Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14 éves fiam teherbe ejtette...

A 14 éves fiam teherbe ejtette a 12 éves baratnőjét?

Figyelt kérdés

12 éves kislánnyal jár a Fiunk, úgy, hogy találkoznak, városban mászkálnak, beülnek valahová...tini szerelemnek indult! Sajnos kiderült, mert a gyerek elmondta, hogy ennél több is történt köztük. A kislány szobájában is lehetnek, csukott ajtónál. Elmesélte a Fiam, hogy mit szoktak csinálni (szexuális tartalmú dolog, de nincs behatolás). Azonnal jeleztem a szülőknek, hogy szerintünk ez nem oké, semmi keresnivalója két túlfűtött kamasznak ilyen szituációban. A kislány édesanyja mondta is, hogy nem fogják engedni. Ehhez képest elolvastam egy beszélgetést, amiben aggódik a két fiatal, hogy nem jött meg a kislánynak!!!

Mi a fenét csináljunk?

Elmondtunk mindent a gyereknek, fel van világosítva, tudja mit miért kell csinálni, ismeri az óvszer használatát, nincsenek tabuk. Mégsem mondta el, hogy nem csak a szexuális tartalmú dologot művelték, hanem többet is esetleg. Kérdezzek rá? Ha hazudik? Mi van, ha annyira félnek a következménytől, hogy letagadja? De, ha baj van, nem lehet sokat várni...

Segítsetek légy szíves!!!



2023. jún. 21. 12:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 A kérdező kommentje:

#90.

Mindenképpen ez lenne!

Annyit már sikerült elérnem a szüleinél, hogy nem lehetnek kettesben a kislány szobájában és a házban, ha nincs otthon senki!!! Kicsit megijesztettem az anyukát!

Tudom, hogy nem korrekt, de néha belenézek a beszélgetéseikbe, így tudjuk célzottan irányítani a témáinkat a Fiunkkal.

2023. júl. 9. 00:46
 92/109 anonim ***** válasza:
100%
A felvilágosítás része az is, hogy nem azt adod át nekik, hogy "semmi keresnivalója két túlfűtött kamasznak ilyen szituációban". Ez amúgy ellentmondás. Pont hogy de van keresnivalójuk ilyen helyzetben, mert túlfűtöttek. Ha egy gyermek lázas, nem öltözteted fel még jobban, hogy még kevésbé tudjon hőt leadni.
2023. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/109 anonim ***** válasza:
100%

90. Vagyok.

Most már nagyon érik egy terhességi teszt, nem? Vagy csak a fiad üzeneteit nézed és konkrét tényeket nem akartok?

Egy teszt megmondja/ megmondhatja hogy terhes vagy nem.

Persze 2/3 tesztet kellhet csinalni, de ha egy is pozitív akkor megijednék.

2023. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/109 anonim válasza:
91%
Vedd meg a tesztet, mondd a fiadnak, hogy hívja át a barátnőjét és csináltasd meg vele a tesztet. Ha ellenkezne mondd meg neki, hogy beköpöd az apjának
2023. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/109 A kérdező kommentje:

Azóta már megjött Neki! Ilyen értelemben nincs gond.

Beszéltem az anyjával, küldtem Neki néhány érdekes fotót, amit a lánya nyilvános profiljáiról szedtem le, így kinyílt a szeme. Fogalma sem volt arról, mit művel a lánya...

2023. júl. 28. 18:55
 96/109 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem terhes?

Akkor jó☺️

2023. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/109 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem! 🙂
2023. júl. 28. 21:59
 98/109 anonim ***** válasza:
10%
12 éves már egy ócska lotyó 😳
2023. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 A kérdező kommentje:
#98. Bár a kifejezés nagyon durva egy 12 éves kislányra, de sajnos nagyon közelít hozzá! Remélem egyszer rájön, hogy ez nem jó viselkedés! Addig igyekszünk a Fiunknak segíteni, ahogy tudunk!
2023. aug. 16. 00:19
 100/109 anonim ***** válasza:
43%
Aki lepontozott kérdezem, normális hogy 12 éves kislány b@szik össze vissza? Van gyereketek, lányotok? Most ilyen, később mi lesz????
2023. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!