Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14 éves fiam teherbe ejtette...

A 14 éves fiam teherbe ejtette a 12 éves baratnőjét?

Figyelt kérdés

12 éves kislánnyal jár a Fiunk, úgy, hogy találkoznak, városban mászkálnak, beülnek valahová...tini szerelemnek indult! Sajnos kiderült, mert a gyerek elmondta, hogy ennél több is történt köztük. A kislány szobájában is lehetnek, csukott ajtónál. Elmesélte a Fiam, hogy mit szoktak csinálni (szexuális tartalmú dolog, de nincs behatolás). Azonnal jeleztem a szülőknek, hogy szerintünk ez nem oké, semmi keresnivalója két túlfűtött kamasznak ilyen szituációban. A kislány édesanyja mondta is, hogy nem fogják engedni. Ehhez képest elolvastam egy beszélgetést, amiben aggódik a két fiatal, hogy nem jött meg a kislánynak!!!

Mi a fenét csináljunk?

Elmondtunk mindent a gyereknek, fel van világosítva, tudja mit miért kell csinálni, ismeri az óvszer használatát, nincsenek tabuk. Mégsem mondta el, hogy nem csak a szexuális tartalmú dologot művelték, hanem többet is esetleg. Kérdezzek rá? Ha hazudik? Mi van, ha annyira félnek a következménytől, hogy letagadja? De, ha baj van, nem lehet sokat várni...

Segítsetek légy szíves!!!



2023. jún. 21. 12:02
 51/109 A kérdező kommentje:

#50.

Hát akkor nem vagyunk normálisak! Ez is egy vélemény! Bár nem tudom, hogy elolvastad-e egyáltalán, amiket írtam!!! Nem nálunk vannak kettesben, nem mi engedtük meg majdnem, hogy együtt aludjanak, nem minket tud átvágni a lányunk!

2023. jún. 27. 17:34
 52/109 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyszerűen nem engeditek, hogy átmenjen a lányhoz. Nálatok meg szemmel vannak tartva.
2023. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 anonim ***** válasza:
63%
51. Már amikor megtudtátok, hogy együtt vannak, akkor el kellett volna szakítani teljesen a kapcsolatot. Ennyi idősen NEM normális.
2023. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 A kérdező kommentje:

#53.

Próbáltuk! Jött a hazudozás, a busz lekésés, az elfejtettem haza jönni...stb.

Ráadásul tényleg úgy indult, hogy csak egy kicsit sétálgatnak, esetleg egy üdítőt megisznak, tini szerelem. Álmomban nem gondoltam, hogy 12 évesen egy lány ilyet megenged!

#52.

Csak nálunk nem tudnak találkozni, mert kevés busz jár, mindig kocsival hazahordani a kislányt pedig nagy luxus lenne.


Beszéltem az anyukával, megegyeztünk, hogy a Fiunk csak akkor megy hozzájuk, ha Ő otthon van. Megmondja melyik héten délelőttös, melyik héten délutános, ahhoz mérten mehet a gyerek!

2023. jún. 27. 19:41
 55/109 anonim ***** válasza:
92%

"hogy 12 évesen egy lány ilyet megenged!"


Azért vegyél már vissza!

Azt tudja "megengedni", amit a te 2 évvel idősebb fiad megcsinálna vele.

2023. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 anonim ***** válasza:
0%
55. 12 meg 14 évesen barátnő. Ezt csinálták a libsik, gratulálok!
2023. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 A kérdező kommentje:
Hiába akarja az én Fiam, ha Ő nem engedi! Persze ez nem azt jelenti, hogy 14 évesen normális, amit a mi gyerekünk művelt! Meg is kapta érte a magáét, hidd el! Csak sajnos a hormonok nagyon erősen működnek!!!
2023. jún. 27. 22:37
 58/109 anonim ***** válasza:
96%

"Hiába akarja az én Fiam, ha Ő nem engedi!"


Fogadjunk te vagy az, aki erőszak esetén is először az áldozatot hibáztatja.

Miért ment oda, igaz? Miért azt viselte, amit?

Miért "jár" a fiaddal, ha nem akarja, hogy meg...sszák, igaz?

Egy 12 évesben cseppet kevésbé tombolnak a hormonok, mint egy 14 éves kis kanban, ezért van, hogy azt sose olvasod, hogy két 12 éves összegabalyodott.

Ahol 12 éveseket "rontanak meg", ott mindig idősebb a partner.

2023. jún. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/109 anonim ***** válasza:
97%
Kerdező a 12 éves még kislány, a 14 eves egy kicsit nagyobb és igen kamasz már nehogy már a kislány legyen ebben a hibás..majd Ő nem engedi..basszus két általános iskolásról van szó, el sem szabadna jutni idáig..
2023. jún. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 A kérdező kommentje:

#58.

#59.


Sosem hibáztattam, a kislànyt! Mint írtam, a Fiunk is megkapta a magáét érte, első körben Őt kaptam el... egyértelmű, hogy nem tehet ilyet, mert kislány még a barátnője...

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, elnézést! Biztos, hogy nem Őt teszem felelőssé...

A kislánynak pedig megírtam, hogy soha ne engedjen olyat, ami Neki nem jó, nem tetszik. A válasz az volt, hogy Neki ez nem volt rossz...de megértette...

2023. jún. 28. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!