Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkednek úgy velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek úgy velem a 60-70 kilós nők is úgy, mintha a világ legabszurdabb dolga lenne, hogy egy szinten vagyunk?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 évben tapasztalom ezt. Szinten gyűlölettel vetekszik a lenézést, amit kapok, szinte azt kapom, hogy akár még vággyal gondolni rájuk is hogyan merészelek. Holott teljesen ugyanazt a szintet hozom férfiban mint ők nőben. 176 cm magas vagyok és 85 kiló. Nem vagyok kigyúrt, de kövér sem, nem adok sokat a testemre, teljesen átlagos vagyok.

2023. júl. 31. 19:18
 11/94 anonim ***** válasza:
18%
Na, azért megnézném az ide írogató önjelölt Sódernorbi társaságot is, ők milyen kiváló alkatok. 85 kilós ember, az hol kövér? Mi lenne az idális? 50 kilós Sebeők János alkat?
2023. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
79%
Én leírtam az előbb, hogy 10 centivel vagyok magasabb, és két kilóval kevesebb (most már talán abból lement kb 2 kg) és ígyis tiszta háj vagyok. Na akkor ő mekkora lehet...
2023. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
81%
Én azt nézném meg, hogy ezek konkrétan hogy történnek. Mindenkinél bepróbálkozik a kérdező, és mindenki látványosan végigméri tetőtől-talpig, majd drámaian elfordul? Vagy hogy?
2023. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
68%

162 cm-s nő vagyok és 60 kg. 10 év edzésmúlt van a hátam mögött, izmos vagyok, karcsú a derekam, lapos a hasam teljesen, feszes kerek a fenekem, a karom, combom stb. feszes. Nekem ne jöjjön random férfi azzal, hogy az ő puhos testével egy szinten vagyok, mert rohadtul nem.

És nem a kilók számítanak, mert a te magasságoddal és jelenlegi súlyoddal nézhetnél ki baromi jól is, csak ahhoz keményen kéne edzened éveket és rendesen enned. Ezesetben izmos lennél és azért nyomna ennyit a mérleg, most több mint valószínű, hogy a zsírod teszi ki a testösszetételed nagy részét.


Az én személyes véleményem az, hogy semelyik nemnél nem néz ki jól az edzetlen test, de egy férfinak sokkal nagyobb szégyen puhosnak lenni, mert a genetikájuk és a hormonháztartásuk gyors és egyszerűbb hipertrófiát hoz létre.


Nem a nők testét kéne ekézned, hanem magadba nézned, és kezdeni magaddal valamit, mert amit te átlagosnak gondolsz, az valószínűleg egy telefosott teszkós szatyor aputest, ami mindig is átlag alattinak fog számítani.

2023. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, a Gyakoris Önjelölt Tornatanárok Alakulata meghozta ítéletét: "Ön dagatt! Nagyon dagatt! Fúj!"
2023. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
82%

Például ugyanaz a szint 176cm/85kg, mint egy 176cm/60kg nő szerinted?

Végül csak 25kg különbség

2023. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
92%
A poén az, hogy ha egyforma magasak és súlyosak, a nőnek van esélye, hogy mellre és fenékre megy, ahol ha nem is néz ki jól, de jobban, mint egy bögyös-faros férfi.
2023. aug. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
89%

Én 165 centi magas vagyok. Jelenleg kb 70 kg. Azért vagyok ennyi, mert nem adok magamra, depressziós vagyok és érzelmi evő. Viszont voltam már ezzel a magassággal 60 kg is. Ekkor odafigyeltem az étkezésemre, heti szinten intenzíven mozogtam, mikor másoknak panaszkodtam a testemről, mindenki hülyének nézett.

Sokszor S-es ruhák bők voltak rajtam, laposnak látszott a hasam, kicsi melleim voltak, csontos állam, kiállóbb arccsontom.

Az én 60 kilós verzióm rohadtul nincs egy szinten egy 176 centis 85 kilós férfiével. Ha csak a BMI-t nézzük (ami nem helyes, tekintve, hogy nem differenciál a testzsír és az izom alapján), akkor is elmondható, hogy egy átlag magasságú, 60 kilós nő nem túlsúlyos vagy max 1-2 kg van rajta, míg egy 176cm magas férfi 85 kg-val túlsúlyos.

70 kg-os, átlagmagas/alacsony nőnél már értem amit mondasz, de ott is lehetnek olyan elemek, amik miatt egy nő elutasít. Mondjuk nem tetszik neki az arcod, nem vagy elég magas, elég iskolázott, elég művelt, bunkó vagy, addikcióid vannak, ápolatlan vagy, szar a munkád... stb. Millió oka lehet, amiért nem kellesz másoknak.

Meg őszintén, ahogy beszélsz a nőkről, nem éppen úgy hangzik, mintha kifejezetten vonzódnál azokhoz, akikkel próbálkozol. Inkább az jön le nekem, hogy nem látod magad jó pasinak és ezért megsértve érzed magad, hogy a "szerinted nem jó, de tűrhető kinézetű" nők visszautasítanak. Szerintem dolgozz magadon, mind kívül, mind belül és próbáld meg nem csak számokban nézni a nőket, hanem mondjuk személyiség szerint ismerkedni, aztán, ha van kémia, összhang, abból lehet csurran-cseppen valami. Vagy, ha kapcsolat nem kell, akkor legyél nyitott a társkeresőkkel abban, hogy csak szexre kellenek, így nem lesz az, hogy odamennek nagy reményekkel, majd csalódottan távoznak és nem hallasz később felőlük.

2023. aug. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
64%
172/64 kilósan gebe voltam konkrétan. (N/32)
2023. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
14%
Nekem a kérdező sem szimpatikus ,viszont azok a nők sem akik valóban husik (nem dagadt disznók) és nem a földön járnak. Összeségében nem érínt mert velem szóba állnak vékony nők is , de amikor valami szuper modellnek érzi magát egy 10/4-5 nő ott már kezdem érteni mások logikáját.
2023. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!