Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkednek úgy velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek úgy velem a 60-70 kilós nők is úgy, mintha a világ legabszurdabb dolga lenne, hogy egy szinten vagyunk?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 évben tapasztalom ezt. Szinten gyűlölettel vetekszik a lenézést, amit kapok, szinte azt kapom, hogy akár még vággyal gondolni rájuk is hogyan merészelek. Holott teljesen ugyanazt a szintet hozom férfiban mint ők nőben. 176 cm magas vagyok és 85 kiló. Nem vagyok kigyúrt, de kövér sem, nem adok sokat a testemre, teljesen átlagos vagyok.

2023. júl. 31. 19:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:
100%
Atya úristen, én életemben nem láttam még ilyen szánalmas embert, aki ennyire kényszeresen, foggal-körömmel próbálja bizonygatni, hogy ő mennyire eszméletlenül ügyes, okos, sikeres, tanult stb ember. Közben meg lefest magáról egy totálisan negatív képet, megállás nélkül fossa a szót, olyannal személyeskedik, aki egy kva rossz szót nem szólt hozzá, kötekszik, vergődik, agresszív és persze egyetlen egy kommentet nem bír ki önmaga felszpkodása, fényezése nélkül. Ennyire ne legyen már megfelelési kényszered. Kicsit nézz tükörbe, mielőtt másokat hordasz le. Eskü az 5 éves unokahúgom nem tud ekkora hisztériát csapni, amit te itt oldalak óta nyomsz.
2023. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
100%
2 pipás tagunk dühkitöréseit szerencsére törölték az adminok. Egyébként nem szeretem a hiszti szót, de amit itt leművelt az szó szerint nagybetűs HISZTI volt.
2023. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:
91%
Mindjárt meglesz a 100. válasz, erre a bugyuta kèrdèsre.
2023. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:
100%
Kövér alacsony incel vagy :)
2023. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!