Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkednek úgy velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek úgy velem a 60-70 kilós nők is úgy, mintha a világ legabszurdabb dolga lenne, hogy egy szinten vagyunk?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 évben tapasztalom ezt. Szinten gyűlölettel vetekszik a lenézést, amit kapok, szinte azt kapom, hogy akár még vággyal gondolni rájuk is hogyan merészelek. Holott teljesen ugyanazt a szintet hozom férfiban mint ők nőben. 176 cm magas vagyok és 85 kiló. Nem vagyok kigyúrt, de kövér sem, nem adok sokat a testemre, teljesen átlagos vagyok.

2023. júl. 31. 19:18
 81/94 anonim ***** válasza:
91%

83 Hol vagyunk, az óvodában, hogy ekkora patáliát kell csapni egy hülye pontozáson?? Írj az oldal üzemeltetőinek akkor, hogy neked nem tetszik a rendszer, de ne másokon verd már ezt le!

Kérlek mutasd meg hol vannak azok a nők, akik a pontozás miatt végtelenül önelégültek és arrogánsak lettek! Miben nyilvánul ez meg? Hogy nem azt írjak, amit ti hallani szeretnétek? Sad story.

Milyen érdekes, hogy azon véletlenül sem vagy felháborodva, hogy milyen gusztustalan, minősíthetetlen stílusban szidják itt a férfiak (incelek) rendszeresen a nőket. Az egész oldal csöpög a nőgyűlölettől, miről beszélsz de komolyan? Nem telik el nap, hogy ne lenne ideböfögve milyen szemét, anyagias, felszínes ribi az összes nő, osszuk fel újra a jó nőket, reformáljuk meg a párkapcsolati piacot (természetesen a nők kárára), iktassuk alaptörvénybe a szexuális jogokat, erőszakoljuk rájuk a szexet számukra taszító pasikkal, jaj de jó a háború, hát ha így meghalnak a chadek és “jut” nő az inceleknek meg társai. De olyan is van, aki lazán részletezi, hogy mennyire rendben van nőket zaklatni/erőszakolni. És ezek után még nektek áll feljebb. Haláli esküszöm.

2023. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
90%

"miért adják őket kézről kézre a szuperpasik úgy mint egy agyonhasznált tárgyat" - látod, erről beszélek. Te nem emberként, hanem tárgyként tekintesz a nőkre, ismerkedésnél az egyetlen fókuszod a testük és a súlyuk, és csodálkozol, hogy nem állnak szóba veled.

Te kívül is olyan vagy, mint belül: nem kívánatos.

2023. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:
0%

87. Ezt most kinek írtad? Ha nekem, akkor egy jó viccnek veszem. Engem mindig is szerettek a nők, a külsőm és a stílusom meg volt hozzá. Polgári családban nőttem fel, én csak pozitív hozott mintákat láttam. Nálam a nő az a múzsa, persze ő is és én is saját és szabad mozgástérrel. Nem, nem az a fajta mozgástér amit a 21. századi felvilágosult prolik gondolnak. A szabad mozgástér az egyéni kibontakozás helye. Nem a szabad dugásé.


Szóval engem ne félts, 183/85, gyárilag alacsony testzsírszázalékkal, fürge, mozgékony alkat vagyok, kizárólag saját testtömeges gyakorlatokat végzek, 21 éves koromig szertornász voltam. Ha rám gondoltál, köszi hogy aggódtál értem, felírom magamnak. :)

2023. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:
89%

88, senki nem gondolt rád, el kell szomorítsalak. :( Még az idézet is ott van a hozzászólásomban, így kis ésszel gyorsan rá lehet jönni, kinek is szólt.

A polgári családban jó iskolába is járattak a szertorna mellett, hogy a szövegértést gyakorold, vagy az kimaradt?

2023. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 VincentLaw ***** válasza:
48%
Képet lehet kérni valahova felöltve a 60kg-os leányzóról (persze arc nélkül)? Már kíváncsi lettem, annyiszor fel lett hozva ez alatt a kérdés alatt.
2023. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
92%

És az ilyenek szabadon járkálnak, aztán csodálkozunk, hogy kiugró a családon belüli erőszak aránya Magyarországon.

Amúgy az ilyen 2 pipás dühkezeléssel egyértelműen hadilábon álló tagokat nem lehetne tiltani az oldalról?

2023. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:
91%
Mi van stroke-t kaptál 2 pipás vagy mit őrjöngsz itt?! Tök komolyan még te teszel ezzel a dedós, szánalmas, agresszív stílussal más iskolázottságára megjegyzést? :D Csúcs. A kirohanásaid alapján te még az általánost sem végezted el, de valami terápia lehet jó tenne, mert épp csak egy “kicsit” vagy idegbeteg.
2023. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy röhögnék, csak már nem tudok, mert valós veszélyt jelentenek az ilyen nárcisztikus emberek. Totál beteg, ahogy írogatja itt az életét, felszopja magát, közben meg másokra itt vergődik, hogy sz.ar volt a családunk, sz.ar volt az apánk, elváltak, magányosak vagyunk, és még iskolázatlanok is.
2023. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:
100%

"Te is úgy minősítesz hogy nem is ismersz."


Ehhez szegeznék egy kérdést csak, a többi hadoválásod nem érdekel:

Csak te teheted? Te minősíthetsz itt másokat és te tehetsz mindenféle kijelentéseinket az életünkre, családunkra?

Mitől szabad szerinted neked jobban, mint másnak?

2023. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 anonim ***** válasza:
100%
99, te vagy a törékeny férfi egóra a tökéletes példa. :D
2023. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!