Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-23-ra nem várók:Tesztelt...

22-23-ra nem várók:Tesztelt közületek valaki akár halvány +-at? Mit éreztetek? Testi változások? Állítólag a Clear Blue már kimutatná.

Figyelt kérdés
Nekem szórkál,vagy inkább olyan megjön érzésem van hétfő óta.A melleimet is érzem.Ti hogy vagytok vele?
2009. szept. 19. 21:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/128 anonim ***** válasza:
100%

Úgy legyen,mindenkinek sikerüljön MOST kisbabája:)

és én is jövök a teszttel szerdán,még akkor is ha negatív....

2009. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/128 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már nem jött meg 8 hónapja, úgyhogy én nem fogok szerdán tesztelni, viszont nektek drukkolni annál inkább:) Annyira jó volt végig olvasni amiket írtatok, eszembe jutott, hogy anno én is hogy izgultam és vártam hogy tesztelhessek:) Különben itt mindenki olyan tüneteket írt, hogy én csak ámulok. Egytől-egyig én is ezeket éreztem:) Szóval csajok, megy a drukk nektek ezerrel!!!! Remélem hamarosan üdvözölhetlek titeket a terhesség kategóriában:)

37 hetes kismama:)

2009. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/128 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ha már említetted a Clear Blue-tesztet,hogy állítólag az már kimutatná,akár most is a babót,nem akarod bevállalni,hogy megcsinálod szerda elött? :)) De bírjuk ki szerdáig,én amondó vagyok. Kedves nagypocis kismama,nekem van már 3 gyerkőcöm,szóval a téma nem újdonság,de mivel nagyon akarjuk ezt a negyediket,ezért szinte úgy írok,mint egy első babával próbálkozó:))

2009. szept. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/128 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Látom ti is jövő hétzre nem várjátok.Nekem aug.31-szept.6. volt a mensim.Mikor teszteljek először? 24 naposak a ciklusaim.
2009. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/128 A kérdező kommentje:

Kedves 37 HETES KISMAMA!

Nagyon boldoggá tettél --gondolom--mindenkit azzal amit írtál!Kívánunk --remélem mindenki nevében írhatom ezt--nagyon sok boldogságot,egészséges picurkát,és a szüléskor és mindíg is örömteli könnycseppeket!Remélem a szülésed komplikációmentes lsz!

Mi pedig itt is szívesen látunk téged,remélejük ahogy írtad:Hamarosan taliunk a terhesek klubjában:)))

2009. szept. 20. 17:27
 16/128 A kérdező kommentje:

14:51-es válaszolónak:

Igazából én még soha nem használtam a Clear Blue-t,de sokan állítják hogy jó,megbízható,és gyorsan kimutatja a terhességet,már a nemvárt előtt 3-4nappal is.

Én azért adk esélyt a hcg-imnek,hagy termelődjenek:)Szerdán fogok tesztelni,és nem előbb.Pedig nem tudom ti hogy vagytok vele,de én érzem,hogy nem vagyok egyedül:)A testem más...Optimista vagyok!


Kedves Válaszolók:Tiszta szívemből kívánom mindannyiunknak a ++++++++ tesztet!A tünetekből kiindulva higgyétek el:Mindannyiunkban ott van a kiscsillag:)))HATALMAS DRUKK NEKTEK!!!Már nagyon várom a szerdai talit itt veletek!

2009. szept. 20. 17:35
 17/128 anonim ***** válasza:
100%
Lányok én is szerda reggel teszelek, de én nem érzek igazából sok mindent, de remélem most sikerül. Ez az első clostys hónapom.
2009. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/128 anonim ***** válasza:
100%

sok sikert mindenkinek!aztán szerdán írjatok ám!


6 hetes km

2009. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/128 anonim ***** válasza:
100%

Már bánom, hogy tegnap ellőttem azt a tesztet. Holnap tutira meg fog jönni, mert ma 2 tizedet esett a hőm. Én azt hiszem, hogy befejezem ezt a méregetést. Csak áltatom magam minden hónapban. Nagyon el vagyok keseredve. Főleg amikor látom, hogy másoknak közel olyan görbébvel bébijük van. Én meg hiába teszek meg mindent. Elegem van. Remélem neketek sikerül.

[link]

2009. szept. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/128 anonim ***** válasza:
100%

Helló Lányok! Hogy érzitek magatokat ma? Nekem elkezdett iszonyú érzékeny lenni a mellbimbóm....(ja az a csaj vagyok,aki tegnap írta,hogy hánytam is stb)

A hőm ma is fent van 37,2.Remélem ez jó jel:)Ma kéne megjönnie de semmi fejfájás semmi görcs,csak az a furcsa lüktetés a méhemben.

Kedves utolsó hozzászóló: miért vagy ennyire pesszimista???És ha nekem is megjön közben,én is keseredjek el?nem fogok,mert újra és újra kell próbálkozni,soha nem szabad feladni,tudod egy nő két dologért képes mindent megtenni,azért,hogy legyen gyereke és azért,hogy ne legyen.Én és szerintem a többi csaj is az előző kategóriába tartozunk.Te is közénk tartozol,és igenis fel a fejjel,csinálni tovább,mindent beleadni,és sikerülni fog hidd el,ha késöbb akkor késöbb,annál nagyobb lesz az öröm.Most nézem a hőmérőt,és látom 37,3 ról leesett 36,8 ra a hőm ebben a pillanatban...d nem keseredek el,megmérem egy nap akár 100-szor is,és ha a természet úgy akarja,hogy megjöjjön,akkor majd a következő ciklusomban hajrázok ismét.Tudom,elhiszem,hogy szar,hogy fáj,és rosszul esik,hogy nem sikerül,hogy annyi nagy pocakos mászkál körülöttünk,hogy van ak potyogtatja ki a gyerekeket van aki abortuszra megy,de lányok nincs visszaút,ezt csinálni kell,büszkének maradni és nem befordulni,nem kétségbeesni,mert az a pici sperma megérzi,ha stresszes vagy,és én sem költöznék olyan lakásba ahol nem rendezett a környék igaz?Tudja az a baba,hogy mikor jön el az ő ideje és mikor akar megfoganni.Harcoljunk tovább csajok,és meglátjátok vagy elöbb vagy utóbb mindnyájunknak ott lesz a pocijában az új kis élet:)

2009. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!