Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14 éves fiam teherbe ejtette...

A 14 éves fiam teherbe ejtette a 12 éves baratnőjét?

Figyelt kérdés

12 éves kislánnyal jár a Fiunk, úgy, hogy találkoznak, városban mászkálnak, beülnek valahová...tini szerelemnek indult! Sajnos kiderült, mert a gyerek elmondta, hogy ennél több is történt köztük. A kislány szobájában is lehetnek, csukott ajtónál. Elmesélte a Fiam, hogy mit szoktak csinálni (szexuális tartalmú dolog, de nincs behatolás). Azonnal jeleztem a szülőknek, hogy szerintünk ez nem oké, semmi keresnivalója két túlfűtött kamasznak ilyen szituációban. A kislány édesanyja mondta is, hogy nem fogják engedni. Ehhez képest elolvastam egy beszélgetést, amiben aggódik a két fiatal, hogy nem jött meg a kislánynak!!!

Mi a fenét csináljunk?

Elmondtunk mindent a gyereknek, fel van világosítva, tudja mit miért kell csinálni, ismeri az óvszer használatát, nincsenek tabuk. Mégsem mondta el, hogy nem csak a szexuális tartalmú dologot művelték, hanem többet is esetleg. Kérdezzek rá? Ha hazudik? Mi van, ha annyira félnek a következménytől, hogy letagadja? De, ha baj van, nem lehet sokat várni...

Segítsetek légy szíves!!!



2023. jún. 21. 12:02
 61/109 anonim ***** válasza:
96%

#57

Fordítva ülsz a lovon! Egy 12 éves még nem tud felelősségteljes döntést hozni. (Amúgy a te 14 éves fiad sem!)

De a lány a passzív és a fiatalabb fél, így egyenesen undorító, hogy szerinted ő a hibás.

Ő még egy befolyásolható kislány. Ki tudja, mivel veszi rá a fiad erre. Ha a fiad csak pár évvel idősebb lenne, ezt büntetnék, pár évvel ezelőtt még így is volt.

Nyilvánvaló, hogy nem a 12 éves találja ki, mit csináljanak, hanem a te fiad.

2023. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 anonim ***** válasza:
35%

A mai 12 évesek nem ugyanolyak... igenis agyalnak a szexen. Többet is mint sok szülő gondolja, mert a gyerekek nem mondják el nekik.


Amikor én voltam 12 (25 éve), már akkor is ez volt. Nem szexeltünk, de azért történt ez az... (én 17,5 évesen vesztettem el, de a barátnőim többen már 13-14 évesen, mert 16 év körüli fiúkkal voltak "komoly" kapcsolatban.) És tuti, hogy nem babázozt akkor már senki 😅 Ezt nem is értem, honnan veszitek.


De nyilván mindenki a saját gyerekéről azt gondolja, hogy az övé tuti nem ilyen.


Nézzetek csak meg néhány tiktok videót, 11-15 éves lányok kelletik magukat, kivágott felső, szabad has, miniszoknya... tiszta beteg a világ.

Állítom, sok szülő nem is tud ezekről semmit.

2023. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk onnan hogy 12 evesen en siman babaztam és eszembe sem jutott a szex, sajnos csapnivaló szülők vannak manapsag..
2023. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 A kérdező kommentje:

#61.

A 60-as válaszomban elnézést kértem. Valóban rosszul fogalmaztam. Nem teszek felelőssé a kislányt!!!


#62.

Ennek a kislánynak is van Tiktokja, Snapje, Instája, Facebookja. Amiket oda felrak, azok lassan a szexuális tartalmat súrolják! Persze ettől függetlenül nincs joga senkinek ilyet tenni Vele... még a Fiunknak sem!

Mi a gyerekeink összes platformját ismerjük, nyomonkövetjük...

2023. jún. 28. 10:19
 65/109 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert valaki le meri írni a valóságot, miért kell lepontozni? Tényleg ez van a lányoknál manapság. Fáj az igazság? Őrület.


Pedig, sok szülő igencsak meglepődne, ha belelesne a gyereke telefonjába...


De nyugodtan áltassátok magatokat. :D


Nem mondtam egy szóval sem, hogy helyeslem, hogy ilyen a világ. De ilyen. Kevés kivétellel.


Lehet tiltani, de ha akarják, akkor megoldják máshol. Akkor is, ha a szülők úgy tudják, hogy nincsenek is együtt.


Ugyanez volt anno a fűvel is, 3an voltunk, akik nem szívtunk, a többi 23 osztálytársam mind, és egy szülő sem tudott róla. Tanárok sem vették észre. (Vagy nem akarták)

Osztálykirándulásokon is a fű mellett pia is volt bőven, üvegeztünk, meg csókolózott mindenki mindenkivel, még lány lánnyal is. Volt köztük sok gazdag gyerek, meg kitűnő tanuló tanárgyerek is. A szülőknek fogalmuk nem volt ezekről, és szerintem nincs a mai napig sem.

2023. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 A kérdező kommentje:

#65.

Tökéletesen összefoglaltad! Valóban így van ez! Sajnálom, hogy idáig jutottunk!


De továbbra sem teszem a kislányt felelőssé...

2023. jún. 28. 13:37
 67/109 anonim ***** válasza:
95%

#62

Attól, hogy a 12 éves azt látja, ez a normális meg a trendi, és utánoz másokat, nem azt jelenti, hogy valóban azt csinálja, amit magától is akarna. Meg ő még a kora miatt befolyásolható.

Tudod, legjobb barátomat 5 évesen molesztálta egy férfi rokona, de úgy, hogy ő ezt egy vicces játéknak élte meg. Később jött rá, mi is történt vele. Ezért nem számít, egy 12 éves gyerek mibe egyezik bele.

2023. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 anonim ***** válasza:
86%

#62-nek tökéletesen igaza van. Én 43 éves vagyok, az én korosztályomban is volt anno általános iskolában minden! 12-13 évesek randiztak, csókolóztak, jártak, középiskola elsőben egyik osztálytársamnak 10 évvel idősebb pasija volt, egy másik már akkor a barátjával lakott, 16 évesen kettőnek volt abortusza, 17 évesen kettő szült, és a felsoroltak közül egyik sem volt "c" ! Általános hetedikben egy "c" osztálytársam volt, aki 13 évesen ment férjhez, a 15 éves barátjához.

Egyébként Pest megyéről van szó, és pesti középiskoláról.

2023. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 anonim ***** válasza:
84%

#63

Fú, hát én le se merem írni, hogy 12 évesen mit játszottam el a babáimmal. 🫣

Óriási hibát követsz el szülőként, ha azt hiszed, hogy minden tinilány olyan, mint te voltál. Az igazság az, hogy mivel a lányok korábban érnek, 12 évesen nagyjából azt a hormonbombát kapják meg, amit a fiúk 14 évesen. Ugyanúgy elkezdenek önkielégítést végezni, ábrándozni a fiúkról, a szexről, és igyekeznek minél több információt gyűjteni erről a titokzatos dologról.


Hiheted, hogy a te lányod 12 évesen még fésülgeti csak a babákat, és véletlenül se próbálta Kent és Barbiet pucéran egymásra fektetni. De elég csak abba belegondolni, hogy a médiából milyen töményen öntik az erotikát a nyakunkba. Azért 20-30 éve ez még tényleg nem volt (ennyire) tényező.

Az egyetlen, amit tehetsz, hogy ha a gyerekeddel (nemtől függetlenül) kisebb kora óta nyíltan beszélsz a szexről (is), szigorúan a korának megfelelően, és inkább előbb világosítod fel, mint túl későn. Legyen az az alap, hogy ha BÁRMIT tudni akar, akkor téged kérdezzen, és ne mondjuk itt a gyakorin, ahol a válaszolók fele hülye, a fele még hülyéskedik.

2023. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell hülyének nézni, az önkielégítés amúgy is más kategória, teljes mértékben felvilagosult voltam 12 évesen is,igen érdekelt a téma ,de tudtam,hogy ehhez gyerek vagyok,bőven el voltam az igazi gyerekszerelmeimmel, akikkel max puszit adtunk egymás szájára, nem játszottam felnőttet.

Ha egy gyereket normálisan nevelnek akkor eszebe se jut lefeküdni Juliskának Pistikével 12-14 évesen, csak mert dúlnak a hormonok.

Az meg elég gáz a manapság van nem is ertm mit keresnek kislanyok Tik-tokon meg egyéb helyeken.

2023. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!