Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkednek úgy velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek úgy velem a 60-70 kilós nők is úgy, mintha a világ legabszurdabb dolga lenne, hogy egy szinten vagyunk?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 évben tapasztalom ezt. Szinten gyűlölettel vetekszik a lenézést, amit kapok, szinte azt kapom, hogy akár még vággyal gondolni rájuk is hogyan merészelek. Holott teljesen ugyanazt a szintet hozom férfiban mint ők nőben. 176 cm magas vagyok és 85 kiló. Nem vagyok kigyúrt, de kövér sem, nem adok sokat a testemre, teljesen átlagos vagyok.

2023. júl. 31. 19:18
 41/94 anonim ***** válasza:
24%
Az eloszlas szamit.van aki szereti a nagy combu kis mellu noket is..
2023. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
67%

"Mert fordított nemekkel viszont "jogos elvárássá" nemesül ezen dolog."


Nem nemesül jogos elvárássá.

Szerintem értelmes ember a testtel kapcsolatos elvárásait nem kilókban méri, hanem kinézet alapján dönti el.

Nekem az az elvárásom, hogy ne legyen a társamon felesleg, és legalább valamennyire legyen sportos alkata (nem kigyúrt). Ránézek és látom, hogy ilyen-e. Onnantól, hogy megtetszik, nekem mindegy, hogy hány kg. Megtapasztaltam, hogy meglephet a szám. M

2023. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
9%

42. Nem az zavar, hanem az az arrogancia, az a fölényeskedés, az a lekezelő és vér bunkó lekezelő mód ahogyan a nők kiélik a magasabbrendűségi érzéseiket. Pont erre van kitalálva a pontozósdi is, hogy a kattintásszámot és a kommentek számát gyarapítsa. Mert nincs is jobb ok a válaszra mint az, hogy a két fél folyamatosan sértegeti egymást. Hogyan lehet hergelni? Úgy hogy lepontozzuk a másikat. Mi történik itt? A nők akármekkora semmitmondó választ is írnak, azt felpontozzák. Na ez a feminizmus és a feminizmussal hergelés igazi arca. Csak a nők a tökéletesek! Itt már sok ember nem érdeklik a kérdések és a válaszok, a lényeg az hogy bele lehessen kötni a másikba. Miért? Mert ez megy minden szélsőséges oldalon ahol elbillen a mérleg nyelve. Ez egy női portál, ráadásul feminista is. Úgy van vele az ember, unatkozik, feljön ide, elküld pár nőt a fenébe, aztán nyugodtan alszik. A nők is feljönnek ide megélni a feljebbvalósági komplexusukat, bebizonyítják maguknak hogy rohadékok és bunkók a férfiak. Ennyi a komolysága az oldalnak, hogy ki és kit/mit pontozgat fel vagy le, az ég világon semmit sem számít. Az meg hogy ki mi az életben, azt meg innen megítélni gyakorlatilag a vicc kategóriájába tartozik. Nő vagy? Akkor egy feminsta kötsög. Férfi vagy? Akkor egy bunkó, alkesz agresszív majom.


Ez a szint a gyk-n, aki meg a pontjaira büszke, az a szegénységi bizonyítványa.


Nézd már meg a kérdéseket! a 3. válasz után már személyekedésbe csap át az összes. Komoly választ sem fogok írni, mert ha egy picit is férfias beütése van, lepontoznak. Ha leírom a saját tapasztalataimat: lepontoznak. Ha jól fogalmazok, tagoltan, nyelvtanilag helyesen, akkor is lepontoznak. Erre mondtam én hogy akkor a qva anyátok. Le lehet menni trollkodásba is ha ez a szint. Miért vagyok itt? Mert megengedhetem magamnak, én ebben a pillanatban is pénzt keresek. Mellette meg 8 ablakban futnak más programok meg oldalak amivel dolgozom. Remélem így már teljes a kép.


Úgy hogy baromira nem érdekel a 10 éves sport múltad meg a 60kg-od, én egyetemi szinten tanultam anatómiát. Fura mi? Látod, itt mindenki 5IQ-s trollnak képzeli el a másikat az ember, aztán a valóság meg teljesen más.


Itt senki sem kíváncsi a másikra, mennek a kommersz válaszok, meg a trollkodások. A kérdések 30%-a is kamu kitaláció, provokálás. A kérdések zöme meg tényleg agyhalál, inkább el sem akarom hinni hogy valaki komolyan feltesz olyanokat. Felnőtt kategória... Jéééézus Isten!

2023. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
76%

47


Még mindig irreleváns. Sehogy nincs rendben, hogy normál súlyú nőket szégyenítetek, és az sem, hogy a kérdező ugrál itt, hogy mit képzelnek, hogy nem állnak vele össze, és nem gondolják, hogy márpedig "egy szinten vannak". Teljesen mindegy az ízlésetek, meg, hogy kin hogyan oszlik el a súly.

2023. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
76%

49


Az persze nem zavar, hogy maga a kérdés is szánalmas és vér bunkó?

Egy kisgyerek agyú valakinek a kesergése, hogy még az általa nem sokba nézett nők sem akarnak tőle semmit, hanem undorral fordulnak el tőle. Pedig "egy szinten" vannak az orvosi értelemben is elhízott testével.

A válaszok csak pont ehhez méltóak.


"Hogyan lehet hergelni? Úgy hogy lepontozzuk a másikat."


Ahhoz az kell, hogy érdekeljen is a pontozás.


"A nők is feljönnek ide megélni a feljebbvalósági komplexusukat, bebizonyítják maguknak hogy rohadékok és bunkók a férfiak."


Nem, a férfiak nem rohadékok és nem bunkók. Attól, hogy szerintünk a kérdező egy szánalom, vagy te egy suttyó vagy, a férfiak úgy egészükben nem azok.


". Ha jól fogalmazok, tagoltan, nyelvtanilag helyesen, akkor is lepontoznak. "


Ez a kedvencem. A hülyeséget talán nem lehet tagoltan, szépen, nyelvtanilag helyesen megfogalmazni?

Kicsit is normális embernél alap, hogy helyesen, értelmesen ír, ezért nem jár semmi, a válaszod hasznosságát pedig pláne nem ez fogja eldönteni.


" Mert megengedhetem magamnak, én ebben a pillanatban is pénzt keresek."


Kit érdekel amúgy?

Én is.


"Úgy hogy baromira nem érdekel a 10 éves sport múltad meg a 60kg-od, én egyetemi szinten tanultam anatómiát. Fura mi?"


Én is tanultam egyetemi szinten anatómiát.

Mesélj, mit tanultál te az egyetemen, ami szerint egy 60 kg-os, edzett nő nem lehet karcsú, vékony, nem nyomhat rajta egyszerűen ennyit az izom?

(Amúgy én nem a 10 éves sportmúlttal rendelkező, 60 kilós válaszoló vagyok.)

Ha tényleg azt hiszed, hogy 60 kiló felett tényleg mindenképp vaskos egy nő és felesleg van rajta, akkor nemhogy anatómiából nem vagy jó, hanem az átlagember szintje alatt van a műveltséged a témát illetően.

De tegyük fel, hogy feltétel nélkül hiszünk neked, és meghajlunk a "tudásod" előtt. Mit képzelsz, hogy nézne ki ez a dolog? Hirtelen átértékeljük, amit a tükörben látunk, és lehorgasztott fejjel megyünk randizni valami gusztustalan TokaJanival, és örülünk, hogy hajlandó ránk fanyalodni?

2023. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 A kérdező kommentje:
A büdös nagy igazság az hogy hiába hisztizek torkaszakadttotokból, attól még nekem van igazam. Egy 60-70 kg-os nő vagy versenysportoló vagy ha nem ez a helyzet akkor kis puhos, átlagos vagy akár ha úgy oszlik el akkor nagydarab. Ha egy nő sportol akkor pont a sok kalória elégetése miatt nem lesz ekkora súlya. Azok a nők akiket minden férfi akar és tényleg a leggyönyörűbb 1%, mindig 45-55 kiló környékén vannak, ha nagyon nagyon sportosak és nagy súlyokkal edzenek teremben akkor esetleg 55-60. 60 kiló felett már teljesen más kategóriába csúszik át egy nő. Nem mondom hogy tehén (az 70 kiló felett) de semmiképp nem a csinos kategória ami után forognak a jobbnál jobb férfiak. Férfiból vagyok, nem vagyok hülye, a női szépség és test az egyetlen amihez valóban értek.
2023. aug. 3. 13:01
 47/94 anonim ***** válasza:
25%

50. Köszönöm hogy hoztad azt a szinted, hoztad azt a karaktert amiről beszéltem! Te vagy az, aki fenn tartja a szintet. Többet ártasz az értelmes nőknek, mint amennyi hasznot hozol. Annyira jó hogy megjelentél, A teljes kommentedet idézőjelbe tenném hogy érthető legyen az előző írásom!


Szóval köszönöm! Köszönöm! Köszönöm! A macskádat megetetted már? :D

2023. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, te minden nőt, akivel szívesen dugnál ráállítasz a mérlegre/megkérdezed a súlyát?

Szerintem meglepődnél mennyi szép nő van, aki nehezebb, mint gondolnád és mennyi olyan nő, aki hiába csak 50 kg nem néz ki jól.

Tök hülyeség így általánosítani, mert nem mindenki ugyanúgy hízik.

2023. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
9%

51. A nőknek már az is elég, ha utánuk fordulnak. Az átlag pasi meg mindenki után megfordul, ha már lélegzik. Most felesleges behozni az aranymetszést, az arányokat, a formákat. Ha már nő, akkor tutira ő kelleni fog a férfiaknak. Oké, csak milyeneknek? Rá se ránts!


Persze ha leírom milyen vonalak a vonzók a nőkben, akkor megkapom hogy én mint egy incel troll, sosem fogok ilyet kapni. Nem, mert már van, se nem vagyok incel, se nem troll. Ja, férfiben hozom az általam elvárt arányokat és formákat. Így már okés?


Borzolom a kedélyeket! Nekem kizáró ok volt minden, pl. ha egy nőnek nem szép a keze és az újjai. Csak a vékony, hosszú újjak jöhettek szóba. Most még csak a kezekről beszéltem, ott is csak a végéről. :)


Arc, nyak, vállak, karok, kezek, hát, mellkas, mellek, derék, csípő, fenék, combok, térd, lábszár, boka, lábfejek. Ha bármelyik nem stimmelt, nálam kizáró ok volt.


Ha eddig okés minden, jöhetett a belső. Iskolázottság, nyelvismeret, családhoz való viszonya, jólneveltség, pénzügyi kultúra, érzelmi intelligencia stb, stb, stb.


Férfiként ilyen elvárásokkal ismerkedni nem rossz mi? Mondom férfiként, ahol a 90%-nak mindegy csak nő legyen és lehessen dugni valakit. Lárifári, biztos felszínes vagyok! :D

2023. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
84%

"Ha egy nő sportol akkor pont a sok kalória elégetése miatt nem lesz ekkora súlya." - na, ebből is látszik, hogy neked sincs közöd a sporthoz.

A sporttal minimális kalóriát éget az ember, senki nem azért edz, hogy lefogyjon. Az a diétán és a NEAT-en múlik főleg. Ha pedig esztétikai sportot végzel és versenyzel is, akkor igenis kalóriatöbbletben kell lenned az év kb. felében, hogy tudjál optimálisan izmot építeni. Kalóriatöbbletben pedig SOHA nem fogsz fogyni. Persze, a tudatosan megtervezett többlet és az edzés hatására hipertrófia lesz. Na, nem megyek bele jobban, mert minek, de a 60 kilós versenysportoló bizony minden lesz, csak nem puhos. Elhiszem, hogy aki 162 cm magassághoz úgy 60 kiló, hogy nem sportol semmit, az még kövér is, láttam ilyet, sőt, nekem az 54 kilós kb. ugyanekkora barátnőm is husi, mert ő sem edzett életében, de ha neked ennyire hihetetlen, hogy a rendszeres sporttól és rendes táplálkozástól izmos leszel, akkor ajánlom, ne csak kívülről nézd a termeket. Lehet kevésbé lennél frusztrált is. :)

2023. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!