Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14 éves fiam teherbe ejtette...

A 14 éves fiam teherbe ejtette a 12 éves baratnőjét?

Figyelt kérdés

12 éves kislánnyal jár a Fiunk, úgy, hogy találkoznak, városban mászkálnak, beülnek valahová...tini szerelemnek indult! Sajnos kiderült, mert a gyerek elmondta, hogy ennél több is történt köztük. A kislány szobájában is lehetnek, csukott ajtónál. Elmesélte a Fiam, hogy mit szoktak csinálni (szexuális tartalmú dolog, de nincs behatolás). Azonnal jeleztem a szülőknek, hogy szerintünk ez nem oké, semmi keresnivalója két túlfűtött kamasznak ilyen szituációban. A kislány édesanyja mondta is, hogy nem fogják engedni. Ehhez képest elolvastam egy beszélgetést, amiben aggódik a két fiatal, hogy nem jött meg a kislánynak!!!

Mi a fenét csináljunk?

Elmondtunk mindent a gyereknek, fel van világosítva, tudja mit miért kell csinálni, ismeri az óvszer használatát, nincsenek tabuk. Mégsem mondta el, hogy nem csak a szexuális tartalmú dologot művelték, hanem többet is esetleg. Kérdezzek rá? Ha hazudik? Mi van, ha annyira félnek a következménytől, hogy letagadja? De, ha baj van, nem lehet sokat várni...

Segítsetek légy szíves!!!



2023. jún. 21. 12:02
 81/109 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképp szólj.Ez nem normális.A fiadat meg eltiltanám tőle.Nem lesz jó hatással rá ez a lány sem most sem a közeljövőben
2023. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/109 A kérdező kommentje:

#81.

Aranyos vagy, de azért a Fiunkat sem kell félteni. Próbáljuk keményen fogni, de sajnos a hormonok nagyon erősen dolgoznak. Ő sem tehet meg bármit egy kislánnyal!!!

2023. jún. 29. 15:20
 83/109 anonim ***** válasza:
90%
Azt tisztázd a fiaddal, hogy a kislány 12, bármit lement róla, az pedofil tartalomnak minősül. A tárolása is bűncselekmény! Nem még a terjesztése. Ráadásul ő ezért 14 évesen már büntethető!
2023. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/109 A kérdező kommentje:

#83.

Igen, ezzel tisztában van. Sajnos került a kislány olyan helyzetbe, hogy lefotózták lány osztálytársai kiránduláson a telefonja kijelzőjét úgy, hogy kompromittáló képek voltak a kislányról benne. A Fiam kiállt Érte és mindenkinek elmondta, hogy büntethető, töröljèk a fotókat!

2023. jún. 29. 23:49
 85/109 anonim ***** válasza:
100%
Engem az sokkol hogy egy 12 éves kislány tehát 6.osztályos általánis iskolás kis szaros hogy kerül ilyen helyzetbe? Mármint hogy ilyen ribisen viselkedik.
2023. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 A kérdező kommentje:

#85.

Sajnos nem tudom! Próbálok Vele olyan kapcsolatot kialakítani, hogy tudjam kicsit segíteni a jó irányba haladni, de nem én vagyok az anyja!

2023. jún. 30. 14:38
 87/109 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit érdekes szülei vannak. A képekért elvernék, de az rendben lett volna nekik, ha a 12 éves lányukkal alszik a 14 éves fiúja.

Szerintem nem vernék el, csak ezzel próbálja elérni a leányzó, hogy ne mártsd be.

2023. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/109 A kérdező kommentje:

#87.

Erre már én is gondoltam. Szerintem az anyjának szólok és majd Ő eldönti mit csinál. Úgyis az apját említette, hogy meg akart múltkor verni.

2023. jún. 30. 16:31
 89/109 anonim ***** válasza:
11%
Na ha megverik meg is érdemli.De szerintem annyira elvannak szabadulva a dolgok hogy a kis csajszit nem lehetne már kordában tartani.
2023. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 anonim ***** válasza:
98%
Azt azért vegyük figyelembe hogy 12 és 14 évesek, nem 22 és 24 hogy ,, gyereket csináljanak”. Abszurd lenne szerintem, de ha igaz és tényleg terhes a csaj, akkor azt a szüleivel kell meg beszélni meg a gyerekekkel együtt.
2023. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!