Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-23-ra nem várók:Tesztelt...

22-23-ra nem várók:Tesztelt közületek valaki akár halvány +-at? Mit éreztetek? Testi változások? Állítólag a Clear Blue már kimutatná.

Figyelt kérdés
Nekem szórkál,vagy inkább olyan megjön érzésem van hétfő óta.A melleimet is érzem.Ti hogy vagytok vele?
2009. szept. 19. 21:05
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/128 A kérdező kommentje:

14:38-as segítőmnek:

Köszi szépen a válaszodat,remélem igazad lesz és egy hét múlva mehetek dokihoz,mármint nődokihoz.Addig remélem elmúlik ez a barnázás.Ha reggelig nem fog,akkor reggel húzok is hozzá.Már most mennék szívem szerint,de nincs most.Hosszú nap áll előttem még...


Kedves Többiek?Ti hogy vagytok?Mit éreztek?Teszteltetek azóta?Mindenkinek megvan a maga baja,ezért is vagyok NEKTEK nagyon hálás hogy segítetek!KÖSZÖNET MINDENKINEK!

2009. szept. 23. 14:48
 92/128 A kérdező kommentje:
És még annyi:Mi van akkor ha méhen kívüli terhességem van?Mikor tudhatom meg?Holnap a doki már megtudja mondani?
2009. szept. 23. 15:09
 93/128 anonim ***** válasza:
100%

Lányok jelentem teszteltem én is lily teszttel a reggeli elett vizeletemből, de semmi halványka nincs rajta! Bár lehet még nincs elég hcg-m mert én a 25. cnapon vagyok és talán holnapra nem várom!!!szerintetek van remény???


A görbim


[link]

2009. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/128 anonim ***** válasza:
100%

Julcsikámnak nagy nagy gratula!!! Az már baba lesz, hidd el! :-) Katkovics köszi a biztatást! Azt hiszem pénteken újra tesztelek egy rendes tesztel, mert nem fogom tovább kibirni. És lám most nézem a hőmérőt 37,1. Bár én csak úgy közben méregetem,nem rendesen, de magasabbra csak most hétvégétől kezdett felmenni. Előtte volt, hogy csak 36 volt. Nem tudom erre a mérésre hagyatkozhatok-e, de azért olyan jó érzés mikor van egy kis reményke valami miatt, mert nekem nincs tünetem, leszámitva közbe a megjön érzést és hasszurkát.

Szoritok mindenkinek! :-)

2009. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/128 anonim ***** válasza:
100%
Julcsi Betti vagyok én írtam,hogy drágám ne idegeskedj! Tessék nyugodtan lenni,ha már most így parázol mi lesz az elkövetkezendő 40 hétben???A szülőszobában is ílyen idegbajos leszel:) ? na nehogy komolyan vedd amit írtam,csak viccnek szántam,de tény,hogy az a kismama aki a terhesség elején vinnyog az a szülőszobában üvölteni fog.Julcsi,készülj fel rá,hogy terhességed alatt nem ez a barnázgatás lesz a legnagyobb problémád,majd a vérvizsgálatok,a down szűrés,az AFP-vizsgálat,a vércukor,a magzatvíz,a baba fekvése,hogy most mozog-most nem mozog,és még rengeteg sok probléma.Akor is így fogsz parázni?Mert akkor a te terhességed rémálom lesz,ahogy hangzik is TERHESSÉG... Hidd el az a baba ott van,oké elmész a dokihoz,de ma pihenj feküdj nézz tv-t,a párodat becézgesd.Hidd el az a kis petezsákocska megérzi,hogy anyuci ideges...ez mind jótanács volt,puszi:Betti
2009. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/128 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek meg én milyen nyugodt vagyok,már 2 napja késik,de majd hétvégén tesztelek vagy az se biztos,inkább hétfőn.Csak nyugi és nyugi.Betti
2009. szept. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/128 A kérdező kommentje:

Drága Betti!Tudom mivel jár a terheség,van 2 lányom.De egyiknél sem barnáztam.Nem is tudom,hogy barnázásnak lehet-e nevezni,mert csak a zíne olyan viszont egyre több és több.Délután megint csináltam eg tesztet,ClearBlue-t,azon is látszik a +.Szóval van baba,de kívánom,hogy ne menyjen el,mert azon parázok,hogy nehogy elmenyjen!Mit tudok tenni a baba érdekében?Ma már vitamint is szedek,vagyis ez volt az első napom.Pihentem,de ézem a hasamat,hol a méhemnél hol meg a hasamalját.Hol tudok utána járni,hogy mi lehet a bajom?Terhesség az van,de nem ilyen kezdettel szerettem volna megtudni,tudatni,érezni.Páromat várom,hogy jöjjön haza a munkából,és megyünk az ügyeletre.Remélem semmi komoly.Bízom abban,hogy az van amit Betti Te írtál picit korábban....

Jaaaaj drága lányok!Lécci szorítsatok,hogy megmaradjon ez a baba!!!

2009. szept. 23. 18:32
 98/128 anonim ***** válasza:
100%
Julcsikám! Megmarad bízz benne! és ha ezt érzed jónak menjetek az ügyeletr ott úgyis megmondják mi a teendő.Gondolom kapni fogsz magzatmegtartó gyógyszert,és készülj fel,szerintem pár napra bent tartanak.Szorítok értetek,Betti
2009. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/128 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, jó sokat írtatok, mióta nem néztem erre. Betti, köszi a görbeelemzést. Az előző terhességemnél is hasonló volt a görbém. Akkor sem olyan "vonalzótnyelt".(valószínűleg sárgatesteégtelennségem van)Tudom, hogy attól még nem vagyok terhes, hogy magas a hő, de azért remélem az vagyok.:) Még nem jött meg, tehát reménykedek, hogy nem is fog. Most délutánra megint volt egy kis hasfájás, de nem vészes. Inkább a hangulatom az, napok óta. Mindenen ki bírok borulni. Mondjuk nincs is valami jó hetem. Ha most nem jött össze a baba, akkor jövőhónaptól már nem fogok méregetni és számolgatni. Ha késni fog kb 1 hetet, akkor tesztelek, de addig nem. De azért remélem a jövőhónapban már nem is lesz szükség a méregetésre. Már csak 1 kérdesem lenne: ha 8-9.-én volt pém, akkor már ki kellene mutatni a tesztnek, nem? Nah, mindegy, majd meglátjuk, mi lesz. Mindenkinek megy a drukk. Julcsi! Ha nagyon parázol, akkor tényleg menj el a dokihoz, hogy megnézzem! Mert ha idegeskedsz, azzal nem leszjó.
2009. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/128 anonim ***** válasza:
100%
Jah, 19:25-ös Katkovics voltam :)
2009. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!