Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-23-ra nem várók:Tesztelt...

22-23-ra nem várók:Tesztelt közületek valaki akár halvány +-at? Mit éreztetek? Testi változások? Állítólag a Clear Blue már kimutatná.

Figyelt kérdés
Nekem szórkál,vagy inkább olyan megjön érzésem van hétfő óta.A melleimet is érzem.Ti hogy vagytok vele?
2009. szept. 19. 21:05
 81/128 anonim ***** válasza:
100%

Katkovics!

Ovud 8-és 9 én volt,azután ahogy lennie kell 12 táján hirtelen leesett a hőd,és ahogy lennie kell szépen kúszott vissza felfelé.Az hogy magasabb a hő,még nem jelenti azt hogy valaki terhes,ahhoz hogy lehessen babára gyanakodni egyenes vonalzószerű görbének kéne lennie,egészen a nem várt mensi napjáig és onnan is tovább.Ha a nem várt mensi kimarad és a hő szépen fenn van akkor babagyanús.A te görbéd szépen ívelt felfele látok azért rajta egy kis ugrálást,de ezek nagyon minimális tizedcsökkenések,az a lényeg,hogy ne essen lejebb,és ezt a mostani mércét tartsa.Ha hétvégéig így marad és meg se jön,akkor csendben örülhetsz:) Betti

2009. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/128 A kérdező kommentje:

Olyan aranyosak vagytok!Amúgy csak reggel barnáztam,azt hittem megjött.De szerencsére nem.Én nem hiszek ennek a tesztnek,annak ellenére hogy a 2.csík,mert nagyon halvány.Még a páromnak nem fogom megmutatni,hiszen csak úgy lehet látni a 2 csíkot,ha kb:30-40cm-ről nézem.Távolabbról már alig lehet látni.Pénteken tesztelek másikat.

A barna kis folyást akkor haggyam figyelmen kívül?Megvárom a holnapot,ha barnázok,elmegyek a nődokimhoz.Én nem tudom miért,de szerintem nem kéne még beleélni magamat.Vagy hihetek ennek a tesztenek?

2009. szept. 23. 12:51
 83/128 anonim ***** válasza:
100%
Julcsi! Betti vagyok,figyu hányadik tesztedet lőtted el,mire ma reggel pozi lett? már nem olvasok vissza írd le légyszi hogy mikor teszteltél elsőre hány nap volt akkor a mensiig,és tovább. Köszi.
2009. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/128 anonim ***** válasza:
100%

Nyiregyi vagyok.. sajna most teszteltem one steppel és nega lett. nagyon megjön érzésem van ugyhogy mensi lesz.

Szerintem a halvány + teszt az már 90% siker!

Drukk.

2009. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/128 anonim ***** válasza:
100%
Figyu Nyiregi! Betti vok,én 2 napja one steppel teszteltem halvány pozit,vagyis a nagyobb ablakban is megjelent "valami". Te ugyan ilyet használtál,hogy nézett ki a negatív? Voltak banne valami rózsaszínes barázdák vagy teljesen fehér volt? Mert ugye én szellemcsíknak tudtam be,azért kérdezlek.
2009. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/128 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, a teszt pontos neve one minute (dm-es) és csak egy ablaka van és sajnos csak egy csíkom is van, nincs semmi rózsaszínes a másik oldalt.

a tiéd lehet pár nap múlva pozi lesz..

2009. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/128 A kérdező kommentje:

Szia Betti!Itt a mai görbém,ebben benne van mikor volt pé-sem,(nődoki szerint 10-én volt pém)és mikor volt terhességi tesztelésem.

Én tesztelek pénteken is.Amúgy mennyi barnázás,vagy barna folyás engedett meg ilyenkor?Nagyon kevésnek kell lennie ugye?

[link]

Érdekes a halvány + teszt,érdekes hogy nincs 37 a hőm,és érdekes a barna folyásom is.MI LEHET VELEM?

2009. szept. 23. 14:14
 88/128 anonim ***** válasza:
100%

Nos Julcsi drágám ne parázzzzzz! Kérlek szépen ne idegeskedj mert így ártasz magatknak,ha mindenben a negatívumokat keresed.Szárnyakat kéne növesztened,hogy pozitív lett a teszted még ha halovány is.Szóval az esetek többségében a pozitív teszt után visszaesik a hő,csökken,ezt statisztikai adatok is bizonyítják,mivel már nem kell a testednek turbó energiával progeszteront termelnie,hiszen a baba beágyazódott a kuckójába,innentől ennek a progi hormonnak már másban lesz szerepe.Ezért esik a hő.Innentől arra koncentrál a tested és jó lenne ha te magad is,hogy megtartsd az embriót ill petezsákot,vagyis ne renyhüljön a méhed izomzata,nehogy kilökődjön a baba.Vagyis sok vas,holnaptól Elevit+magneB6.A terhességet a szervezeted idegen anyagnak fogja fel,próbálja kilökdösni,ebből vannak a korai vetélések,ezért kell magzati támogatás,vitamin formájában.

Barnázásról annyit,hogy amíg kevés,barnás,és furcsa vasas szaga van addíg ne aggódj,csak ha bőségesen folyik kezd véres lenni,és görcsölnél.AKKOR SOS ORVOS MERT KEZDŐDŐ SPONTÁN VETÉLÉS!

2009. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/128 anonim ***** válasza:
100%
sztem 17. napom volt az ovud és ne parázz annyit, a halvány 3 teszt is pozi, nem kell túldramatizálni. Egy hét múlva mehetsz dokihoz.
2009. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/128 A kérdező kommentje:

14:31-ES KEDVES VÁLASZOLÓNAK:

Köszi szépen a bíztató szavakat!

Megszagoltam,de a barnázásomnak semmijen szaga nincs(nem szoktam szagolni,csak most ,hogy írtad,ezért voltam kíváncsi).Nem úgy "van meg" mint szokott.Nem is egyfolytába folyik.Elég vot egy tisztasági betét,de félek NAGYON hogy erősebben fog barnázni,majd vérzeni fogok:(((((((((((!!!

Próbálok nyugodt maradni de nagyon nehéz,mert tanácstalan vagyok!

Kedves válaszolók!Voltatok ilyen hvagy hasonló helyzetben?Lehetséges h holnapra elmúlik?Egyre jobban fájnak a melleim!Érzékenyebbek a bimbóim,és ráadásul tiszta megjön érzésem van(elvileg ma nem kellett volna ez a dolog,de barnázni kezdtem),és van kicsit görcsös érzésem is az alhasamban.

Mit csinál a szervezetem?Befogadja a bébit UGYE????nEM AKAROK SÍRNI,DE LEHET KIJÖN BELŐLEM!A dokikám--hgy egyem a szívét--meg csak holnap reggel rendel...

2009. szept. 23. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!