Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-23-ra nem várók:Tesztelt...

22-23-ra nem várók:Tesztelt közületek valaki akár halvány +-at? Mit éreztetek? Testi változások? Állítólag a Clear Blue már kimutatná.

Figyelt kérdés
Nekem szórkál,vagy inkább olyan megjön érzésem van hétfő óta.A melleimet is érzem.Ti hogy vagytok vele?
2009. szept. 19. 21:05
 71/128 anonim ***** válasza:
100%
Szisztok csajok! Látom nem sok eredmény van. Nekem a tegnapihoz képest stagnál a hőm, úgyhogy bátorkodtam csinálni egy tesztet reggel. Igaz a 2. pisi volt, mert kora hajnalban már mennem kellett egyszer, de akkor nem voltam eléggé magamnál a tesztehez. Szóval megint negatív lett :( Úgyhogy elhatároztam, hogy ha nem jön meg, akkor sem tesztelek többet a héten. Most nincs semmi tünetem. A tegnapi görcsöket mintha a szél fújta volna el. Végülis, amég nem jön meg, addig bízik az ember. Mindenkinek hajrá! Rebeka, ne csüggedj!Nyiregyi csaj, még neked is visszamehet a hő. Betti, szerintem Te tuti babás vagy!Én is örülnék egy kis hányingernek ;) Mindenkinek megy a drukk. Annak is aki ma mer/mert tesztelni és annak is aki csak ezután fog!
2009. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/128 anonim ***** válasza:
100%
jah, Katkovics voltam...
2009. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/128 anonim ***** válasza:
100%
Szia Katkovics,Betti vagyok,és köszi,hogy egyből rámmondod,hogy babáss vagyok,nagyon örülnék,nagyon jó lenne,de nem merem megcsinálni azt a fránya tesztet,max pénteken mikor Julcsi is.Képzeld ahogy írtam nekem is mintha a szél elfújta volna a mensis tüneteket:) Na azért pici alhasi lüktetgetéseim vannak,de ez ismerős,mert ilyet csinált velem a két gyerkőcöm is:) Te hogy vagy? Meddíg vársz a teszttel? Ez már rém izgi:)
2009. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/128 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Betti! Ahogy írtam is, most nem érzek semmi tünetet. Reggeli hőm 36,6, mint tegnap, napközben 37,1-2. Egy tünet, ami biztató, hogy iszonyatosan viszket a jobb bimbóm. ez megvolt az előző terhességeimnél is. Nem tudom mit csináljak, teszteljek-e még a héten, vagy felesleges?! Lehet, hogy csak hétfőn kéne tesztelni. A Te tüneteid nagyon babásak. Mondjuk nekem az előző terhességeimnél sem voltak különösebb tüneteim. Tehát erre sem támaszkodhatok. Már többször is megmutattam a görbémet, de nézzétek már meg légyszi, hogy mit tudtok belőle kiolvasni. Egyáltalán mikor volt a pém, mert még abban sem vagyok biztos, és csak tesztelgetek itt hiába.

[link]

2009. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/128 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Itt Julcsi.

Olvastam miket írtatok,hát én már nagyon várom,hogy kinek mi lesz itt a végén?!Szerintem aki--ot tesztelt,ne csüggedjen,mert lehet korai volt a tesztelése.

Gondoltam,ha már én vagyok a kérdező,úgy illik,hogy a tesztelősökhöz csatlakozom.Bevállaltam ma reggel egyet.Első vizeletből,Gabriel teszttel.Halvány + lett,nem tünt el,még ott van.És ennek a tesztelésnek 6 órája.

Szerintetek lehet hinni egy Gabriel tesztnek?Igaz,hogy nagyon halványan,de ott van.Ahányszor a fürdőszoba felé megyek,mindíg megézem a csíkot,hogy nem -e tünt el.Szerintem kamu...majd tesztelek pénteken másikat.

És?Ki tesztelt még?

2009. szept. 23. 12:23
 76/128 anonim ***** válasza:
100%
Oh, Julcsi! Ez igazán nagyszerű hír! A Gábrielről azt hallottam, hogy megbízható. A mi környékünkön sajna nem lehet kapni a gyógyszertárban sem. :( SZóval nagyon gratulálok!!! A halvány csík is csík, ahogy azt szokták mondani! Nagyon örülök!!!Katkovics
2009. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/128 A kérdező kommentje:

Szia Katkovics!Köszi szépen,de nem tudom még elhinni.Ezért adok esélyt annak csíknak péntekre is ugyancsak Gabriel teszttel.

Kicsit megjön érzésem van,kissé barnázok,de a melleimmel kész vagyok,mert fáznak a bimbóim,és oldalról hasigat..

De ha halvány + lett a tesztem,akkor mitől van ez a kis barnázásom?2 napja késik is.

2009. szept. 23. 12:33
 78/128 anonim ***** válasza:
100%
Julcsi!A barnázás lehet progeszteron hiánytól. Ezért, lehet hogy jobb lenne felhívni a nőgyógyászodat. Tudom, még elég korai, de lehet hogy ad rá gyógyszert, és minden rendben lesz. Persze, most nem akarlak megijeszteni, de ez is egy lehetséges oka a barnázásnak. VAgy csak egyszerűen emlékszik a szervezet a mensire, és így jelez, hogy most lenne az ideje. Azért ha több napig megmarad, és a csíkod erősödik, akkor mindenképp menj dokihoz. Katkovics
2009. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/128 anonim ***** válasza:
100%

Julcsi!

A barnázás a korai terhességben teljesen normális tünet nem kell megijedni,csak arra utal,hogy a méhszalagok nyúlnak,a méhnyálkahártya vastagodik mert napról napra nagyobb hely kell a petezsáknak a puha méhfalban.Akkor kéne aggódnod ha netán élénkpiros,vagy nagyobb mennyiségű vér távozna,egy kis barnázás semmire nem ad okot.Üdv: Betti

2009. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/128 anonim ***** válasza:
100%

Julcsi nagyon gratulálok a még halványka teszthez. Én megyek nemsokára a gyógyszertárba és veszek Medi labot-talán az megbízhatóbb mint a lily!

A reggeli vizeletemet összegyűjtöttem jelenleg a hűtőben pihen, mert azt olvastam, hogy oda kell rakni. Szerintetek a hideg nem árthat a tesztnek??

2009. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!