Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkednek úgy velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek úgy velem a 60-70 kilós nők is úgy, mintha a világ legabszurdabb dolga lenne, hogy egy szinten vagyunk?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 évben tapasztalom ezt. Szinten gyűlölettel vetekszik a lenézést, amit kapok, szinte azt kapom, hogy akár még vággyal gondolni rájuk is hogyan merészelek. Holott teljesen ugyanazt a szintet hozom férfiban mint ők nőben. 176 cm magas vagyok és 85 kiló. Nem vagyok kigyúrt, de kövér sem, nem adok sokat a testemre, teljesen átlagos vagyok.

2023. júl. 31. 19:18
 61/94 anonim ***** válasza:
86%

A kijelentés, hogy "nem vagyok kövér" és a felső polc az nem ugyanaz. Pl, aki túlsúlyos, ő se feltétlen kövér még. Aki normál súlyú vagy edz, ők se kövérek, csak nem vékonyak.

Nem tetszik ahogyan beszélsz a nőkről. Ezt úgy mondom, hogy, ha lenne itt egy gyökér nő, aki kijelenti, hogy "90 kiló felett minden férfi egy hájas disznó" akkor neki is válaszolnék, neki se kedvesen. De most itt ti vagytok a bunkók, a ti nyakatokba ömlenek a nem egyetértő válaszok.

Értem én, hogy nem vonzanak az amúgy tök átlag testtömegű nők, de akkor miért zavar, ha ugyanők esetleg nem vonzódnak hozzád? Én se vagyok megsértődve, ha elmegyek valahová, jön egy faszi aki nekem nem tetszik és helyettem mondjuk egy kövérebb vagy vékonyabb csajhoz megy oda ismerkedni. Szíve joga. Neked is olyannal kéne ismerkedned, akihez vonzódsz is. Ja, hogy komplexusaid vannak és félsz a visszautasítástól és ezért a szerinted rondákat választod? Tipikus... Legyél elégedett magaddal, ha nem megy, dolgozz addig ezen, míg el nem jutsz ahhoz a testhez, intellektushoz...stbhez, amihez szerinted a szép nők vonzódnak és próbálkozz úgy. Ezzel a szexista incelségeddel semmilyen nő nem fog őszintén megkívánni.

2023. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
0%

67. Ez akkor álszent duma volt! Ha kiírom heogy nekem a vékony nők tetszenek, halálra le vagyok pontozva, volt erre már példa. Na vajon kik pontoznak le? Költői volt a kérdésem. Itt a gyk-n szinte mindenki sértésnek veszi ha nem ő a sztár, vagy ha egy válaszban nem az ő külsejét preferálják. Innentől kezdve ne hogy elvárás legyen már hogy ki és hogyan nyilatkozik a másikról. Úgy ahogy akar. Ez nem egy kultur hely, hanem egy lelkibetegeknek fenntartott hodály. Elváltak, sikertelenek, alkesz szülők gyerekei, drogosok, hitványak, "Gyűlölöm a világot, rajtam kívül mindenki hibás az életemért, függők, feministák, hímsoviniszták, dögöljön meg az apám/anyám, elköltözök külföldre, 16 évesen már össze költözöm a barátommal, jót még életében sem látott" emberek fóruma. Majd szerinted itt fog az ember intelligensen viselkedni? Viccelsz? Mi ez az álságos kérés? Itt addig jó bárki is, amíg az oldalra jellemző válaszokat adja.


Pártatlanság? Ennyi férfigyűlölő között? Még viccnek is rossz! Olyan nők törnek pálcát, akiknek a neveltség, a kultúra még egy másodpercre sem köszönt be az életébe, az apja egy alkesz sz*r volt, mit látott ő egy jó nő-férfi kapcsolatból? Feljönnek ide fikázni a történelmet, a múltat a hagyományokat, mert a felmenői egy ultra igénytelen prolik voltak. Szerintem meg az ilyenek inkább maradjanak csendbe, de hát nekik meg van engedve hogy általánosítsanak. Naná!

2023. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
87%

" Keress rá a röplapdás lányokra."


Na, én megtettem. :)


[link]


[link]


[link]


Hát bocs, de ezeknek a lányoknak a nagyobbik része nemhogy a 60, de a 70 kilót is eléri, tekintve, hogy kifejezetten magasak.

Másrészt pedig, nem a vékony kategóriát képviselik (ami nem baj, nem úgy írom), sőt, a többségükben kifejezetten sok az "anyag".

Az említett 64 kilómmal kb. az összesnél vékonyabb és a legtöbbnél szálkásabb is vagyok, pedig rendesen van izom a combomon.

Kb. olyasmi vagyok, mint az első képen a jobb szélső lány.

2023. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
100%

"Ha kiírom heogy nekem a vékony nők tetszenek, halálra le vagyok pontozva, volt erre már példa."


Na azért ezt én így leírva nem láttam itt, csak olyan mellett, hogy "a disznók nem kellenek", stb. Linkeld már be ezt a kérdést.

2023. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom a preferanciáddal 68-as, csak magadból kikelve kb ordító stílusban írod le, ez zavar. Nekem is vannak preferanciáim, mégse szidom azokat akik nem esnek bele. Minden alkathoz van ember, aki vonzódik, a nekem nem vonzóhoz is. Viszont, mivel ezek szubjektív dolgok, nem érzem szükségét annak, hogy beszintezzem a pasikat úgy, hogy csak egy magasságot vagy súlyt látok belőlük.

És amúgy te egészséges családból jöttél? Nem vertek, bántottak, nélkülöztetek? Nem volt nálatok függőség, túlzott elvárások, semmi probléma? Valami gebasz szinte mindenhol van és az nem megoldás a dolgokra, hogy az emberek 90%-ának megmondod, hogy kussoljon.

2023. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
100%
Na, és arra még nem gondoltál, kérdező, hogy a még szerinted kevésbé jó alakú nőknek sem azért nem kellesz, mert puhostestű vagy, hanem mert a személyiséged is taszító? Az eszedbe sem jutott, hogy kezdj magaddal valamit, esetleg eljárj edzeni, elkezdj normálisan enni és elmenj terápiába megnézni, miért vagy ennyire frusztrált és sikertelen?
2023. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem ítélek el és pontozok le azért, mert a vékony nők tetszenek neki.

Az, amikor látatlanban megmagyarázza nekem valaki, hogy puhány vagyok, és vissza kéne fognom az igényeimből és egy szintre helyezni magam egy testére nem adó, túlsúlyos tokás-hasas Józsikával, az nem olyan jellegű komment, mint az, hogy "nekem a vékony nők tetszenek".

Sem az, hogy valaki oldalakon át fröcsög, magasztalja magát, és jön, hogy anatóóóómiaaa és kész, meg jajjj deviancia, értelmes érvet pedig egy darabot sem ír a témáról.

Sírsz itt, hogy ez nem egy értelmes közeg, itt férfigyűlölet megy, blablabla. Holott nem igaz, mi írtunk érveket bőven. Az egyszerűen tény, hogy azonos testtömeggel rendelkező nők többféleképpen nézhetnek ki. Ha annyira vágod a bioszt, akkor nem értem, miért nem egyértelmű neked is ez.

És mit nem lehet azon érteni, hogy egy hobbisportoló, de sportot azért nem csak lazán űző nő miért ne lehetne 60 kiló felett úgy, hogy közben nincs rajta semmi felesleg.

Ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy szeretjük-e a férfiakat, van-e macskánk, elfogadjuk-e az lgbtfgfgdjdk embereket, mennyit szexelünk és kikkel, milyen sikereink vanak az életben, stb-stb.

2023. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 A kérdező kommentje:
Jó, hát nem az én bajom hogy ha egyesek szeretnének álomvilágban élni, imádni a gyenge testüket mintha valami élsportoló szupermodell teste lenne aztán meg gondolkodni hogy miért adják őket kézről kézre a szuperpasik úgy mint egy agyonhasznált tárgyat ami mindenkinek csak addig jó amíg nem vesznek egy vadiújat. :)))
2023. aug. 3. 16:15
 69/94 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne amúgy, ha inkább lefogynál? Én is most megyek a futópadra.


A 186 cm-es férfi válaszoló voltam.

2023. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 A kérdező kommentje:
Ez a téma nem arról szól hogy én lefogyok-e vagy nem.
2023. aug. 3. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!