Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon beáll a jojó-effektus...

Vajon beáll a jojó-effektus nálam?

Figyelt kérdés

Találtam ezen az oldalon egy természetgyógyász által megírt diétát, miszerint ahány kilót le szeretnénk adni, annyi napig csak főtt rizst ehetünk (mindegy, milyen fajta) bármilyen párolt zöldséggel. A sót a diéta alatt teljes mértékben mellőzni kell, emellett pedig csak 100%-os gyümölcslé és ásványvíz iható, naponta minél nagyobb mennyiségben. Nyers zöldséget is lehet enni, de gyümölcsöt csak gyümölcslé formájában.


El is kezdtem ezt a diétát, hatalmas öröm számomra, hogy minden reggel 1 kilóval könnyebb vagyok. Rengeteget iszom és nagyon jól érzem magam.


A diéta után a Norbi Update életmód szerint élek majd, de nem szeretném, ha a rizsdiétával leadott kilók visszajönnének.


Kérdésem az lenne, hogy ezután a diéta után beállhat nálam a jojó-effektus, vagy nem?

Köszönöm a segítséget! :)


2010. júl. 19. 12:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a székrekedés normális? Mert szerintem nem. Ez egy jel, nem tetszik a szervezetednek a dolog. Vagy ez nem számít, tetszik, nem tetszik, ez van?


Nem tudom, meddig akarod ezt csinálni magaddal, de nincs fehérje az étrendben. Kapásból nem lehet egészséges a dolog. A csapvízzel meg mi a baj? Ugyan már! Ugy te sem hiszed, hogy ezen múlik a fogyókúra?


De mindezek szinte eltörpülnek amellett, hogy a szervezeted világosan és egyértelműen jelezte, hogy nem jó neki, amit csinálsz (lásd székrekedés). A tea pedig csak tüneti kezelés...

Nem értem, mire vársz még...

2010. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 A kérdező kommentje:
a székrekedés csak azért van, mert sok a rizs a diétában... a rizstől VILÁGÉLETEMBEN (18 éve) székrekedésem volt, akármilyen keveset is ettem belőle... így vagyok összerakva :)
2010. júl. 19. 13:03
 13/84 anonim ***** válasza:
Hát ez különös egy diéta, ilyet még nem hallottam. Én nem próbálnám ki, de neked gratulálok a kitartásodhoz. A kérdésedre válaszolva: szerintem ha update szerint élsz, és nem zabálod tele magad, akkor nem fognak visszajönni a kilók talán. Mérd magad továbbra is, és ha látod, hogy felszalad egy-két kiló, akkor le tudod adni, mielőtt eldurvulna a helyzet.
2010. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 19. 13:07
 15/84 anonim ***** válasza:

Hát, ez durva, bocsi:S

hetente 1 kg a normális fogyás, te meg pár nap alatt fogytál már annyit, meg mindennap 1 kg-t?

Ha abbahagyod(mivel abba fogod) szerintem vissza fognak jönni a kilók, tuti!Nem elkeseríteni akarlak, de az ilyen gyors fogyás mindig ezzel végződik.

2010. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:

Ja amúgy láttam ezt a kérdést régen, utána is néztem:D nagyon nem egészséges, ahogy azt már más is írta!

Plusz ha nem is mozogsz rendszeresen, löttyedt marad a bőröd, plusz vissza is jön.

Meg nem hiába lehet 1 hétig kb csinálni:/

2010. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
De csak kilókban v a tükörben is látsz változást?
2010. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

a tükörben egyelőre nem látni a fogyást, de lötyögnek rajtam a nadrágjaim, amiket eddig alig tudtam begombolni. :)

azt elfelejtettem írni, hogy minden nap tornázok a diéta mellett.

2010. júl. 19. 16:16
 19/84 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nagyon szurkolok:) Sok sikert.:) Holnaptól én is belekezdek szerintem,mert szükségem van egy gyors diétás dologra :) Köszönöm a kérdésed :)

Majd írd meg hogy sikerült :) Én is jelentkezek majd :)

2010. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
Én is elkezdem holnap, úgy döntöttem, kipróbálom, de max egy hétig csak. Majd megírom, mi lett.:)
2010. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!