Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon beáll a jojó-effektus...

Vajon beáll a jojó-effektus nálam?

Figyelt kérdés

Találtam ezen az oldalon egy természetgyógyász által megírt diétát, miszerint ahány kilót le szeretnénk adni, annyi napig csak főtt rizst ehetünk (mindegy, milyen fajta) bármilyen párolt zöldséggel. A sót a diéta alatt teljes mértékben mellőzni kell, emellett pedig csak 100%-os gyümölcslé és ásványvíz iható, naponta minél nagyobb mennyiségben. Nyers zöldséget is lehet enni, de gyümölcsöt csak gyümölcslé formájában.


El is kezdtem ezt a diétát, hatalmas öröm számomra, hogy minden reggel 1 kilóval könnyebb vagyok. Rengeteget iszom és nagyon jól érzem magam.


A diéta után a Norbi Update életmód szerint élek majd, de nem szeretném, ha a rizsdiétával leadott kilók visszajönnének.


Kérdésem az lenne, hogy ezután a diéta után beállhat nálam a jojó-effektus, vagy nem?

Köszönöm a segítséget! :)


2010. júl. 19. 12:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de most mentem fel freemail-re és csak most olvastam a leveled :D Tudom kicsit késő a reakcióm:DDDD De a lényeg hogy azóta is csináljuk a dolgokat :):D
2010. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy vagytok vele,de nem bírok ránézni se a levesre,se semmilyen más ételre...Baromi hányingerem van :S


1234 xD

2010. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 A kérdező kommentje:

nekem nincs semmi bajom...

sztem ne egyél olyan sok levest, inkább gyümit v zöldséget-attól függ, hányadik napod van.

nem lehet amúgy, h a meleg miatt van hányingered? :O

jobbulást :)

2010. júl. 24. 13:19
 54/84 anonim ***** válasza:

második napom van, tegnap betett az a három tányér szerintem :DDD

Nem lehet a melegtől mert nincs meleg,keményen 20 fok :D

Mindegy nem adom fel :D

2010. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 A kérdező kommentje:
figyu nehogy rosszul legyél..inkább hagyd abba... nem szeretném, ha valami bajod lenne, már így is lelkifurdalásom van... :S
2010. júl. 24. 13:35
 56/84 anonim ***** válasza:

Neeeem :D

Figyi...az én elhatározásom volt az hogy megcsinálom,neked ehhez minimum annyi a közöd hogy belinkeltél valamit :))))

Ne legyen emiatt lelki ismeret furdalásod :) Már jól vagyok :DDD Csak még hozzá kell szokjak :DDD

Naaa:) Nyugi:)) Végig csináljuk;) És ne legyen lelkifurkád :DDDD

2010. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 A kérdező kommentje:

okés :)

örülök, hogy jobban vagy! igyál sok szénsavmentes ásványvizet és egyél C-vitamint, mert elősegíti a fogyást :)

2010. júl. 24. 13:52
 58/84 anonim ***** válasza:
Igen azt csinálom :))) Köszönöm hogy aggódsz :) További széép napot :) Este visszanézek :))
2010. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 A kérdező kommentje:

okés :) remélem, jobban leszel... :)



mai ebéd: baconba tekert csirkecomb krumplival... áááá ez gyilkosság!!!! :S

2010. júl. 24. 18:25
 60/84 anonim ***** válasza:

Na tegnap este nem jöttem,mert bedőltem egyből az ágyba ahogy hazaértem:D

Áááá fogytam kettő kilóót!!!:))))Teljesen máshogy érzem magam,mert én olyan vagyok hogy ha valami elkezd sikerülni,akkor napról napra jobban érzem magam :) És tényleeg:) Tegnap este lefekvés előtt néztem magam és a combom meg a karom is megváltozott :)) Annyiraaa boldog vagyoook:) Anya szerint emellé még Zumbázzak(táncos aerobic),szoval ma abba is belekezdek :))

Ja és kínoznak itthon,ma például raklap mennyiségű édességet hoztak haza,mert jönnek kisgyerekek nyaralni két hétig :DDD Hát mikor megláttam körülbelül a szívroham kerülgetett hogy most ezt miért???:D De kibírom:DDD Ma gyros lesz az ebéd,nem kínos ááá :D Csak kedvenc hamim :DDD De túlélem :)

Te hogy haladsz??:)


1234xD

2010. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!