pénz, hogy havi 1x elmenjünk egy moziba, nem az, hogy egy gyereket normálisan felneveljünk, hacsak nem tőlem van elvárva.


Az meg egy teljesen más eset, hogy van olyan, amikor nőt eltartanak. Ha a két félnek oké, lelkük rajta, én nemhogy nem vagyok ilyen kapcsolatban, de nem is vágyom rá. Én akkor érzem magam felnőttnek és önálló embernek, ha én magamat fenn tudom tartani egy számomra megfelelő életszínvonalon. Én annyit várok el, hogy ne kelljen egy olyan színvonalra lemennem más miatt, ami nekem már nem megfelelő. És a megfelelő színvonal a jelenleginél lehet alacsonyabb is. De az, hogy én kitartok vkit, aki egyébként tehetne azért, hogy ne kelljen, csak én nem vagyok neki fontos, a saját gyerkünk meg főleg nem, és emiatt drasztikusan csökken az életszínvonalunk vegetálásba, az nekem nem oké.


Amúgy én kifejezetten szeretem az apró gesztusokat. Mindig örültem, ha hozott a párom nekem egy csokit vagy pogácsát. Ha te csak olyan nőkkel voltál eddig, akiknek egy csoki, egy virág nem volt megfelelő, akkor valószínűleg rossz helyen keresgélsz és valószínűleg szinten fölül, ilyen tipikus top 10es szépségeket, vagy első ránézésre flegmababyket... mert a nők egy része, és nem is fehér holló ritkasággal, nem ilyen, hogy körberöhög egy napi apró gesztus után.

márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/118 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező bárhogy csavarod hogy a nők legyenek pénzéhes szarok nem azok.

Persze könnyebb nyugtatni magad ezzel mint szembenézni hogy valami más hiba van veled.


Amúgy a volt páromnak ugyan ilyenek voltak a szülei. Én tartottam el mert anya az egész fizetést elkérte. Rengeteg vita volt ebből. Azt gondoltam befogja látni hogy a jövőnket kéne alapoznia és nem a szüleit eltartani akik amúgy szart se tettek hogy változzon a sorsuk. A vége az lett hogy szakítottam és még én lettem a péntéhes. Pedig ÉN TARTOTTAM EL.


A következő párom (jelenlegi férjem) egy sokkal helyesebb és igényesebb ember ("chad"), kivul belul a szintem. Mikor megismertem csak érettségije volt mert egyből dolgoznia kellett utána. Kevesebbet keresett. Kapcsolatunk alatt egy kis érzelmi támogatással megcsinált egy szakmát. 2x annyit keres most én.

márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/118 anonim ***** válasza:
95%
A 6-os válaszoló vagyok, de az én hozzászólásom felett valahogy elsiklottál. Már bocs, haver, de férfiszemmel nézve is sorvasztó, ahogyan itt a női válaszolókkal kommunikálsz, valószínűleg élőben még rosszabb a helyzet, de a csajoknak egész biztos nem az a baja veled, hogy kevés a pénzed, hanem a személyiséged, csóró pályakezdőként, albérletben sem volt gond a csajozás. A szüleidnek milyen (volt) a házassága, és neked milyen (volt) a kapcsolatod anyáddal, hogy ilyen fals kép alakult ki benned? Erre válaszolj.
márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/118 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy elbeszélünk egymás mellett.


Én arról beszélek, hogy mikor van egy pasi aki jóképű és vonzó a nő számára minden klappolna csak a családja miatt egy olyan helyzetben van a srác, hogy akár hogyan dolgozik helyezkedik nem tud igazi áttörést elérni.


Ilyenkor a nő elhagyja a pasit és képes össze jönni egy kevésbé vonzó pasival akinek a szülei tettek alá mindent, de ez a nőt nem érdekli mert a nőt csak az érdekli, hogy milye van.

Az nem számít, hogy önerőből érte el ezeket ésszel, munkával vagy a szülők tolták alá.


Ezek után a nő simán össze jön a kevésbé vonzó , szülők miatt jobb körülményekkel rendelkező férfival.


Én erről beszélek, hogy ez nagyon gáz, te meg állandóan azt fújod, hogy te jól keresel el tartod magadat és olyan pasi nem jöhet szóba aki kevesebbet keres...

márc. 1. 10:26
 48/118 anonim ***** válasza:
80%
A pasi tehet róla hogy csóró mert hülyére dolgozza magát de nem tud nemet mondani a toxikus szüleinek. Lehetne akár a világ legszexibb embere én nem csöppenék bele egy ilyen toxikus gyerek szülő kapcsolatba.
márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/118 anonim ***** válasza:
100%

47:

lehet, hogy szerinted nem annyira vonzó, de lehet, hogy a nőnek az. Nekem sincs médiaideál ízlésem. Ha meg esetleg tényleg nem vonzotta annyira, bumm, egy golddigger nő. Olyan is van. De a többség nem az. És igenis, az anyagi biztonság is fontos, nemcsak a szexuális vonzalom. Mindkettő ugyanolyan fontos. Főleg gyerekvállalásnál.


A példád pont olyan, hogy

1) a szülő felelőssége a saját élete, főhősünknek már meg kellett volna hozni a döntést, hogy a saját sarkára áll, és nem megy bele egy ilyen enabling üzemmódba, hogy a szüleit kitartja és a szülei rossz döntésének szívja meg a következményét. Az ne akarjon új családot, akinek a "régi" mindig fontosabb lesz és mindig prioritás lesz.

2) a leírás alapján kb. lóf... pénze marad magára is egyáltalán. Most mondd meg, ebből HOGY VÁLLAL GYEREKET? Ha a válasz az, hogy hát, majd a nő... akkor ez egy férfi golddigger. Ha meg az, hogy "ahol szeretet van, minden van"... hát nem. Akkor eléggé álomvilágban él. Még ha a fizikai cuccok többségét 900 óra utánajárással beszerezi ingyen vagy nagyon olcsón jófogáson, vinteden normális, használható állapotban... vannak olyan dolgok, amiket ki kell fizetni keményen. Élelmiszer, gyógyszer, szemüveg (ha kell), iskolai felszerelés, óvodai- vagy osztályprogram vagy kirándulás, szülinapi zsúrok a kis barátaival... ezek nincsenek ingyen. És ha keres 300.000 Ft-ot, aminek a többsége! nem a gyerekre megy, és gondolom, ő maga is szeretne vmit enni az apuka...


és tudom, akkor meg már kapom az alázást, ha azt is megjegyzem, hogy nem ártott volna előbb elgondolkodni azon, hogy hogyan lehet ilyen helyzetből kitörni. Mert a mostani időszak a világtörténelemben a legjobb arra, hogy vki szegénységből kitörjön. Elég hozzá jól tanulni és magát képeznie. És az Internet tele van ingyen tartalmakkal. És nem egy embert ismerek, aki még a főhősünknél szarabb helyzetből is kitört. Lóf...t csak az számít, ki milyen családból jön, hogy "helyezkedik". Megtolja a tanulást, főleg a nyelveket szakközépnben vagy gimiben, olyan irányban szakosodik, ahol van kilátás jobban fizető munkára, vagy ha nem, akkor kitanul egy jobb szakmát, fejleszti magát... egyetem mellett dolgoztak egy csomót.

márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/118 A kérdező kommentje:

48#


Persze, hogy nem mert egy érdek nő vagy.


Ha egy férfinak problémája van a nő vagy össze sem jön vele vagy elhagyja, megcsalja a pasit amíg lehetősége van.


Fordított esetben miért van az, hogy a férfiak nyújtanak segítő kezet a nőnek??

márc. 1. 10:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!