Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14 éves fiam teherbe ejtette...

A 14 éves fiam teherbe ejtette a 12 éves baratnőjét?

Figyelt kérdés

12 éves kislánnyal jár a Fiunk, úgy, hogy találkoznak, városban mászkálnak, beülnek valahová...tini szerelemnek indult! Sajnos kiderült, mert a gyerek elmondta, hogy ennél több is történt köztük. A kislány szobájában is lehetnek, csukott ajtónál. Elmesélte a Fiam, hogy mit szoktak csinálni (szexuális tartalmú dolog, de nincs behatolás). Azonnal jeleztem a szülőknek, hogy szerintünk ez nem oké, semmi keresnivalója két túlfűtött kamasznak ilyen szituációban. A kislány édesanyja mondta is, hogy nem fogják engedni. Ehhez képest elolvastam egy beszélgetést, amiben aggódik a két fiatal, hogy nem jött meg a kislánynak!!!

Mi a fenét csináljunk?

Elmondtunk mindent a gyereknek, fel van világosítva, tudja mit miért kell csinálni, ismeri az óvszer használatát, nincsenek tabuk. Mégsem mondta el, hogy nem csak a szexuális tartalmú dologot művelték, hanem többet is esetleg. Kérdezzek rá? Ha hazudik? Mi van, ha annyira félnek a következménytől, hogy letagadja? De, ha baj van, nem lehet sokat várni...

Segítsetek légy szíves!!!



2023. jún. 21. 12:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 anonim ***** válasza:
100%

#40

Nyilván kell egy elég prosztó családi háttér ahhoz, hogy a 12 éveseknek ilyenek jussanak eszükbe.

2023. jún. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/109 A kérdező kommentje:

#40.

Ugyanígy voltam én is. Emlékszem, hogy megpuszilni sem mertem volna egy fiút. Még babáztam a barátnőmmel...


Most sokkal szigorúbban fogjuk a Fiunkat és úgy látszik a kislányt is nekünk kell... Elmagyaráztam Neki, hogy a teste még nem alkalmas erre, és soha ne tegyen ilyet magával. Bőven ráér még ezekre a dolgokra. A Fiunknak is elmondtuk, hogy mit tesz ezzel a kislánnyal.

Már azon gondolkodtam, hogy megmutatok Nekik egy szülés videót...

2023. jún. 26. 09:06
 43/109 anonim ***** válasza:
92%
Miért pont szüléses videót? 😅
2023. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 anonim ***** válasza:
15%
Mutass nekik képeket nemi betegségekről. Egymáshoz sem fognak érni utána
2023. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 A kérdező kommentje:

#43.

Mivel szexuális kapcsolatot szeretnének létesíteni, gondoltam az elég elrettentő lehet.


#44.

Nem akarom egy életre megfélemlíteni Őket, csak jelenleg nem kell ez Nekik!

2023. jún. 26. 22:39
 46/109 anonim ***** válasza:
17%

#45

Miért akarnának szexelni?

Nem azt mondtad, hogy eddig nem volt behatolás? Ráadásul aggódnak amiatt, nehogy terhes legyen a lány, szóval egy ideig tuti semmi sem lesz

2023. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/109 A kérdező kommentje:

#46.

Behatolás még nem történt, de ha eljutottak egy bizonyos tevékenységig, akkor gondolom nincs messze a szex sem. Ezt akarom elkerülni...

Elmondásuk szerint semmi olyan nem történt, amitől terhes lehet, de akkor miért aggódnak? 🤷🏻‍♀️

2023. jún. 26. 22:48
 48/109 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondásuk szerint semmi olyan nem történt, amitől terhes lehet, de akkor miért aggódnak?"


Mert bár vágynak a nagyok "játékára", tudatlan gyerekek, akik azt sem tudják, hogyan és mitől lesz terhes egy lány.

2023. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 anonim ***** válasza:
94%
Azt se tudják szerintem ennyi idősen mitől lehet teherbe esni..
2023. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/109 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális családban egy ilyen kérdés meg sem születhetne.
2023. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!