Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14 éves fiam teherbe ejtette...

A 14 éves fiam teherbe ejtette a 12 éves baratnőjét?

Figyelt kérdés

12 éves kislánnyal jár a Fiunk, úgy, hogy találkoznak, városban mászkálnak, beülnek valahová...tini szerelemnek indult! Sajnos kiderült, mert a gyerek elmondta, hogy ennél több is történt köztük. A kislány szobájában is lehetnek, csukott ajtónál. Elmesélte a Fiam, hogy mit szoktak csinálni (szexuális tartalmú dolog, de nincs behatolás). Azonnal jeleztem a szülőknek, hogy szerintünk ez nem oké, semmi keresnivalója két túlfűtött kamasznak ilyen szituációban. A kislány édesanyja mondta is, hogy nem fogják engedni. Ehhez képest elolvastam egy beszélgetést, amiben aggódik a két fiatal, hogy nem jött meg a kislánynak!!!

Mi a fenét csináljunk?

Elmondtunk mindent a gyereknek, fel van világosítva, tudja mit miért kell csinálni, ismeri az óvszer használatát, nincsenek tabuk. Mégsem mondta el, hogy nem csak a szexuális tartalmú dologot művelték, hanem többet is esetleg. Kérdezzek rá? Ha hazudik? Mi van, ha annyira félnek a következménytől, hogy letagadja? De, ha baj van, nem lehet sokat várni...

Segítsetek légy szíves!!!



2023. jún. 21. 12:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek 30as.Énis csak puszit adtam, nem csókot 14 évesen.12 évesen eszembe nem jutott volna még puszi se.
2023. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 anonim ***** válasza:
93%

Már maga a kérdés alapján leszűrtem, hogy megbuktál, mint szülő.


14 évesen NEM normális a kapcsolat, főleg nem 12 évesekkel.

2023. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 anonim ***** válasza:
93%
12 évesen még nem rendszeres a menstruáció. Nem lehet csak arra támaszkodni. Ismerek olyat is akinek hetes eltérései voltak
2023. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a választ!

Megoldjuk a dolgot!


Akik szerint alkalmatlanok vagyunk, vagy csak én, azoknak is köszönöm a véleményét. Nagyon jó lenne tökéletes szülőnek lenni, de sajnos nem megy... igyekezni fogunk jobban!

2023. jún. 22. 16:44
 35/109 anonim ***** válasza:
91%

Tesómék lánya 13 volt, mikor először szexelt, ráadásul gumi nélkül (tudta, hogy az úgy veszélyes) - barátnői pedig ekkor már rég túl voltak ezen...


Úgy derült ki, hogy beszélgettem a leánnyal, mert tudtam, hogy 17-18 éves fiúk legyeskednek körülötte. Elmondtam neki, hogy ebben a korban a fiúk többnyire csak lyukra mennek (van kivétel), ne adja oda magát, hiába beszélnek szépeket neki, mert aztán úgyis lelépnek, ha megkapták, amit akartak, aztán őt meg csak kurvának nevezik majd..

Furán reagált, mint aki vmi rosszat csinált, elvörösödött, stb.

Szóltam az anyjának, hogy nekem gyanús. Akkor ő is rákérdezett nála.

Kiderült, hogy pont ez történt, amit felvázoltam, még a kurvás rész is.


Sajnos ők elég lazán kezelik ezt, dokihoz sem vitték a lányt. Amikor meg lett egy új barátja 14 évesen, simán engedték együttlenni vele.

Most lett csak 16 pár napja, rendszeres nemi életet él 2 éve vele, kiszívott nyakkal jár, és szinte minden nap együtt alszanak, vagy a fiúnál, vagy a lánynál.


Tesómék részéről a nevelési kísérlet annyi, hogy "ha terhesen jössz haza, mehetsz amerre látsz".


Szerintem inkább ez a borzalmas szülői hozzáállás.


Kérdező ne aggódj, Te mindent megtettél, amit lehetett.

2023. jún. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/109 anonim ***** válasza:
27%

Tesómék lánya 13 volt, mikor először szexelt, ráadásul gumi nélkül (tudta, hogy az úgy veszélyes) - barátnői pedig ekkor már rég túl voltak ezen...


Na EZ a leggusztustalanabb nevelés. 13 évesen szex. Undorító. 18 alatt szó sem lehetne róla.

2023. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 anonim ***** válasza:
21%

36. Meglepő, hogy ennyire felpontoztatok.


Ilyenkor már jönni szoktak a szélsőséges libsi szülők, akik szerint 12 évesen a gyerek már felnőtt, és úgy is kell kezelni.

2023. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 anonim ***** válasza:
77%
37. Na, meg is jöttek.
2023. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 A kérdező kommentje:

#35.

A nagyobb Fiam ismerkedni kezdett egy lánnyal. Mondta nekem, hogy úgy tűnik végre talált egy értelmes, kedves lányt. Egészen addig, így is gondolta, amíg ki nem derült, hogy 13 éves és már nem szűz! Azt mondta, be is fejezte Vele...

Amikor elmesélte, azt hittem nem jól hallok!

Ezért vagyok most bajban, hiszen a kisebbet is erre neveltük...


Felhívtam a kislányt! Szigorúan megtiltottam, hogy kettesben legyenek náluk is, mert különben szólok a Szüleinek! Remélem kellőképpen megijedt! Nyitott szemmel fogok járni!

2023. jún. 25. 23:02
 40/109 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... Én 12 évesen konkrétan féltem a kiszemeltem közelébe menni ..


Még akkor a kézfogásra sem gondoltam, szexre meg pláne nem...


Talán egyszer volt ölelés de kb ennyi.

Én a helyedben tiltanám a gyereket a lánytól, megbüntetném. Tanulja meg, hogy ilyet nem szabad.

Amúgy lehet hogy a lánynak csak rendszertelen a mensije, de ha mégis terhes, akkor még kihordani sem tudná... Még gyenge hozzá a szervezete.



Egyébként köztem és az öcsém között is 12 év korkülönbség van. Ez olyan durva. Ebben a világban már az anyja is lehetnék...? :/

2023. jún. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!