Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14 éves fiam teherbe ejtette...

A 14 éves fiam teherbe ejtette a 12 éves baratnőjét?

Figyelt kérdés

12 éves kislánnyal jár a Fiunk, úgy, hogy találkoznak, városban mászkálnak, beülnek valahová...tini szerelemnek indult! Sajnos kiderült, mert a gyerek elmondta, hogy ennél több is történt köztük. A kislány szobájában is lehetnek, csukott ajtónál. Elmesélte a Fiam, hogy mit szoktak csinálni (szexuális tartalmú dolog, de nincs behatolás). Azonnal jeleztem a szülőknek, hogy szerintünk ez nem oké, semmi keresnivalója két túlfűtött kamasznak ilyen szituációban. A kislány édesanyja mondta is, hogy nem fogják engedni. Ehhez képest elolvastam egy beszélgetést, amiben aggódik a két fiatal, hogy nem jött meg a kislánynak!!!

Mi a fenét csináljunk?

Elmondtunk mindent a gyereknek, fel van világosítva, tudja mit miért kell csinálni, ismeri az óvszer használatát, nincsenek tabuk. Mégsem mondta el, hogy nem csak a szexuális tartalmú dologot művelték, hanem többet is esetleg. Kérdezzek rá? Ha hazudik? Mi van, ha annyira félnek a következménytől, hogy letagadja? De, ha baj van, nem lehet sokat várni...

Segítsetek légy szíves!!!



2023. jún. 21. 12:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 A kérdező kommentje:
Szerintem azért kaptad a lepontozást, mert kemény szavakat használtál.
2023. aug. 17. 13:37
 102/109 budaiz válasza:
73%

Na és a fiú....?

Ne legyetek már álszentek. Ha tenyleg dugtak akkor nem csak a lányt kell ri...ancozni a fiúnak is kellene eszenek lenni. Farka van de esze nincs, persze abban a családban ahol felnől nem is csodálom hogy ilyen az a "szegény" 14 éves.

Ha igaz nem is terhes a lány és lehet semmi nem történt. A kérdező a gondos szülő össze vissza ír.

Vihar a biliben ez az egész☺

2023. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 A kérdező kommentje:

Honnan tudod milyen a családunk? Hány napot töltöttél itt?

Ha elolvastad volna a válaszaimat, látnád, hogy a mi gyerekünk is megkapta érte a magáét! De ott nem tudok mit kezdeni a helyzettel, ahol a lány szülei nem fogják keményen a gyereküket. Felhívtam kismilliószor az anyját, hogy tudja mi a helyzet. Leszarja!

Köteleztem a Fiamat, hogy írja meg a nőnek, hogy mit művelnek a lány szobájában, amíg a szülők a másik szobában vannak. Tudod mi volt a gondos anyuka válasza? Ne csináljátok, mert nem vagytok ehhez felnőve...

Mit kellene még tennem?

Megegyeztünk, hogy nem maradhatnak kettesben többet, nyitva lesz az ajtó náluk. Mit írt anyuka, amikor megírtam neki, hogy ne engedje, hogy a lánya kiszívja a Fiam nyakát (ezért is elkaptuk a gyermekünket!!!)? Azt írta, hogy múltkor is csak 1 órára hagyták egyedül a lakásban Őket.

Onnan nem tilthatom ki a Fiam!!!

Ne vádaskodj!!! Fogalmad sincs semmiről! Vagy, ha voltál ilyen helyzetben, kérlek, oszd meg velem mit kellene még csinálnom?!

2023. aug. 17. 14:51
 104/109 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltem az anyjával, küldtem Neki néhány érdekes fotót, amit a lánya nyilvános profiljáiról szedtem le, így kinyílt a szeme. Fogalma sem volt arról, mit művel a lánya...
2023. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 A kérdező kommentje:
#104. Igen? Ezzel mi a gond?
2023. aug. 17. 23:33
 106/109 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi a gond? Azért a te kezed se tiszta, a minta anyuka versenyen ne indulj el…
2023. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/109 A kérdező kommentje:

Nem tervezek! Hibázok, mint bárki más. De ötletet még mindig nem adtál.

Szóval mit csináljak?

2023. aug. 18. 09:29
 108/109 anonim ***** válasza:
38%
A lány egy kur.a már most. Felejtse el a fiad!
2023. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/109 A kérdező kommentje:

#108.

Próbáljuk ésszerűen elmagyarázni Neki a dolgokat, hátha rájön magától. Az a tapasztalatunk, hogy minél jobban tiltjuk valamitől, valakitől, annál jobban ragaszkodik.

2023. aug. 23. 11:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!