Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon beáll a jojó-effektus...

Vajon beáll a jojó-effektus nálam?

Figyelt kérdés

Találtam ezen az oldalon egy természetgyógyász által megírt diétát, miszerint ahány kilót le szeretnénk adni, annyi napig csak főtt rizst ehetünk (mindegy, milyen fajta) bármilyen párolt zöldséggel. A sót a diéta alatt teljes mértékben mellőzni kell, emellett pedig csak 100%-os gyümölcslé és ásványvíz iható, naponta minél nagyobb mennyiségben. Nyers zöldséget is lehet enni, de gyümölcsöt csak gyümölcslé formájában.


El is kezdtem ezt a diétát, hatalmas öröm számomra, hogy minden reggel 1 kilóval könnyebb vagyok. Rengeteget iszom és nagyon jól érzem magam.


A diéta után a Norbi Update életmód szerint élek majd, de nem szeretném, ha a rizsdiétával leadott kilók visszajönnének.


Kérdésem az lenne, hogy ezután a diéta után beállhat nálam a jojó-effektus, vagy nem?

Köszönöm a segítséget! :)


2010. júl. 19. 12:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 A kérdező kommentje:
még egy kérdés MINDENKINEK, aki ezzel fogyizik: látványos volt a fogyás, vagyis zsírégetés történt, vagy csak folyadék és izomvesztés? :O
2010. júl. 25. 19:22
 72/84 A kérdező kommentje:

gyilkoljuk le együtt a naribőrt: [link]


ez a cikk a köpölyözésről szól. én ma csináltam először és úgy nézek ki, mint akit összevertek, de kipróbálom, hosszútávon mennyire válik be.


egy pár kép: [link]

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 26. 19:40
 73/84 A kérdező kommentje:

hát, gyerekek, én ettől nem fogyok közeltsem annyit, mint kellene... pedig 1 csomó emberkének bevált... :S


mindegy. ha van köztetek vki, akinek szintén nem, jön ez be, ajánlom a Level diétát, nekem ezt is sokan ajánlották régebben. itt lehet informálódni róla: [link]

2010. júl. 27. 19:28
 74/84 anonim ***** válasza:

Hát ezt a köplyözéses dolgot tuti nem vállalnám be :O:D

Amúgy nekem folyadék ment ki inkább ezzel a leves kúrával,és azért fogytam zsírból is mert ugye tornáztam mellette.A végeredmény: -5 kiló.De a második nap alig ettem mert kikészült a gyomrom.

Képet holnap küldök az email cimedre,mert nem vagyok otthon :)))

De sikeres diéta volt:)) És ezt megfogom ismételni még :))

Te mennyit fogytál??


1234 xD

2010. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 A kérdező kommentje:
kevesebb, mint 1 kilót. én ma álltam neki ennek a level diétának. remélem, ezzel többet fogyok majd :)
2010. júl. 29. 12:03
 76/84 anonim ***** válasza:
Nagyon Szurkolok Hozzá :)))
2010. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2010. júl. 29. 13:37
 78/84 A kérdező kommentje:
tényleg, valamelyikőtök írta, hogy zumbázik. otthon dvdről vagy jársz vhova? hogy tetszik? :)
2010. júl. 30. 18:57
 79/84 anonim ***** válasza:
Youtube klippekből,nagyon tetszik.
2010. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 A kérdező kommentje:

[link]

itt le tudsz tölteni asszem 4 zumba dvd-t :)

2010. aug. 1. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!