Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon beáll a jojó-effektus...

Vajon beáll a jojó-effektus nálam?

Figyelt kérdés

Találtam ezen az oldalon egy természetgyógyász által megírt diétát, miszerint ahány kilót le szeretnénk adni, annyi napig csak főtt rizst ehetünk (mindegy, milyen fajta) bármilyen párolt zöldséggel. A sót a diéta alatt teljes mértékben mellőzni kell, emellett pedig csak 100%-os gyümölcslé és ásványvíz iható, naponta minél nagyobb mennyiségben. Nyers zöldséget is lehet enni, de gyümölcsöt csak gyümölcslé formájában.


El is kezdtem ezt a diétát, hatalmas öröm számomra, hogy minden reggel 1 kilóval könnyebb vagyok. Rengeteget iszom és nagyon jól érzem magam.


A diéta után a Norbi Update életmód szerint élek majd, de nem szeretném, ha a rizsdiétával leadott kilók visszajönnének.


Kérdésem az lenne, hogy ezután a diéta után beállhat nálam a jojó-effektus, vagy nem?

Köszönöm a segítséget! :)


2010. júl. 19. 12:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
Próbáltam,de nem nagyon működnek a linkek :/
2010. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 A kérdező kommentje:
én le tudtam tölteni az összeset...
2010. aug. 1. 22:33
 83/84 anonim ***** válasza:

Na hogy vagy??? :)) Hogy bírod a levelt?? :)))

Képzeld,tegnap mondták hogy medencés buli lesz,és annyira jó érzés,hogy nem kellett nemet mondjak :DDD:P

Ma belekezdek a kalóriaszámolós diétába és folytatom Cindy-t.Kihagytam három-négy napot,de ma folytatom tovább:)

Remélem neked is minden megy simán.Zumba milyen??:)


1234xD

2010. aug. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 A kérdező kommentje:

inkább zsírégető pilates :)

a levellel 3 kilót fogytam és ez az 5.napom :)

2010. aug. 2. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!