Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-23-ra nem várók:Tesztelt...

22-23-ra nem várók:Tesztelt közületek valaki akár halvány +-at? Mit éreztetek? Testi változások? Állítólag a Clear Blue már kimutatná.

Figyelt kérdés
Nekem szórkál,vagy inkább olyan megjön érzésem van hétfő óta.A melleimet is érzem.Ti hogy vagytok vele?
2009. szept. 19. 21:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/128 anonim ***** válasza:
100%
A Clear Blue a világ legjobb tesztje,pontos,megbízható,tévedhetetlen.(bár a pasik lennének ilyenek mi?) szóval két gyerkőcömet csak ez a teszt mutatta ki az összes másikra pisilhettem amennyit akartam,és még az orvos is elzavart,mire felmutattam a Clear Blue-t....azon elöbb megjelent a T csík mint a C :))
2009. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/128 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon aranyosan írtad:)Pedig én is ma ellőttem egy tesztet,bár nem a reggeli vizeletből...Kíváncsi voltam talán mutatja a 2-ik csíkocskát,de semmi,még halványan sem.Legközelebb szerdán tesztelek.ÉN SEM ADOM FEL.Érzem hogy itt van bennem a kiscsillagom:)))Egy nő megérzi,vagy megérezheti.Nekem is nagyon ingadozik a görbém,de kit érdekel a görbe?Van akinek fel sem megy 36,6fölé,van akinek leesett,mégis baba lett belőle:)Én is csak azt tudom mondani:NEM FEALADNI,HANEM CSINÁLNI TOVÁBB,AKARNI KELL!
2009. szept. 21. 09:56
 23/128 anonim ***** válasza:
100%
Na na álljunk csak meg! Azt mondtad hogy nem csinálsz tesztet hagy termelődjön a hcg :) sebaj ha negatív,hátha szerdáig több lesz a hormonod,és akor se keseredj el ha közben megjön!Lehet nekem pont ma jön meg napközben vagy holnap,ki tudja,de mindenképpen megírom.Egyébként Betti vagyok,tatai és van már két gyerkőc ez a harmadik ooolyan nehezen jön össze,pedíg egészségesek vagyunk mindketten,van petesejtem,semmi szervi problémánk,az első kettővel hipp hopp terhes lettem...simán szültem az egyiket 4500grammal a másikat 5 kilóval,lány és fiú.szóval tudja fene mi lehet a gond...Amúgy a sors fintora,hogy szülésznő vagyok:))
2009. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/128 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Bár Én 24-e környékén nem várom, tüneteket azért produkáltam.

Múlt héten szerda környékén elkezdett enyhén fájni a petefészkem környékén. Azt hittem felfáztam, és ülőfürdőztem 3 napig. Majd szombatra ez a furi fájdalom a tetőfokára hágott, és teljesen mensis fájdalmaim voltak, mint amikor a legerősebben megvan, zsibbadt fájdogált, ami az egész nemiszervemre kisugárzott. Tegnapra tünet szinte semmi mintha elvágták volna, csak néha érzékeltem enyhe fájást a petefészek környékén. Nyákom nem volt szinte semmi.

MA megint alig van tünetem, nyákom krémes de alig van csak ha megvizsgálom magam. Hőm ár 5. napja 36,8. Lehet Én is tesztelek szerdán mert akkor már a 13. dpo-n leszek, elméletileg a luteális szakaszom hossza nem volt még több 14-nél.

Kívánok Mindenkinek ++++++++++++++++++++++ tesztet!

Majd még jelentkezem vannak-e lettek e tüneteim.

2009. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/128 A kérdező kommentje:

10:15-ös kedves válaszolónak vagyis Bettinek Tatára:)

Bocsika,de nem bírtam ki a tesztelést,de remélem díjazod az őszinteségemet,mert le is tagadhattam volna:)

Csak azért csináltam meg ma észrevettem magamon(28-29naposak a ciklusaim)és szóval észrevettemhogy nagyon folyik valami.Szinte akkor mikor mikor megyek.Azt hittm,na Julcsi(ez vagyok én),na ez megjött.Rohanás a wc-re,de csak valami fehér folyásom van.Megnyugodtam,de nyúltam is a tesztért.Nem reggeli vizelet volt,és gagyi tesztem van itthon(kék csík a neve)

Símán --lett.De mostmár tényleg csak szerdán tesztelek!Addigis puszi nektek(ha addig még nem jövök:)))

2009. szept. 21. 11:46
 26/128 anonim ***** válasza:
100%
8:52-es vagyok, aki el van keseredve. Sajnálom, hogyha bárkinek is elrontottam a kedvét azzal, hogy megírtam, mennyire kivagyok. Tudom, hogy másoknak sem könnyű, de néha jó legalább leírni. Kedves utánam szóló 9:34-es, ne haragudj, de most valahogy már tényleg nem tudok lelkesedni.Már több helyen leírtam, hogy milyen helyzetben vagyok, és mindig felálltam. Tavaly meghalt a 8 napos kisfiam, idén elvetéltem a 6. héten, most pedig már nem akar összejönni. És hidd el, nem azért, mert eddig nem tettem meg mindent. Csak belefáradtam. Most úgy érzem, hogy feladom egy darabig. Nem fogok méregetni meg ilyenek. Hátha csak úgy magától összejön. És mégegyszer ne haragudjatok! Nem sajnáltatni akartam/akarom magam, csak most tényleg kibuktam. Sok sikert nektek!!!
2009. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/128 anonim ***** válasza:
100%
Reni és Többiek! Most úgy másfél órája halvány pozitív lett a tesztem! Én sem bírtam ki muszáj volt pisilnem egyet:) One Step tesztet vettem,és elöbb ott volt a T csík mint a C csík! DE VAN VALAMI BAJ!!! Képzeljétek,most hogy veszem elő a tesztet,eltűnt a csík!Csak ha rettenetesen közelről nézem látok valami épphogy halovány rózsaszínű vonalat....ez vajon mitől van??nem értem,talán mégsem vagyok babás????
2009. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/128 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsi Betti vagyok,a láthatatlan-látható pozi teszttel.....a hőm ugyan úgy fenn van 37,3....mi történt a tesztemmel?
2009. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/128 anonim ***** válasza:
100%

Betti írtam a másik topicba is Reni vagyok. Talán lehet nem jó a teszt!!Én amondó vagyok hogy gyorsan csinálj még egyet ha van rá lehetőséged!!

Hanyadik dpo-n vagy ma hogy teszteltél kiváncsiságból?

2009. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/128 anonim ***** válasza:
100%
Szia Reni,mivel nekem 24 naposak a ciklusaim,és holnap kéne megjönnie,én épp a 23 dik napomon vagyok.Tiszta ideg vagyok,nem merek új tesztet csinálni,majd inkább 2 nap múlva....szerdán reggel.
2009. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!