Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-23-ra nem várók:Tesztelt...

22-23-ra nem várók:Tesztelt közületek valaki akár halvány +-at? Mit éreztetek? Testi változások? Állítólag a Clear Blue már kimutatná.

Figyelt kérdés
Nekem szórkál,vagy inkább olyan megjön érzésem van hétfő óta.A melleimet is érzem.Ti hogy vagytok vele?
2009. szept. 19. 21:05
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/128 anonim ***** válasza:
Szevasztok,Betti vagyok! Ne aggódj Rebi még lehet pozi a teszt és semmi köze a vetéléshez.Katkovics,te meg igenis mérdd a hődet,csak ne görcsölj rá! Julcsi hol vagy? Nekem ugyan az: nem jött meg immár 4 napja tesztelek hétfőn,és elmúlt minden mensis tünetem!! de szó szerint minden csak a hányinger maradt meg...
2009. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/128 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!Van egy jó hírem!Mára már csak nagyon picike vérzésem volt,doki mondta tegnap is hogy minden oké van velem,és ami még a jó hír,hogy már ebből a ciklusomból is letlt éppen ma a 4.nap:)Szülinapomon lesz pém,tudom hogy lesz baba,tidom hogy összejön.Beszéltem egy is merősöm általi Pesten élő genetikussal.FIGYELJETEK MERT FONTOS LEHET:Szóval nekem azért lest ilyen(hogy rossz kromosza talált be)mert mi peteéréskor naponta 3-szor is eggyütt voltunk.Mi azt hittük,hogy így megyünk a tutira.TÉVEDTÜNK!Miért?Mert a genetikus azt mondta,hogy csakis és kimondottan 3 naponta ajánlatos szeretkezni,mert egy sprema 72 óra alatt érik meg.Igaz hogy kifejlődik 5 perc alatt,de nem lesz megérve.Mi meg ne adtunk neki időt---ha értitek mire gondolok--,szóval nálam egy nem érett sprema ért célba.Tegnap már ---ot teszteltem,tehát a hcg-nek is lőttek,kiürült a szervezetemből.Azt is mondta genetikus,hog jobban kellene örülnünk hogy elment ez a baba,minthogy megszületett volna,mert ha betartjuk a 3 napot,akkor tutira lehet e abébink egészséges!

Szóval talán segítettem nektek,akik esetleg nem estetek teherbe...tehát 3 naponta elég!Ne járjatok úg mint mi!

Ovutesztelek,uhon figyelem a pém-et,és a tüszőrepedésemet is!Ápropó,tüszőrepedés!Tudtátok nem minden ciklusba van?Akinek van peteérése,nem minden ciklusba van az,hogy a tüsző meg is reped!Peteéréskor kell uh-zni,és ha a doki nem lát tüszőrepedést,akkor jöhet a szuri!2-3 napig fájha t a pocika,de elmúlik.Szóval remélem segítettem nektek Drága leendő/meglévő kismamik,anyucik!

Betti drága!Rebikém!TELJES DRUKK NEKTEK!

Katkovics neked mikor kellene hgy legyen pé-sed?Talán 1-2 nap lesz csak köztünk!Nekem ovum 8-án a ciklus.hu szerint,de azért végigjátszom megint az ovutesztelést,uh-zást.Neked is nagyon drukkolok!

ÍRJATOK LÁNYOK!

2009. szept. 26. 19:57
 123/128 anonim ***** válasza:
100%

Köszi lányok a biztatást! Betti neked tuti ott van a bébi, hányinger csak úgy nincs napok óta késéskor. Szoritok!

Nekem folyton megjön érzésem van, csak ha valóban nem vagyok az akkor már megjöhetne, mert ez idegölő és csak feleslegesen telik az idő. :-(

Julcsi, Katkovics nektek hamarosan itt a pé-tek, mindent bele, tuti siker lesz!! :-)

2009. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/128 anonim ***** válasza:
100%

Julcsi köszi a részletes tájékoztatást. Hasznosak az infók! Nekem majd csak 10.-e körül lesz pém. Tudom, tudom, hogy hőmérőzni kéne továbbra is, de én úgy érzem, ha hőmérőzök, akkor megint belelovallom magam. Minden kis jelre figyelek, és az nem jó. Szóval próbálok inkább másra koncentrállni, ami még így sem könnyű. De köszi mindenkitől a biztatást! :) Arik vagytok.

Lányok, nem lehetne már tényleg valahol máshol összejönni? Olyan fáraztó végigmenni már ezen a sok íráson. Nekem a ciklus.hu-n vagy egy topikom "Új év, új remény" címmel. Oda is jöhettek, ha akartok. Vagy Msn? Katkovics

2009. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/128 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Betti Drága!Mit lett a teszted eredménye?Ugye van baba?????????

Katkovics Drága!Valószínű,hogy gyszerre lesz peteérésünk,nekem 9-én várható a ciklus.hu szerint.

Én sajnos nem vagyok MSN-en,nem szoktam menni rá.Majd a ciklus.hu-n próbálgatok.

Rebeka kincsem!Írtam priviben.

Kitartás Lányok!Higgyétek el!MINDEANNYIUNKNAK ÖSZE FOG JÖNNI!

Én már ebben az új ciklusban nem görcsölök rá,nem fogok a párommal a pém napján 3-szor is szeretkezni.Betartjuk a 3 napot!Igaz ovutesztelni fogok,meg uh-n is megnézetem,de ennyi és nem több.Ha minden okés lesz akkor csak akkor fogok tesztelni,ha már késik vagy 3-5 napot!Nézzük,mit alakít maga a természet...Írjatok még ide léccike.

2009. szept. 28. 09:53
 126/128 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy néz ki, hogy ma megfog jönni, van egy kis barnám, nekem igy kezdődik a mensi. :-( De jobb is talán, hogy igy alakult, hisz spontán vetélés után voltam, talán direkt alakitotta igy a természet. És annyira éretem, hogy nem sikerült. :-( De bizok benne, hogy ez a mi hónapunk lesz csajok.

Bettike, mond mi van? Teszteltél már? Kiváncsian várunk! Reméljük legalább 4 -ből egynek + lesz!! Irj!

Én már megtaláltam a Katkovicst a ciklus.hu-n, nem akarsz odajönni, mert itt már nagyon sok ez az oldal? Mondtam a Julcsinak is.

Rebeka

2009. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/128 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Bocsánat nem voltam elérhető egy darabig. Hát nálam teljesen nega lett a teszt, múlt hét pénteken megjött a menszeszem. Nagyon kibuktam, mostanra meg fogfájás is társult hozzá. De nem adjuk fel!!!!


Katkovics megtaláltalak az Elkeseredés topicban!!

2009. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/128 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!Leírnád a keresztneved?Ugyanis nem tudjuk most melyik társunkról van szó.Amúgy nagyon sajnálom h megjött,de én is talpra áltam,meg a Katkovics is!Ott van október,új lappal kezdjük.Gyere a ciklus oldalra.Én ott husibaby vagyok.Már 3-an írogatunk,mert ezt itt mire végiglapozzuk lemegy a nap.Szívesen látunk.Julcsi voltam.

Ja!Ne keseredj el,a remény hal meg utoljára!Lesz ott baba HIDD EL!!!

2009. szept. 29. 14:15
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!