Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14 éves fiam teherbe ejtette...

A 14 éves fiam teherbe ejtette a 12 éves baratnőjét?

Figyelt kérdés

12 éves kislánnyal jár a Fiunk, úgy, hogy találkoznak, városban mászkálnak, beülnek valahová...tini szerelemnek indult! Sajnos kiderült, mert a gyerek elmondta, hogy ennél több is történt köztük. A kislány szobájában is lehetnek, csukott ajtónál. Elmesélte a Fiam, hogy mit szoktak csinálni (szexuális tartalmú dolog, de nincs behatolás). Azonnal jeleztem a szülőknek, hogy szerintünk ez nem oké, semmi keresnivalója két túlfűtött kamasznak ilyen szituációban. A kislány édesanyja mondta is, hogy nem fogják engedni. Ehhez képest elolvastam egy beszélgetést, amiben aggódik a két fiatal, hogy nem jött meg a kislánynak!!!

Mi a fenét csináljunk?

Elmondtunk mindent a gyereknek, fel van világosítva, tudja mit miért kell csinálni, ismeri az óvszer használatát, nincsenek tabuk. Mégsem mondta el, hogy nem csak a szexuális tartalmú dologot művelték, hanem többet is esetleg. Kérdezzek rá? Ha hazudik? Mi van, ha annyira félnek a következménytől, hogy letagadja? De, ha baj van, nem lehet sokat várni...

Segítsetek légy szíves!!!



2023. jún. 21. 12:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 anonim ***** válasza:
86%

Atyég..12 éves kislányról van szó..

Kérdező,én nem engedném a fiam oda,a kislány szülei borzasztóan felelőtlenek..gyerekek még

2023. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/109 babyboom567 ***** válasza:
94%
Pedig ez nem az a dolog ahol várni kellene.
2023. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon nehéz ezt elképzelni hogy bármilyen szülő is engedné hogy az általános iskolás kislánya fiúnál aludjon vagy fiú aludjon nála... inkább 15-16korul szokott ez szóba kerülni, de még akkor is nehezen engedik a szülők, nagyon furcsa nekem.
2023. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/109 anonim ***** válasza:
88%
Itt nagyon gyorsan ki kell deríteni, hogy terhes-e a kislány. De ha terhes is, nem biztos hogy a te fiad az apa...
2023. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/109 anonim ***** válasza:
94%

Ha elmegy a lány orvoshoz, és bebizonyosodik a terhesség, a kórház hivatalból be kell jelentse a rendőrségnek, mivel 14 év alatti kiskorúról van szó.

Azt nem fogják puszira elhinni, hogy a 14 éves ejtette teherbe, legalábbis nem hinném. Hanem maximum ejtik a vádat, ha majd kiderül, hogy tényleg a 14 éves kamasz az apa.

2023. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 anonim ***** válasza:
75%
És TE miért engeded, hogy a fiad egy kislányt kezelgessen? Beteg vagy, de a gyerek apja is, maiért még nem szedte le a fiad t.két.
2023. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/109 anonim ***** válasza:
26%

15-ös, a rendőrség miért foglalkozna ezzel, amikor tök törvényesen szexelnek? Az, hogy felcsinálja a 14 éves a 12 évest, már nem az ő bajuk ;)


Tudod, 12 év a beleegyezési korhatár (sajnos).

2023. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy kerdezo értem az aggodalmad amit írtál, de azt ugye tudod hogy nem muszáj együtt aludni ha akarnak valamit?..

Reméljuk nem terhes, de akár a kislánnyal is leulhetsz beszélgetni a női dolgokról, védekezés stb. Hátha otthon nem kapott (rendes) felvilágosítást. Az a baj hogy hiába tiltod, a másik házban a lánynal lehet...

Próbálj meg rákérdezni (finoman!!) hogy volt e már valami, esetleg felfedezték e már a másikat? Hátha mond valamit a fiad.

2023. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 anonim ***** válasza:
77%

#17

Tisztában vagyok a belegyezési korhatárral. Esetleg értelmezhetted volna, amit írtam. Az orvos és általa a rendőrség annyit tud, hogy a kislány terhes. Szerinted bemondásra elhiszik, hogy egy kora miatt nem büntethető az apa? Ha ez így működne, rohadt egyszerű lenne megúszni a kiskorú megrontását egy büntethető korúnak. Csak ráfogná a kiskorú unokaöcsire, aztán csókolom.

2023. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/109 A kérdező kommentje:

#16.


Szerinted engedem? Vagy gondolod én uszítottam rá? Jesszus! Éppen segítséget kérek!!!

Írtam, hogy nem engedtük kettesben lenni őket nálunk. A kislánynál nem hozhatok szabályokat.

Mi egy kis községben lakunk, a kislány abban a városban, ahol a gyerek suliba jár, iskola után találkoztak egymással... sétáltak, fagyiztak, barátokkal ,,bandáztak"...szó sem volt a kettesben szobában vagyunkról. Ahogy értesültem erről, rögtön szóltam a lányka szüleinek!

Van egy nagyobb Fiunk is, aki soha nem csinált ilyet, mindig is szabálykövető volt...az életben nem gondoltam, hogy a másik majd ilyen helyzetet teremt...

2023. jún. 21. 22:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!