Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-23-ra nem várók:Tesztelt...

22-23-ra nem várók:Tesztelt közületek valaki akár halvány +-at? Mit éreztetek? Testi változások? Állítólag a Clear Blue már kimutatná.

Figyelt kérdés
Nekem szórkál,vagy inkább olyan megjön érzésem van hétfő óta.A melleimet is érzem.Ti hogy vagytok vele?
2009. szept. 19. 21:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/128 anonim ***** válasza:
100%
szia,neked csak ennyi a tünet a has szurka?akkor én mit szóljak:16-óta éjjel-nappal fenn van a hőm,37,5-ön,tegnap reggel csak úgy ébredés után egyből hánytam,a melleim fájnak,hőhullámok vannak rajtam,aludni akarok,aludni,és aludni.Lüktet a méhem,szédülések jönnek rám.De nem merek tesztelni,majd úgy péntek fele ha addíg nem jön meg,egyébként keddre nem várom.Ja nincs mensi elött szokásos görcs,és vajszínű,krémes a folyásom.
2009. szept. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/128 A kérdező kommentje:

Köszi.Nagyon babásodó tüneteid vannak:))

Akkor részletezem:Az,hogy érzem a melleimet,azt jelenti,hogy fszül,éget,belülről kisugároz a mellbimbómba valami szúró érzés.Az alhasam hétfő óta hol így hol úgy szúrkál,görcsöl.Kicsit krémes a folyásom,de nem sok.Napközben szokott több lenni.Kívánom neked hogy bébi legyen a dologban.Majd gyere vissza és írd meg!

Esetleg még valakik?

2009. szept. 20. 08:17
 3/128 A kérdező kommentje:
Ja!Ma reggelre olyan íz van a számban ,mintha vasat ettem volna...Ez mitől van?
2009. szept. 20. 08:19
 4/128 anonim ***** válasza:
100%
A fémes íz az nagyon babás tünet, csak nehogy bebeszéljük magunknak. Én is 2-23ra nem várom, már hetekóta megjön érzésem van, ami sosem szokott, bár ez az első clostys hónapom, lehet ez kavar be. Cicim majd szét feszül, de más tünetem nincs. Én várok szerdáig.
2009. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/128 A kérdező kommentje:
Mintha öszebeszéltünk volna:))Én is szerdáig várok úgy döntöttem.Megírod milett az eredményed?Nagyon drukkolok!!!
2009. szept. 20. 08:49
 6/128 anonim ***** válasza:
100%
Második hozzászóló vagyok,figyu csajok,csináljuk meg mindhárman a tesztet szerdán!Benne vagytok?Aztán tali ugyanitt és kiértékeljük:))Nem élem bele magam,pedíg mindjárt rohanok megint hányni...:) :(
2009. szept. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/128 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok én 21-22-re nem várom, eddigi tüneteim. Néha hasszurka émelygés, cici érzékenység, de tegnap délután 10-es érzékenységűvel teszteltem és negatív lett. Nem tudom reménykedhetek-e még. nagyon drukkolok mindenkinek.
2009. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/128 anonim ***** válasza:
100%
Elöttem szóló:nem tudom mikorra várod,de lehet korán teszteltél....én keddre nem várom,és csak majd hét vége felé fogok tesztelni.Pont a csalódás elkerülése végett.
2009. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/128 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ma reggel csalódtam. Sajnos negatív lett a teszt. Szerintem korai volt, így még reménykedem.

[link]

Úgy érzem, hogy baba van. 5 napja fájdogál a hasam, a mellem feszül és néha szúrkál. Szóval reménykedek még.

Elvileg 22.-én nem kellene megjönnie. Mert a tapasztalat szerint a Fertility rosszul húzta be. Aszerint már vagy meg kellet volna jönnie, vagy a tesztenek kellene legalább halványan pozitívnak lennie. :(

2009. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/128 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszi a válaszokat!Hááát,vagyunk egy páran akik nem várják a jövőhétre:)

Én benne vagyok a szerdai tesztelésbe,jövök is ide és közlöm mi lett,de én egyszerűen ÉRZEM HOGY VAN IDEBENN VALAKI!!!!

MINDENKINEK BABÁSODÁST KÍVÁNOK,ÉS GYERTEK VISSZA A TESZTETEKKEL SZERDÁN!!!

2009. szept. 20. 12:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!