Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkednek úgy velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek úgy velem a 60-70 kilós nők is úgy, mintha a világ legabszurdabb dolga lenne, hogy egy szinten vagyunk?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 évben tapasztalom ezt. Szinten gyűlölettel vetekszik a lenézést, amit kapok, szinte azt kapom, hogy akár még vággyal gondolni rájuk is hogyan merészelek. Holott teljesen ugyanazt a szintet hozom férfiban mint ők nőben. 176 cm magas vagyok és 85 kiló. Nem vagyok kigyúrt, de kövér sem, nem adok sokat a testemre, teljesen átlagos vagyok.

2023. júl. 31. 19:18
 71/94 anonim ***** válasza:
100%

Álomvilágban éppenséggel te élsz, aki azt vizionálja, hogy 176 centihez 85 kilóval átlagos, ellenben a nőkre, akik nem tekintenek rá potenciális partnerként tudd köpködni nagy sértődöttségében, hogy "gyenge testűek". :) Na meg az is álomvilágban él, aki szerint egy nő 60 kilósan csak puhos lehet. Nyugtathatod persze azzal magad, hogy az ilyen kaliberű nőket csak használják majd eldobják a pasik, szerencsére ez a valóságon semmit nem befolyásol, de persze ettől függetlenül elhiszem, hogy önigazolást keresve jól esik a kis lelkednek, ha tévhitekbe ringatod magad. Lelked rajta, nekünk ettől semmivel sem lesz rosszabb. :) Az nem a nők szégyene, ha egy férfi nagyjából egy amőba szintjén funkciónál és bárkit megdug, akin lyuk van.

A barátnőim többsége átlagos testalkatú (mármint valóban, nem úgy mint te, akin súlyfelesleg van) és érdekes módon soha nem adogatták kézről-kézre egyiküket sem a férfiak, sőt a 90%-uk boldog párkapcsolatban/házasságban él. Aztaa, hogy fordulhat elő ilyesmi?

Én 175 centihez vagyok 60 kiló, vékonyak, formásak a combjaim, lapos a hasam stb. Ellenben a férjem egyik legjobb barátja 180 centihez 78 kiló, nem sportol/edz semmit és már most van egy kisebb pocakja, ami bár sztem még nem a vészes kategória, de őt eléggé zavarja. Sógorom dettó, 180 centi, 78-79 kiló, neki is van már egy kis úszógumija meg kisebb pocakja. Na te tőlük eleve 4 centivel vagy alacsonyabb, de cserébe még 6-7 kilóval több is, plusz nem mozogsz mellé semmit és akkor azt képzeled átlagos vagy és te kritizálod a 60 kilós nőket. :D Beszarás esküszöm.

2023. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:
100%

egy kicsit puhibb csaj még simán vonzó meg nőies

de egy pasi semmi izommal csak hájjal senkinek se fog bejönni

írom pasiként

2023. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces ahogy a 2 és fél pipás válaszolónak minden szavát igazoljátok :DDD Természetesen MINDEEEENKIIII ismerősei között pocakos de normál súlyú férfiak vannak és tök rendes nők akik természetesen mind szűzies életet élnek és nagyon jó feleségek és nyilván felesleg sincs rajtuk csak a hitvány férfiakon! :D

Még ha vannak is ilyen átlagos női ismerőseid akkor az az oka a normális életüknek hogy nem ilyen önteltek és nemcsak a legjobb 5% pasival voltak hajlandóak szóbaállni hanem elfogadták a szintjüket.

2023. aug. 3. 16:59
 74/94 anonim ***** válasza:
87%
Nem nézted meg, amit linkeltem, ugye? A testalkatokat? Az igazság fáj.
2023. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon vicces, hogy nem tudsz szöveget értelmezni, ezért kénytelen vagy mindent kicsavarni, hát ha annak valahogy nagy kínkeservesen sikerül mégis téged igazolnia. :D:D

Nem tudom mi meglepő van abban, hogy vannak pocakos férfi ismerőseim. 🤷🏻‍♀️ Úgy csinálsz, mintha Magyarország nem lenne az egyik legelhízottabb lakosságú ország. Nem túl nehéz pocakos férfiakat ismerni. Olyat se írtam egy árva szóval sem, hogy bezzeg az összes női ismerősöm tök átlagos testalkatú, 0 felesleggel. Azt pedig meg sem kísérlem megérteni, hogy a súlynak mégis mi a bánat köze van ahhoz, hogy milyen ember/feleség/életű az adott nő. Ez gondolom ilyen gyakoris "logika".

Vannak bizony sportos férfi és puhos testű női ismerőseim is, és? Én nem is tagadtam egy szóval sem, viszonyítási alapként emeltem ki a férjem barátját és sógoromat, akik magasabbak tőled, súlyban is kevesebbet nyomnak és már nekik is van egy kisebb pocakjuk. Szóval elég nehezen vagy te átlagos testalkatú.

Nem érdekel mit képzelsz és gondolsz, de ha nekem egy 176 centi és 85 kilós, túlsúllyal rendelkező férfi (aki nem mellesleg szarik is a testére) azt állítja, hogy ő egy szinten van velem, mert hát 60 kilóval én puhos vagyok - miközben majdnem ugyanehhez a magassághoz 25 kilóval kevesebb vagyok nála - azt körberöhögöm és elhajtom, ennyi. :D

2023. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:
0%
Húúú bammeg, egóharc! Mint az oviban! Gondolom a nők apukái mind erősebbek a férfiak apukáinál! Sőt, a nőknek gyorsabbak az autói, jobb a telefonjuk! Vitatkozunk erről is? Vagy lezárjuk hogy a nők a világ legtökéletesebb élőlényei, és deklarálják törvényben hogy a női rögtönítélő bíróságok azonnali halálbüntetéssel sújtsák a férfiakat? Bármiért! Vagy várunk még vele 5 évet, amikor globálisan elfogadott lesz? Elsőként az is jó lesz ha pórázon vezetik a férfiakat a nők, majd láncon tartják őket házőrzőnek? 176/85 férfit kalodába és 3 napig a főtérre! Ha rá mer nézni egy nőre, milliós pénzbírsággal súlytani, és 1 évig háziszolgának.
2023. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
100%

81 Szerintem eljött az ideje, hogy a súlyos, hallucinált téveszméidet és rengeteg frusztrációt, ami beléd szorult kezeltesd, mert nagy durván túlzol és ferdítesz.

Én pl annyit írtam, h a kérdező nem átlagos testalkatú, hanem van rajta súlyfelesleg illetve, hogy a 177 centimhez a 60 kilóm nem puhos és messze nem egy szint a kérdezővel. Ebből sikerült ezt a hisztériát lecsapni?

2023. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
0%

82. Nem, itt az a baj, hogy minden válasz amit férfi ír az le van pontozva. Semmi baj nincs egyébként. Ami már áthallásos, az is le van pontozva. Ha egy nő azt írja hogy puhos bunkó állat, az nagyon hasznos válasz volt, fel is lett húzva rendesen.


Engem nem a kérdés zavar, hanem ez az ultra feminista hozzáállás, hogy bármekkora bunkó is a hozzászólásod, vagyis a nőké, az nagyon jó, az nagyon hasznos. Minek pontozzátok fel egymást? Csak azért mert most aztán jól meg lett mondva a parasztnak? Normális fórumokon már régen megszüntették ezt a pontozósdit mert csak ellentéteket produkál. Viszont egy ilyen oldalon még jól is jön.


Végtelen önteltség és arrogancia jellemzi szinte az összes felpontozott nőt. Hogy miért nőt? Mert a válaszolók 80%-a az, egymást húzzátok fel bármilyen kérdés alatt, majd valami brutál nagy arccal előadjátok magatokat. Lesz*rom ezt a kérdést és az összeset, a lényeg azon van, hogy milyen az oldal szellemisége. Ez pedig vér feminista, itt csak a nőknek lehet igaza bármilyen piti vagy marginális kérdésben is. A bunkóságot, a trollságot pont ti generáljátok azzal, hogy folyamatosan a ti válaszaitok lehetnek a jók, ha egy férfi leírja a saját tapasztalatait, az tutira le van húzva.


Ha nem lenne a pontozósdi nem lenne a megkülönböztetés. Vélemény és vélemény között miért tesznek különbséget? Szubjektív nem? Valahogy sértő sőt, nagyon sértő az, ha én leírok egy dolgot, majd azt látom hogy ugyanazok a nők folyamatosan lehúznak. Nincs benne sértő vagy személyeskedő rész, mégis. Majd elkezdődik a b*szakodás, így meg nekem lesz 20%-om, nektek meg 90%. Az arcotok még nagyobb. Szinte az összes kérdés alatt ez megy!

2023. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
90%

"Ha egy nő azt írja hogy puhos bunkó állat, az nagyon hasznos válasz volt, fel is lett húzva rendesen."


Lehet, hogy azért, mert valóban egy puhos bunkó állat. :) Ez is felmerülhetne.

2023. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
90%
83 én a gyakorin inkább azt vettem észre hogy mindenki a nőket szidja ahelyet hogy össze szedné magát
2023. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!