Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok egy kis biztatást? 13...

Adnátok egy kis biztatást? 13 napos fogyi ma indult! Kivel csinálhatom?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el egy 13 napos anyagcserediétát, és örömmel közlöm, hogy túlvagyok az első napon!!! Már csak 12 nap van hátra! :-))) Simán jól fog jönni az a 8-10 kiló, amit ígér, úgyhogy ezt tartom szem előtt, és így ki fogom bírni. De nagyon nehéz!


Induló adataim: 158 cm és 62 kiló


A diétáról a link:


[link]


Ez lenne az a bizonyos. Kinyomtattam, bevásároltam az első 7 napra, a hátlapra felírtam a kezdősúlyt, és azokat a kajákat, amikkel a végén megjutalmazom magam, mert azt írja, hogy már nem hízom vissza a kilókat normál étkezés mellett, és azóta éhezek. De megéri! Tömöm magam ásványvízzel, az is telíti a gyomrot.


Ki csatlakozna hozzám? Minden nap írni fogom, hogy hol tartok. Kilenckor ettem meg a vacsorámat, a marhahusit magában, azóta szivattyúzom az ásványvizet, mondhatni rákötöttem magam a palackra. :-))


26 éves csajszi :-))


2011. szept. 23. 21:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/190 A kérdező kommentje:
Köszönöm, máris megnézem. De azért végigcsinálhatom, nem? Már teljesen felspannoltam magam, hogy menni fog. A kávét meg nagyon szeretem, rám nem hat, nem pörget fel, sőt nekem receptre írják, mert nekem gyárilag 70-80/50 a vérnyomásom, ezen élek, apukámtól örököltem :-)) Meg máskor se eszem délig semmit. Déltől jön a szenvedés, a reggel fütyörészés :-))
2011. szept. 23. 22:59
 22/190 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy hülye vagyok, nekem kell írnom neked! :-)) Ezt elnéztem, bocsi!! Máris írok.
2011. szept. 23. 23:03
 23/190 A kérdező kommentje:
Mai 21:50! Természetesen mindent megírok!
2011. szept. 23. 23:07
 24/190 anonim ***** válasza:
100%
ne cisnáld végig kérlek! Remélem megírtad az e.mailt és írok neked rendes étrendet és szenvedünk együtt..de ne szivasd meg magad
2011. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/190 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, ez elég borzasztó önkínzó, én ilyet sosem tudtam, már nem is akarok.

Én update-zek, szépen, egyenletesen fogyok vele.

Évek alatt szedtem fel a feleslegemet, most szépen hónapok alatt, kapkodás nélkül adogatom le .)

A válaszokat nem olvastam végig, csak azt látom, hogy kaptál segítséget :) Sok sikert!!!

2011. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/190 A kérdező kommentje:
Igen, megírtam az emailt, köszi szépen!
2011. szept. 23. 23:10
 27/190 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Most komolyan úgy érzem magam, mint Kokó meccs előtt a ringben ugrálva: fejjel előre, hogy menni fog.


Persze, ő utána kiütötték... Remélem, hogy engem nem :-))

2011. szept. 23. 23:12
 28/190 A kérdező kommentje:
ő=őt
2011. szept. 23. 23:12
 29/190 A kérdező kommentje:

Nem kamu. Most néztem, hogy a vital.hu-n volt ez eredetileg, itt a link:


[link]


Viszont én már első nap elcsesztem azzal, hogy azt az egy sz@r szem kockacukrot beletettem a kávéba, mert nem láttam ezt az eredeti oldalt. Na most mi lesz? Már az első nap elrontottam? Így nem változnak meg az anyagcsere-folyamatok? Most ezen nagyon ideges lettem.

2011. szept. 24. 00:12
 30/190 anonim ***** válasza:
100%

Én még senkit nem láttam, aki az ilyen rapid, végletes fogyókúráktól tartósan lefogyott volna.

Olyant viszont rengeteget, hogy egész életükben fogyóznak. Vajon miért? Mégsem olyan hatásos a fogyókúra:


Az ilyen durva kúráknak max. akkor van haszna, ha 2 hét nyaralást végig zabálva híztál pár kilót. De a normál súlyodból így leadva nem lesz tartós az eredmény.


Hosszútávon egyedül a kiegyensúlyozott táplálkozás és a sport fog segíteni.


Nem tudom, feltűnt-e, hogy vannak olyan napok ebben a kúrában, hogy semmi zöldséget vagy gyümölcsöt nem eszel.


Nem egészséges, és ahogy már mások is megírták, a fogyás-hízás libikókának egy magasabb testzsír arány lesz a végeredménye.

2011. szept. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!