Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-23-ra nem várók:Tesztelt...

22-23-ra nem várók:Tesztelt közületek valaki akár halvány +-at? Mit éreztetek? Testi változások? Állítólag a Clear Blue már kimutatná.

Figyelt kérdés
Nekem szórkál,vagy inkább olyan megjön érzésem van hétfő óta.A melleimet is érzem.Ti hogy vagytok vele?
2009. szept. 19. 21:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/128 anonim ***** válasza:
100%
Betti megint,szerda reggel tesztelek legközelebb hátha mégis pozi...
2009. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/128 A kérdező kommentje:

Nekem is -- lett reggel,de ezt már írtam.Szerintem várjuk meg mindannyian a szerdát.MIT SZÓLTOK?

Csak már szerda lenne...

2009. szept. 21. 19:18
 33/128 anonim ***** válasza:
100%
Betti vagyok,jaja szerda legyen már,mensi nélkül,és pozi tesztet mindenkinek!!!!
2009. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/128 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek Betti! Én csináltam,de minek mert sztem nega lett. legalábbis 3 perc elteltével nem láttam semmit, kb egy óra múlva mintha a körvonala a 2. csíknak látszott volna de nem rózsaszínesen. De én még csak a 23. napon vagyok ciklusaim 26-28 nap közöttiek mikor mi!!
2009. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/128 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ma volt egy kis rózsaszínes folyásom, a 32. napon vagyok, holnapra nem várom. Remélem nem jön meg..

A méhszájam nagyon fennt van, alig érem el. Ti mit éreztek?

2009. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/128 anonim ***** válasza:
100%
Betti vagyok! Nos csak a 3-10 perc idővallumon belüli tesztérték a hiteles,ha egy órával késöbb nézed meg,akkor az átitatódott lakmuszpapír ad középen egy fals csíkot,ez érvénytelen.Ha 3 percen belül semmit nem láttál,akkor tuti negatív.Nekem látod a 3 perc alatt kijött pozitív meg eltünt,se híre se hamva...mára nem vártam,eddíg nem is jött:)
2009. szept. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/128 anonim ***** válasza:
100%

Sziaszok. Én is írtam már többször erre a kérdésre, nyíregyházáról vagyok. Ilyen a mai görbém, szerintem meg fog jönni, de a hőm felment: szerintetek mi lehet?

[link]

Nektek van görbétek?

2009. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/128 anonim ***** válasza:
100%

Szia Én azt mondanám erre, hogy gyönyörű, és az a tegnapi vérzés reméljük csak beágyazódásos vérzés volt. Mert Vannak olyan emberek akiknál a beágyazódás környékén még egyszer megemelkedik a hő!


Az Én görbim így alakul:


[link]

2009. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/128 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem szoktam barnázni, bár ebben a hónapban clostyt szedtem lehet hogy attól van nem?

Neked is igéretes a görbéd! Drukkolok mindenkinek.

2009. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/128 anonim ***** válasza:
100%
Jaj tegnap elfelejtettem,hogy annak a kedves fórumtársnak válaszoljak aki 8 napos kisfiát és egy terhességét vesztette el!Ez szörnyű,rettenetesen sajnálom,nem is tudok mit írni,nem is tudom én mit csináltam volna ha nekem a születése után meghat volna valamelyik gyermekem...ez hatalmas veszteség,nem lehet kiheverni,feldolgozni talán de elfelejteni soha hiszen édesanyák vagyunk,és az a gyermek a saját testünkből született,a mi kis részünk és arra vagyunk teremtve mi nők,hogy egy ilyen kis csodát felneveljünk,embert faragjunk belőle és ha eljön az ideje saját útjára bocsájtsuk...de nem ilyen hamar...hogy lehet ilyen gonosz és kegyetlen aa sors,hogy egy csöppnyi,új életet elvesz egy édesanyától?Még esélye sem volt az életre még el sem kezdett élni máris távoznia kellett....beleérzek mennyire szomorú ez neked kedves fórumtrsam,de figyel és nézd kicsit reálisan hideg fejjel a jövődet,tudod azt szokták mondani,hogy egy halál után két élet is elkezdődik,és annak az anyukának akinek meghal egy gyermeke,ha utána talpra áll és újra szül,olyan vonásokkal fog születni a babája mint akit elveszített,és ez tényleg így van.Mint szülésznő sajnos sok halva szülést láttam,fogyatékos gyerekeket,torzszülötteket, ikreket,óriásbébiket vagy épp csöppnyi koraszülöteket.Voltak szörnyű napjaim is a szülőszobában,volt akit ugymond kinyomott az anyja és mikor lemosni vittem a kisfiút azt kiabálta utánam a nő,hogy vissza se vigyem neki,ő hazamegy,adjuk örökbe vagy csináljunk a babával amit akarunk.Az újszülött osztályon mindíg van olyan 1-2-3-4-5 napos csöppség,akiket soha nem fognak hazavinni a szülei,mert más nemzetiségüek,mert narkósok,mert alkeszek,mert olcsóbb volt kihordani a terhességet mint gumit venni vagy abortuszra menni....ezek után te nehogy érezz bármiféle lelkifurdalást!!!És igenis gyere,írj nekünk mi itt mindannyian kíváncsiak vagyunk rád,hogy mi történik veled minden hónapban eggyütt szorítunk neked mint te is szoríts másoknak.Már írtam,hogy egyszer úgyis mindnyájunknak baba lesz a pocijában,és akkor már a terhesség topikban fogunk beszélgetni:)
2009. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!