Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon beáll a jojó-effektus...

Vajon beáll a jojó-effektus nálam?

Figyelt kérdés

Találtam ezen az oldalon egy természetgyógyász által megírt diétát, miszerint ahány kilót le szeretnénk adni, annyi napig csak főtt rizst ehetünk (mindegy, milyen fajta) bármilyen párolt zöldséggel. A sót a diéta alatt teljes mértékben mellőzni kell, emellett pedig csak 100%-os gyümölcslé és ásványvíz iható, naponta minél nagyobb mennyiségben. Nyers zöldséget is lehet enni, de gyümölcsöt csak gyümölcslé formájában.


El is kezdtem ezt a diétát, hatalmas öröm számomra, hogy minden reggel 1 kilóval könnyebb vagyok. Rengeteget iszom és nagyon jól érzem magam.


A diéta után a Norbi Update életmód szerint élek majd, de nem szeretném, ha a rizsdiétával leadott kilók visszajönnének.


Kérdésem az lenne, hogy ezután a diéta után beállhat nálam a jojó-effektus, vagy nem?

Köszönöm a segítséget! :)


2010. júl. 19. 12:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 A kérdező kommentje:
képzeljétek, ez a 4. napom és ma reggelre csak 4 dekát fogytam a diéta elkezdésekor mért súlyomhoz képest... :S a barátnőm azt mondta, hogy pár embernél ez jelentkezhet (amilyen peches vagyok, persze, hogy beletartozok abba a pár emberbe :S ), szerinte még simán fogyhatok a 7.nap végéig, de azt mondja, 2* még ismételjem meg a nyár folyamán, és így lesz esélyem arra, hogy csinin megyek suliba :)
2010. júl. 25. 10:50
 62/84 A kérdező kommentje:
a kommentedet nem láttam, mert pont akkor írtam az enyémet, amikor te elküldted, így csak a sajátom megírása után olvastam a tiédet. az én "sikeremnek" annyira nem örülök, de a tiédhez őszintén gratulálok! komolyan! :) agyon ügyes vagy! ÉN MÉRT NEM FOGYOK?????????? ááááááááááááá :( :( :( :( :(
2010. júl. 25. 10:54
 63/84 A kérdező kommentje:
tényleg, te szedtél C vitamint?
2010. júl. 25. 10:59
 64/84 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán szedem inkább,mert engem felküld a magasba az 1000mg os :DDD

De én mozgok is mellette rendszeresen,szóval itt például gondolok arra hogy unokaöcsémet kergetem,vagy ha azt nem akkor Cindy Crawford-Shape your body-ját csinálom :D

Én arra rávagyok kattanva,jó a zene,a csaj sem egy fitness sztár, és az edző is jóó :D

Szerintem probáld ki,ha van kedved,de nálam függőséget okozott :DD

2010. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 A kérdező kommentje:

azt honnan lehet letölteni, nem tudod esetleg? mennyit tornázol rá naponta? nagyon nehéz? :o

annyira el vagyok kenődve, hogy el se hiszed.... :S

2010. júl. 25. 11:10
 66/84 A kérdező kommentje:
megtaláltam :) pont most töltöm le :)
2010. júl. 25. 11:30
 67/84 anonim ***** válasza:
Szinte bármelyik torrent oldalon fent van,nem nehéz megerőltető,de jól érzed magad utána :))) Általában 45 percet szoktam rá,de 3 rész van rajta,az első az lightos,a második már keményebb,az utolsó pedig 10 perces amikor kevés az időd.Szerintem egy próbát megér :) Ne legyél elkenőődve :)))
2010. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 A kérdező kommentje:

és naponta tornázol rá?

bocsi, hogy ilyen sok a kérdés és ennyit zaklatlak, de nagyon le szeretnék fogyni :S

2010. júl. 25. 11:35
 69/84 anonim ***** válasza:

Igen naponta:)))

De ha izomlázad van nagyon,akkor egy napot hagyj ki inkább,és a súlyzókat ha nincs akkor ásványvizes palackkal helyettesítheted :))) Tele töltve természetesen :))

Semmi gond:) Segítek szívesen:)

2010. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 A kérdező kommentje:
okés :) nagyon köszönöm, igazán rendes vagy :)
2010. júl. 25. 12:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!