Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkednek úgy velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek úgy velem a 60-70 kilós nők is úgy, mintha a világ legabszurdabb dolga lenne, hogy egy szinten vagyunk?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 évben tapasztalom ezt. Szinten gyűlölettel vetekszik a lenézést, amit kapok, szinte azt kapom, hogy akár még vággyal gondolni rájuk is hogyan merészelek. Holott teljesen ugyanazt a szintet hozom férfiban mint ők nőben. 176 cm magas vagyok és 85 kiló. Nem vagyok kigyúrt, de kövér sem, nem adok sokat a testemre, teljesen átlagos vagyok.

2023. júl. 31. 19:18
 51/94 A kérdező kommentje:

55 Szépen kummantasz :D Sehol nem írtam hogy egy 60 kilós versenysportoló puhos lenne. DE EZEK A NŐK, akik elutasítanak meg a kérdés alatt hisztizők sem versenysportolók! Pont azt írtam hogy max egy versenysportoló nem puhos ilyen súllyal. De az átlag nő igen, ha tetszik ha nem! A heti 2x-i 30 perces ugrabugra youtube-ról nem egyenlő azzal amikor valaki komolyabban sportol, de azért még nem versenyszerűen. És az utóbbi kategória az 55-60 kiló. Ezzel nincs is baj csak nem kellene hozzá ekkora arc és nem kell olyan elismerést elvárni mint egy sokkal jobb testű nő... Meg nem kell annyira imádni magát hanem kellene kis önkritika. De ez is mindegy, csak nagyon fog fájni amikor visszaüt ugyanis vissza fog. Ilyen arccal és elvárásokkal nem fognak tudni felmutatni komoly kapcsolatot mert a jó pasiknak maximum tűzoltásra fognak kelleni amikor épp kanosak és nincs kéznél jobb.

Ez se lenne baj csak közben igazságtalanul bántják és alázzák azokat a férfiakat akik elfogadnák őket egy életen át és tökéletesen egy kategóriát képviselnek velük.

2023. aug. 3. 15:01
 52/94 anonim ***** válasza:
100%

"Borzolom a kedélyeket! Nekem kizáró ok volt minden, pl. ha egy nőnek nem szép a keze és az újjai. Csak a vékony, hosszú újjak jöhettek szóba. Most még csak a kezekről beszéltem, ott is csak a végéről. :)"


És akkor mi a bajod ezzel, hogy nekünk meg egy 176 centis, 85 kilós pasas nem kellene, mert kizáró ok a túlsúly?

2023. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnék el olyat, aki szerint a testem az egyetlen értékem. Az ilyen inkább eddzen, hogy le tudja szopni magát.
2023. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
0%
56. Felejtsd el a dolgot. Ma minden a nőkről, a melegekről, a színesekről, a bevándorlókról, a devianciákról szól. Itt nem cél az értelmes, fejlett mentális és érzelmi képességekkel rendelkező emberek támogatása. A lényeg hogy extrém ostobák legyenek, ne legyenek nekik korlátaik ami mentén tudnának kapaszkodni. Ma már még abba se legyenek biztosak hogy fiúk-e avagy lányok. Így nem is lesznek erős családok, ennek híján nem lesznek erős nemzetek. Hát pont ez a cél! Nem a nőket a melegeket és a színeseket, nem a migránsokat védik, hanem hogy minden ami működő azt tönkre tegyék. Aztán jöttek a feminizmussal, a zöld marhasággal, a blm-mel, az lmbtq-val, a világméretű férfi és családellenességgel. A fiatalok fejét tömény hazugságokkal mérgezik, de a jól bevált "tekintélyekkel" hitetik el a rosszat. Minden rossz ami embert nevelne a gyerekből, a nők össze-vissza dughatnak bárkivel, ez pedig csodálatos. A gyerekek nem ismerik a szüleiket, de mindenhol azt hallani hogy el kell hagyni az országot. Életképtelen, az orruknál vezetett generációk alakulnak ki, akikkel elhitették hogy az egyetlen életcéljuk önmaguk sztárolás, és önmaguk kényelmének kielégítése legyen. Romokban van európa, de azért elhiszik a nők is hogy jó az irány. :D Őket nem hogy védené bármi is, riherongy b*szógépet formált belőlük a politika és a média. Persze, szuper trendi és élvezetes konditeremből kozmetikushoz járni, egyik szuper pasi farkáról a másikra járni, de az van, hogy ennek az árát nem a nők, hanem az EGYÉN fogja megfizetni. Az egó és a nagyképűség elég drága mulatság lesz, persze mindkét nemnél. Társadalmilag meg egy katasztrófa.
2023. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim ***** válasza:
100%

"önmaguk kényelmének kielégítése legyen"


Ez lenne a norma. Vagy azért megy a hiszti, mert nem a te valagad kényelme a fontos mindenkinek?

2023. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
100%

60


Ha szeretnél értelmes társalgást, akkor mondd el nyugodtan, érvekkel, hogy mindez, amit leírtál, hogy jön ide most, ehhez a témához.

Hol tartozik a devianciák, családellenesség, riherongy baxógépség témakörébe az, hogy azt mondjuk, hogy nem feltétlenül vaskos, kövér egy nő attól, hogy eléri a 60 kg-ot, és nekünk nem kellene túlsúlyos férfi, aki saját maga fogalmaz úgy, hogy nem ad a testére?

2023. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 A kérdező kommentje:
Az a köze hogy az hogy 6X kilósan felső polcra helyezed magad, már önmagában egy tipikus szép új világ beli deviancia.
2023. aug. 3. 15:23
 58/94 anonim ***** válasza:
89%
Az egész kérdésedből süt a "csak online láttam eddig nőt és nem vagyok tisztában a valósággal" energia.
2023. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
89%
Emlékszem a VV Reni 160cm és 60 kg volt az adatlapján. Az a férfi aki szerint ő már nem csinos az b.zi. Az átlag férfi nála még jóval húsosabb nőket is szexinek talál ha jó az eloszlás. Egy ilyen kis nő semmiképp nem az itteni redvás incelek szintje, még csak az kéne, térjetek nyugodtan magatokhoz.
2023. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Beírod a kilót, magasságot, és kiad neked valós nőket.

2023. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!