Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkednek úgy velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek úgy velem a 60-70 kilós nők is úgy, mintha a világ legabszurdabb dolga lenne, hogy egy szinten vagyunk?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 évben tapasztalom ezt. Szinten gyűlölettel vetekszik a lenézést, amit kapok, szinte azt kapom, hogy akár még vággyal gondolni rájuk is hogyan merészelek. Holott teljesen ugyanazt a szintet hozom férfiban mint ők nőben. 176 cm magas vagyok és 85 kiló. Nem vagyok kigyúrt, de kövér sem, nem adok sokat a testemre, teljesen átlagos vagyok.

2023. júl. 31. 19:18
 31/94 anonim ***** válasza:
85%

34


Mesélj, ki mondott ilyet? Vagy akár csak hasonlót is.

2023. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
17%

35.


Így pontosan nem, de a válaszok általában kettő mintát követnek.


1.A kérdező fikázása, ledagadtozása


2.Női válaszok, hogy én ennyi meg annyi vagyok, de így is mindenki engem akar, te ha ugyanennyi vagy, akkor már dagadt vagy jellegű okosságok.


Az értékeléseknél is ez a két típusú válasz kap pozitív végelszámolásokat.

2023. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
88%

Mit nem lehet azon érteni, hogy ha 176 centihez 86 kiló, és ő maga mondja, hogy nem ad a testére, akkor kövér? :D

Sehol, soha nem mondtam olyat, hogy nő viszont vékony és csodás 86 kilóval. Ha pedig a kérdező annyi kiló lenne, mint én (64), akkor senki nem írná, hogy kövér, mivel sovány lenne.

2023. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
88%

36:

Pl én is egyike voltam azoknak nőknek, akik leírták, hogy ennyi meg annyi kilók, de magamat is ekéztem. A mostani testem, bár beleesik a kérdező által kérdezett tartományba, nekem mégsem tetszik.

Viszont az én alakom nem tud skinny fat 60 kg lenni. Csak mozgással, odafigyelve tudtam annyi lenni és esküszöm neked, se akkor, se most nem vagyok kövér. Most túlsúlyos vagyok, bő pólóban, melegítőben szebben nézek ki, mint bikiniben, pont emiatt. Mikor 60 kg-os voltam, az a BMI, ismerősök, ruhagyártók és saját szemem szerint is egy normál testtömeg volt. Sok dicséretet kaptam, mert akkor is 70 körülről fogytam le akkorára és tartottam úgy a súlyom 2 évig, míg vissza nem estem.

Ugyanakkor nem akart engem mindenki. Láttam, hogy tetszettem néhány embernek, de neméppen próbálkoztak és 67 kilós átmeneti testtel kívánt meg engem valaki, mikor már lehetett mondani, hogy duci voltam.

Amúgy szerintem a 90-100 kilós nők ritkán néznek ki jól. Szerencsés hízás, átlag feletti magasság és magabiztos kisugárzás kell hozzá. Viszont ettől még ez a válasszekció nem a kövérek utálatáról szól a nők részéről, hanem arról, hogy egy igénytelen, nem az izmoktól nehéz pasi miért kilóban méri a nőket. Nőktől sokkal ritkábban hallani azt, hogy pl "90 felett már nem kell, mert dagadt disznó", mert nem feltétlen van így. Illetve az embereknek lehetnek preferenciái és tarthat vonzónak olyat, akit a többség nem.

2023. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
78%

Igen, ezt nem értitek, hogy több féle testalkat létezik, ugyanaz a kiló nem feltétlenül néz ki ugyanúgy két különböző emberen.

Nekem sovány alkatom volt alapból, 50-55 kiló körül voltam, amikor nem sportoltam és össze-vissza ettem. Amióta figyelek a tápanyagbevitelemre és rengeteget mozgok (vszeg a kérdező egész életében nem sportolt annyit, mint én egy hét alatt), azóta 64 kiló vagyok. Nincs rajtam semmi felesleg, és nem vagyok vaskos, férfias alkat sem. Ez van. Egyszerűen csak feljött a gebe, lötyi, gyenge testemre rengeteg izom + kevés zsír. De biztos én vagyok a hülye meg el vagyok szállva magamtól, csak mert nem hagyom magam bodyshame-elni egy elhanyagolt, puhány fazonnak, aki arrogánsan kitalálja pusztán kilók alapján, hogy egy szinten vagyunk és kész.

Persze lehet picsogni és kötekedni, hogy ha én annyira nyomatom, hogy márpedig 64 kilóval vékony vagyok, jól nézek ki, akkor mit is képzelek, hogy én látatlanban megítélem kilók alapján a kérdezőt.

Nos, egy hatvanpár kilós, mondjuk 170 cm körüli nő feletti ítélkezés nincs egy szinten azzal, hogy mi meg megítélünk egy alig magasabb, de 20 kilóval nehezebb férfit, aki saját maga írta le, hogy nem törődik a testével, tehát nem az izom miatt annyi, amennyi. Ő még a BMI szerint is túlsúlyos, én pedig normál tartományban vagyok. Egyszerűen pofátlan, hogy normál súlyban lévő nőkre ugrál, hogy mit képzelnek, márpedig egy szinten vannak. Nem, nincsenek. Ráadásul buta is, hogy csupán kilók alapján okoskodik, és nem veszi figyelembe a testösszetételt.

2023. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
75%

41


Nagyon ügyibügyi vagy, okés.

De miért is zavar, ha mi is sportosak vagyunk, és nem akarunk fogyni az ilyen 60-pár kilónkból, és nem vesszük magunkra a kérdező (vagy épp te) félék hisztis kritikáját?

2023. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
19%
42. Jobban szeretem ha valaki vekony es nagy zsiros feneke van nem olyan mint egy beton tomb..
2023. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
76%
Vékony vagyok és nem olyan a fenekem mint egy beton tömb.
2023. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
19%

42.


Mert fordított nemekkel viszont "jogos elvárássá" nemesül ezen dolog.

2023. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
80%

De amúgy meg nem az számít, hogy te mit szeretsz és mit nem.

Egy 165-175 cm magas nőnek teljesen normális, egészséges tömeg 60-65 kg. Az rendben van, ha valakinek van személyes preferenciája, de az viszont nincs rendben, ha valaki hisztit vág le, hogy ilyen súlyú nők nem akarnak tőle semmit, mert sokkal jobb pasikkal hajlandóak csak szóba állni. Meg az sincs rendben, ha valaki meg van elégedve a normál súlyú testével, és a másik lépten-nyomon bele akar rúgni, és elhitetni, hogy túlsúlyos, nem szép, vissza kell vennie, stb.

2023. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!