Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon beáll a jojó-effektus...

Vajon beáll a jojó-effektus nálam?

Figyelt kérdés

Találtam ezen az oldalon egy természetgyógyász által megírt diétát, miszerint ahány kilót le szeretnénk adni, annyi napig csak főtt rizst ehetünk (mindegy, milyen fajta) bármilyen párolt zöldséggel. A sót a diéta alatt teljes mértékben mellőzni kell, emellett pedig csak 100%-os gyümölcslé és ásványvíz iható, naponta minél nagyobb mennyiségben. Nyers zöldséget is lehet enni, de gyümölcsöt csak gyümölcslé formájában.


El is kezdtem ezt a diétát, hatalmas öröm számomra, hogy minden reggel 1 kilóval könnyebb vagyok. Rengeteget iszom és nagyon jól érzem magam.


A diéta után a Norbi Update életmód szerint élek majd, de nem szeretném, ha a rizsdiétával leadott kilók visszajönnének.


Kérdésem az lenne, hogy ezután a diéta után beállhat nálam a jojó-effektus, vagy nem?

Köszönöm a segítséget! :)


2010. júl. 19. 12:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:

Hát nekem sokat kell leadnom,de szerintem ezzel a levesessel meg mozgással le is megy:) Látom nem csak én akarok a suliba visszamenni jó alakkal :PP

Sok sikert és további kitartást :))))


Előző:)

Az nagyon jóó :) Ügyes vagy csak így tovább :)

2010. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönjük a biztatást :)

neked is rengeteg kitartást és sok-sok MÍNUSZ kilót kívánok :)

nem lenne kedvetek e-mailben küldözgetni előtte-utána fotókat? biztassuk egymást csajok, gyerünk :)

2010. júl. 23. 12:40
 33/84 anonim ***** válasza:

Egy hét mulva küldök egy előtte-utána képet :)))

Vagy belinkelem ide,hogy ha annyira jol sikerült :))):D

Áhh nagyon jóó ez a dolog:)

Rájöttem hogy tudok főzni :D Egyedül főztem meg a levest:D


17/L

A bíztatós válaszadó ;)

2010. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 A kérdező kommentje:

Rájöttem hogy tudok főzni :D - ez nagyon aranyos :)

hogy ízlik a leves? :)

2010. júl. 23. 12:57
 35/84 anonim ***** válasza:

Érdekesmód nagyon ízlik :)

Az elején persze fintorogtam rendesen,hogy úristen ez most komoly?:D De aztán elmúlt ez a fintor és megízlett :D

Amúgy zöldségnapon azaz holnap szerintetek milyen zöldségeket egyek?

2010. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 A kérdező kommentje:

nekem ma van zöldségnapom, tegnap görögdinnyét ettem, ma fejessalátát, de úgy, hogy egy kis folyékony édesítőt elkevertem almaecetes vízben és ráöntöttem az összetépkedett salira. a salit aztán nem rágtam meg teljesen, mert nagyon keserű úgy nekem, hanem csak addig rágtam, amíg nem tudtam lenyelni :) már alig várom a krumplit vacsira :)

tényleg, szerintetek a 2.nap végén lévő "1 nagy sült krumpli vajjal" egy egész, héjában sült krumplit jelent? :)

2010. júl. 23. 13:32
 37/84 A kérdező kommentje:
itt egy fórum ugyanerről a diétáról. olvashatjátok mások tapasztalatait: [link]
2010. júl. 23. 13:34
 38/84 anonim ***** válasza:

Hát szerintem igen azt jelenti,mert hát elég érdekes lenne az,hogy egy szem nagyobbacska sültkrumpli vajjal :D

Az picit azért vicces lenne :)))

Én barackon élek :DDD

Holnap salátázok:D

2010. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 A kérdező kommentje:

okés :)

amúgy eszerint a recept szerint ( [link] ) nem 1, hanem 4 sárgarépa kell bele és a marhahúst lehet csirkével helyettesíteni :) dejó :)

2010. júl. 23. 13:38
 40/84 anonim ***** válasza:

Amióta megettem a levest,folyton pisilni kell :DDDDDD Már bocsánat,hogy ilyen szókimondó vagyok :DDD

De fél óra alatt körülbelül hatszor voltam wc-n :D

2010. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!