Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkednek úgy velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek úgy velem a 60-70 kilós nők is úgy, mintha a világ legabszurdabb dolga lenne, hogy egy szinten vagyunk?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 évben tapasztalom ezt. Szinten gyűlölettel vetekszik a lenézést, amit kapok, szinte azt kapom, hogy akár még vággyal gondolni rájuk is hogyan merészelek. Holott teljesen ugyanazt a szintet hozom férfiban mint ők nőben. 176 cm magas vagyok és 85 kiló. Nem vagyok kigyúrt, de kövér sem, nem adok sokat a testemre, teljesen átlagos vagyok.

2023. júl. 31. 19:18
 21/94 anonim ***** válasza:
88%
170 cm vagyok és 64 kiló, és igen, sportos és vékony vagyok, mivel 7 éve sportolok, és nem veszem lazára. Hiába próbálnak lehúzni a kérdező vagy a 22-es félék, semmilyen univerzumban nem a szintem egy 176/85 pasas, aki ő maga írta le, hogy nem ad a testére.
2023. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
32%

En 173 cm 57-58 kg vagyok, hosszu labak, homokora alkat, konkretan ezen a testalkaton es ezzel a magassaggal nincs ruha vagy fehernemu ami ne mutatna jol rajtam, es bar en nem edzem magam halalra, de azert heti 2-3 alkalommal edzek egy oracskat, korabban sem neztem ki maskepp mikor heti 60 orat balettoztam es soha nem volt problemam az alkatommal.


A kg csak egy szam, de a legtobb a testalkattol es a magassagtol fugg.

Ugyanolyan magasaggal, de egy kevesbe noies testalkat mellett mar nem mutatna jol ez a suly, ahogy lehet egy szelesebb csipoju nonek mar reg kiallna a csipocsontja, vagy egy masiknak lenne egy kis hasa, ahogy egy 70 kg no is lehet csinos es ocsmany is. Rengeteg mindentol fugg, hogy nezunk ki, de egy magara NEM ado ferfi csak engem is lehuzna es semmikepp nem mutatna jol mellettem. Egyszeruen nekem undorito, hogy oldalrol nezve latom a nagy hasat, esetleg meg tokaja is van es valoszinuleg meg formatlan is, miert kellene egy ilyen emberrel lennem, mikozben megkaphatom azt a testalkatu embert is, aki szerintem csodasan nez ki..

2023. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
79%

A nővérem 163 centihez 56 kilósan skinny fat volt, 63 kilósan, mikor edzett és kickboxolt, sokkal izmosabb, de vékonyabb volt.


("Lean" izmos, nem "buff".)

2023. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
70%
22, látszik, hogy a sporthoz nincs sok közöd. :)
2023. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
16%

24-es vagyok. En teljes mertekben elhiszem hogy bomba a lanyod, nekem majdnem ugyanez a cm/kg es detto ugyanez.


Egyszeruen csak irigyek az emberek,mert ez egy olyan alak ami utan no es ferfi is megfordul.. 😂

2023. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
80%

28


Mert az, hogy utánatok megfordulnak, kizárja, hogy utánam is, mert több vagyok kilóra, vagy mi? :D

Nekem is olyan alakom van, amit nagyon sokan megnéznek.

2023. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
50%

Talán paraszt módon közelítesz.

Azért, mert duci, nem kell eltúrnie a kéretlen zaklatást.

2023. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
11%

Ha olvastad volna az elso valaszom, abban reszleteztem hogy nem a kg szamit, hanem a testalkat es a magassag.


A masik valaszom pedig egyaltalan nem neked szolt es foleg nem arrol, hogy mas nem lehet csinos..

esetleg onertekelesi probelmak, hogy egybol magadra vetted?!

2023. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
83%

27, én meg testépítéssel foglalkozom 10 éve, versenyeztem is egy időben. Gyanítom jóval több a vázizomtömegem, mint a lányodon, aki röplabdázik, ezért 162 cm-sen és 60 kg-san szintén vékony vagyok. A lányod vékonyabb, ez biztos, de izom sincs rajta annyi.


Ezért nem értem, mi olyan hihetetlen abban, hogy 60 kilósan nem kövér valaki. Azt meg végképp nem értem, hogy jönne ahhoz egy férfi, hogy elszámoltasson a puhos testével engem 10 év edzésmúlttal a hátam mögött. :)

2023. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
16%
Tanulság: A férfi már 60 kilósan is undorító, ha viszont egy nő mondjuk 90-100 az is kiválóan néz ki. Ma is tanultunk valamit a gyakorin.
2023. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!