Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14 éves fiam teherbe ejtette...

A 14 éves fiam teherbe ejtette a 12 éves baratnőjét?

Figyelt kérdés

12 éves kislánnyal jár a Fiunk, úgy, hogy találkoznak, városban mászkálnak, beülnek valahová...tini szerelemnek indult! Sajnos kiderült, mert a gyerek elmondta, hogy ennél több is történt köztük. A kislány szobájában is lehetnek, csukott ajtónál. Elmesélte a Fiam, hogy mit szoktak csinálni (szexuális tartalmú dolog, de nincs behatolás). Azonnal jeleztem a szülőknek, hogy szerintünk ez nem oké, semmi keresnivalója két túlfűtött kamasznak ilyen szituációban. A kislány édesanyja mondta is, hogy nem fogják engedni. Ehhez képest elolvastam egy beszélgetést, amiben aggódik a két fiatal, hogy nem jött meg a kislánynak!!!

Mi a fenét csináljunk?

Elmondtunk mindent a gyereknek, fel van világosítva, tudja mit miért kell csinálni, ismeri az óvszer használatát, nincsenek tabuk. Mégsem mondta el, hogy nem csak a szexuális tartalmú dologot művelték, hanem többet is esetleg. Kérdezzek rá? Ha hazudik? Mi van, ha annyira félnek a következménytől, hogy letagadja? De, ha baj van, nem lehet sokat várni...

Segítsetek légy szíves!!!



2023. jún. 21. 12:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/109 A kérdező kommentje:

#18.

Rákérdeztem, mert nekem mondta el, hogy mit csináltak (nem részletezem, de attól nem lesz terhes senki), szóval meg tudtuk beszélni. Kérte, hogy az apjának ne mondjam el...ezt is megtettem, egészen addig, amíg el nem csíptem ezt a beszélgetést...és most ezen aggódom, hogy mi lehet.

Azt sem tudom hogy hozzam fel a témát, hogy ne ijesszem el Őket. Ha eltitkolják, mert félnek, nagyobb baj lesz...ha megtudják, hogy láttam a beszélgetést, nem fognak többet erről írni egymásnak, így teljesen magukra maradnak!!!

2023. jún. 21. 22:20
 22/109 anonim ***** válasza:
89%

#17

Értőolvasás. Tisztában vagyok vele, hogy a kettejük viszonya nem bűncselekmény, de a világ legegyszerűbb módja lenne megúszni egy kiskorú megrontást, ha bemondásra elhinnék, hogy ja, csak egy kiskorú csinálta fel.

2023. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/109 anonim ***** válasza:
87%

Szóval pettingeltek.

Esetleg a lányt (kettesben csak te és ő) kérdezd meg hogy tud e mindent az óvszerről, védekezesi módszerről, menzesz, stb stb stb. Hátha kinyögi hogy volt e valami tenyleg, vagy csak nyulkaltak egymáshoz.

2023. jún. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/109 anonim ***** válasza:
83%
Amikor elvesztettem a szüzességem 4 hónapig kimaradt a menzeszem még mindig ismeretlen okokból.Szerintem meg az első szex miatt lehetett.Ok pl en 17 voltam.De 12 évesen amúgy sem rendszeres a menzesz eleve 14 évesen jött meg nekem elsőre.12 évesen persze hogy nem áll be.
2023. jún. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/109 anonim ***** válasza:
20%
C-type problems.
2023. jún. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/109 A kérdező kommentje:

#25. Újabb értelmes hozzászólás! Ja, nem!

Nem vagyunk azok, de azt hiszem ez teljesen lényegtelen is.


#23. Próbáltam írásban rákérdezni, de tagadott mindent. Írtam Neki, hogy lányként joga van elutasítani bármit, ami nem esik jól Neki, vagy amit nem akar. Váltig állította, hogy nem történt semmi. Nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni, hogy tudok róla, mit csináltak! Igyekszem a bizalmát elnyerni, hogy merjen hozzám fordulni, ha baj van...egyelőre ennyit tehetek...

2023. jún. 22. 07:08
 27/109 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen az alkalmatlan szülők hibája mindkét oldalról.
2023. jún. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/109 anonim ***** válasza:
93%
Már bocsi de a 12éves még játsszon ne pettingeljen.Jézusom hova fajul a világ.
2023. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/109 budaiz válasza:
87%

Nevetséges a kérdező minden megjegyzése.

A kérdés is kitalált aztán ezt lehet véleményezni.

2023. jún. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/109 anonim ***** válasza:
97%
Egy 14 éves gyereknek is korai nem hogy egy 12 éves kislánynak..tényleg nagyon gáz, főleg a szülők részéről, nekem is volt annak idején szerelmem, néha dtunk egymásnak puszit, meg fogtuk egymás kezét és együtt játszottunk 12 évesen,sőt még 14 évesen se volt csókon kívül semmi eszünkbe se jutott...
2023. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!