Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon beáll a jojó-effektus...

Vajon beáll a jojó-effektus nálam?

Figyelt kérdés

Találtam ezen az oldalon egy természetgyógyász által megírt diétát, miszerint ahány kilót le szeretnénk adni, annyi napig csak főtt rizst ehetünk (mindegy, milyen fajta) bármilyen párolt zöldséggel. A sót a diéta alatt teljes mértékben mellőzni kell, emellett pedig csak 100%-os gyümölcslé és ásványvíz iható, naponta minél nagyobb mennyiségben. Nyers zöldséget is lehet enni, de gyümölcsöt csak gyümölcslé formájában.


El is kezdtem ezt a diétát, hatalmas öröm számomra, hogy minden reggel 1 kilóval könnyebb vagyok. Rengeteget iszom és nagyon jól érzem magam.


A diéta után a Norbi Update életmód szerint élek majd, de nem szeretném, ha a rizsdiétával leadott kilók visszajönnének.


Kérdésem az lenne, hogy ezután a diéta után beállhat nálam a jojó-effektus, vagy nem?

Köszönöm a segítséget! :)


2010. júl. 19. 12:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:

Bocsi az OFF-ért, de nekem is elküldenéd privátba ezt a diétát, nagy segítség lenne

:$kérlek

2010. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
Légy szives linkeld be azt a kérdést, ahol ez a diéta le van irva, mert engem is érdekelne. Köszi elöre is.
2010. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:

Ezt a diétát nem ismerem, de lehet hogy nem egészen elhibázott a dolog. Azért túl sok kg esetén inkább több részletben csinálnám ( 5-6 kg felett már nem egy menetben).

Ha utána odafigyelsz az étkezésre, akkor nem fog az egész visszajönni, de arra számits, hogy 2-3 kg igen, mert ezzel elég sok vizet veszitesz, és annak egy része visszajön.

2010. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:

Mivel a rizsben elég sok a szénhidrát, és ehetsz mellé zöldségeket, meg gyümölcslevet szinte korlátlan mennyiségben, ezért úgy gondolom, a diéta nem az éhezésről és a koplalásról szól. Más kérdés, hogy mondjuk fehérje nincs sok benne, de ez most mindegy. Nem hinném, hogy visszahíznád a leadott kilókat, mivel azt írod, utána is odafigyelsz majd az étkezésre. Ha sportolsz is, akkor meg pláne nem hiszem, hogy visszahízod majd.


Sok sikert!

2010. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 A kérdező kommentje:

már linkelem is :) amúgy nálam TÉNYLEG beválik, nem kamuzok, hiszen nem is lenne rá okom :) ide mindent leírtam, amit a másik kérdés kiírója is, de azért belinkelem :) légyszi, ha elkezditek ezt a diétát, írjátok meg ide a sikereiteket! köszönöm előre is :)


a link: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__82..

sok szerencsét és kitartást :)

2010. júl. 19. 12:39
 6/84 A kérdező kommentje:
utolsó 2 válaszoló: nagyon szépen köszönöm a biztatást és a kedves válaszokat! :)
2010. júl. 19. 12:41
 7/84 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem mióta csinálod, mennyit fogytál már és mennyit akarsz?:o
2010. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én semmi ilyesmiben nem hiszek. Egészséges étkezés és mozgás ez a titok nyitja. Szerintem ez után csak vissza fognak jönni a kilók sajnos =(

Én már közel másfél éve Norbi diétázom, nem tartom fogyókúrának (ki lehet próbálni!) mert mindent eszek csak más időbeosztás szerint. Érettségi előtt meghíztam 6 kg-ot (ami nekem sok mert alacsony vagyok) és azt le is adtam ezzel, még sütiket is ettem =)

Szóval szerintem hülyeség, de te tudod... inkább csináld szerintem csak a Norbit, hidd el azzal is le fogsz fogyni, ráadásul egészséges tempóban!

2010. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:

Érdekesnek tünik, megérné kipróbálni.


Neked meg sok sikert kivánok - meg lsz irj, hogy milett belöle, mennyir adtál összesen le és mennyire sikerült tartani az elért eredményt.

2010. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! pénteken kezdtem el, akkor 72 kiló voltam, naponta lemegy 1 kiló simán, most vagyok 69 kiló. reggelente kell megmérni magunkat éhgyomorral.

majd elfelejtettem, hogy csapvizet inni TILOS és nekem székrekedésem van, mióta csinálom, úgyhogy reggelente megiszom egy csésze ásványvízből főzött mályvateát, az segít :) úgy fo*ok néha, mint a galamb :)

2010. júl. 19. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!