Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14 éves fiam teherbe ejtette...

A 14 éves fiam teherbe ejtette a 12 éves baratnőjét?

Figyelt kérdés

12 éves kislánnyal jár a Fiunk, úgy, hogy találkoznak, városban mászkálnak, beülnek valahová...tini szerelemnek indult! Sajnos kiderült, mert a gyerek elmondta, hogy ennél több is történt köztük. A kislány szobájában is lehetnek, csukott ajtónál. Elmesélte a Fiam, hogy mit szoktak csinálni (szexuális tartalmú dolog, de nincs behatolás). Azonnal jeleztem a szülőknek, hogy szerintünk ez nem oké, semmi keresnivalója két túlfűtött kamasznak ilyen szituációban. A kislány édesanyja mondta is, hogy nem fogják engedni. Ehhez képest elolvastam egy beszélgetést, amiben aggódik a két fiatal, hogy nem jött meg a kislánynak!!!

Mi a fenét csináljunk?

Elmondtunk mindent a gyereknek, fel van világosítva, tudja mit miért kell csinálni, ismeri az óvszer használatát, nincsenek tabuk. Mégsem mondta el, hogy nem csak a szexuális tartalmú dologot művelték, hanem többet is esetleg. Kérdezzek rá? Ha hazudik? Mi van, ha annyira félnek a következménytől, hogy letagadja? De, ha baj van, nem lehet sokat várni...

Segítsetek légy szíves!!!



2023. jún. 21. 12:02
 71/109 A kérdező kommentje:

Szívesen megmutatnám miket művel a kislány Tiktokon, de ez a kérdés nem erről szól. Azt is láttam már, hogy a Fiamnak mit küld át magáról! Azonnal hívtam is és elbeszélgettem Vele erről. Majd két nap múlva újra ilyen jellegű képek jöttek!!!

Mit csináljak? Szüleinek szóljak? Attól meg retteg, mert állítólag megverik érte, vagyis az apja!!!

2023. jún. 28. 16:20
 72/109 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék a szülőknek
2023. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/109 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szülőknek mindenképp. Ha nem válik be akkor eltiltod tőle a gyereked. Nincs írogatás, nincs találkozás. A fiad haragudni fog de majd túllép rajta
2023. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 A kérdező kommentje:
És, ha tényleg elverik?
2023. jún. 28. 19:41
 75/109 anonim ***** válasza:
91%

Ne etessétek már a trollt. Egyértelmű, hogy ez egy kamukérdés!

Kérdező, amúgy tanulj már meg magyarul legalább! Az, hogy "Fiunk", "Fiam", "Vele", "Neki" stb. véletlenül sem nagy kezdőbetűs.

2023. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/109 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg a szüleinek, a gyerekedet meg már nagyon régen eltiltottam volna tőle a helyedben...
2023. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/109 A kérdező kommentje:

#75.

Nem vagyok troll!

Évek óta így írom, számomra ez a tisztelet egyfajta jele, ha nem tetszik, nézz nyugodtan más kérdés után, ahová tudsz érdemben is válaszolni!


#76.

Lehet, hogy ez lesz a megoldás! Nagyon félek a következményektől. Szörnyű, hogy bármit próbálunk elmondani, úgy érzik ellenük vagyunk! Mindhárom Fiunknak igyekszünk jót adni, mutatni, de néha kevesek vagyunk, úgy érzem!

2023. jún. 28. 23:51
 78/109 anonim ***** válasza:
64%
Ha elverik akkor elverik. Nem tudsz vele mit csinálni meg nem is a te dolgod. Hogy a szülők hogy rendezik le a kis r*bancot az már az ő magánügyük
2023. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/109 anonim ***** válasza:
83%
#71 vagyis kedves kérdező.12 éves a kislány nem de? Ha olyan képeket küld meg tiktokon is nem 12 éveshez méltóan viselkedik , szólnék az anyjának.Hát verjék is meg, fura hogy nem tanul mindezekből, meg is érdemli.
2023. jún. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/109 A kérdező kommentje:

#79.

Azt hiszem ezt fogom tenni. Köszönöm szépen! 🙂

2023. jún. 29. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!