Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-23-ra nem várók:Tesztelt...

22-23-ra nem várók:Tesztelt közületek valaki akár halvány +-at? Mit éreztetek? Testi változások? Állítólag a Clear Blue már kimutatná.

Figyelt kérdés
Nekem szórkál,vagy inkább olyan megjön érzésem van hétfő óta.A melleimet is érzem.Ti hogy vagytok vele?
2009. szept. 19. 21:05
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/128 anonim ***** válasza:
100%
Nyiregyi csajszi vagyok. Én holnapra nem várom és csüt-ön fogok tesztelni, ha addig nem jön meg. Egész nap megjön érzésem van sajnos, és van egy kis barnaság, de csak a wc-n, remélem azért még van remény. A hőm ma 2 tizedet feljebb ment, mint szokott.
2009. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/128 anonim ***** válasza:
100%
Betti ismét,látom sokan aggódtok,aggódunk,hogy miért lett negatív az ellőtt teszt és reménykedtek,reménykedünk,hogy talán 2-3-4 nap múlva pozi lesz.Saját történetem a következő:lányommal mikor terhes lettem,nem kerestem tüneteket,nem is voltam akkor még szakmabeli,és mikor kimaradt a mensim,nem is figyeltem rá.Aztán egy hét után eszembe jutott hogy miért nem menstruálok?!Vettem egy tesztet,nem tom mi volt a neve de negatív lett.Eltelt a második hét is,mikor egyik reggel arra ébredtem,hogy azonnal hányni fogok.Hánytam is,és aznap vettem clear blue-t,ami HALVÁNY pozi lett!!! csak halvány!!! elmentem a dokihoz aki megállapította hogy 5 hetes terhes vagyok,és a szívhang is fogható volt már az ultrahangon.Fiammal sem mutatta ki a teszt a imaradt mensikor,csak egy hétre rá,egyetlen tünetem volt,hogy nem jött meg.És ugyancsak egy gagyibb teszt semmit nem jelzett a clear blue már pozit mutatott.Ennyit a tesztekről,és hogy ne aggódjatok,van még esélyünk.
2009. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/128 A kérdező kommentje:

Julcsi vagyok.

Ma egy ClearBlue-t ellőttem.De nem a reggeli vizeletet használtam--de bíztam benne ma van a nemvárt napja...

Vettem egy GABRIEL-t.Mi a véleményetek róla?Azt írják a tájékoztatón,hogy 3napos terhességet is kimutat a beáágyazódástól.

Hát én nem is tudom mikor lehetett nálam a beágyazódás,mert a múlt héten erős tüneteim voltak mára már csillapodtak--kivéve a melleimet--és a fehér folyásom lett több.De olvastam,hogy szinte mindegyikünknél jelen van ez a fehér sűrű folyás.Ez szerintetek jó?

Szóval azt olvastam,hogy a beágyazódásról azt írják egyik helyen,hogy 7-10 napig eltart.Mások azt írják,hogy 7-12napig is eltarthat.Na most igazodjon ki az ember lánya:)Én ezért döntöttem a pénteki tesztelésben,mert mi van ha 12 napig tart tényleg a beágyazódási folyamat nálam?Mit veszíthetek ha később csinálom meg 2 nappal?Addig is termelődik a hcg,és talán egy csalódástól kímélem meg magam,annak ellenér hogy valamiért érzem ezt a pici életet itt a pocimban.Sőt,még a párom is érzi:)

Tehát ,bocsika tőletek kedves válaszolók,de én nem végzem el a tsztet pénteknél hamarabb.Ma még csak a 13-ik dpo-n vagyok,pénteken már 16 lesz.Valamivel nagyobb lesz az esélyem,több hcg-vel,és reggeli vizeletből.

Bocsi azoktól akik nem értenek velem egyet,de szerintem attól ti még tesztelhettek AMIHEZ ++++++ -ot kívánok!!!(de pénteken gondoljatok rám is:)))

2009. szept. 22. 19:58
 64/128 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok csajok! Nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik, hogy még én is nyertem egy napot. Eddig nem jött a jó öreg mikulás. Mostmár remélem, hogy nem is fog. Délután pedig már úgy fájt a hasam és a derekam, hogy azt hittem leszakad, és hogy vége mindennek, mert pirosodik a helyzet. De nem. Egész délután a wc-t jártam. Jó lenne holnap tesztelni, de nem merek. Ma volt a nemvárt napja elvileg. A 30. cn-on vagyok, de ha csak a 20. napon volt a pém, akkor még nagyon ráérek tesztelni, és bizony tényleg túl korai volt a vasárnapi teszt. Úgyhogy szerintem én is pénteken fogok csak tesztelni, mint a Julcsi. Persze, ha addig nem jön meg, amit nagyon remélek. Mindenkinek drukkolok, aki holnap mer teztelni!!!Katkovics
2009. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/128 A kérdező kommentje:

Kedves Katkovics!

Ez aztán nagyon jó hír!Remélem nekem holnap nem jön meg!

Gondoljatok rám csajok!

AKI SZERDÁN TESZTEL,ÍRJA ÁM MEG MI LETT AZ EREDMÉNY,MERT MÁR IGEN HOSSZÚ LETT EZ A FÓRUM,ÉS NEMIGAZÁN DICSEKEDHETÜNK +TESZTTEL!HAJRÁ LÁNYOK!ÍRJÁTOK,HOGY +++++++++++3-AT TESZTELTETEK!

Mi akik pénteken merünk tesztelni--ha addig nekünk nem jön meg--gondoljatok ránk is!

2009. szept. 22. 22:56
 66/128 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok! Jöttem drukkolni megint, látom még senki nem tesztelt, vagy én keltem túl korán:) Remélem mindenkinek pozitív lesz a tesztje!! Ezt kívánom mindenkinek aki ma tesztel!!!! Megy a drukk ezerrel:)

37 hetes kismami

2009. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/128 anonim ***** válasza:
100%
Na úgy látom én vagyok ma az 1. tesztelő Rebeka. Megint - lett. :-( Pedig már 5. napja. Volt már jó pár terhességem és mind kimutatta 2-3 nap után. Igaz, hogy gagyis teszt (Pepino 20-as), de nem érzem, hogy az lennék. Bár kedves Betti, amit leirtál, most egy kis reményt adott. De attól is félek,hogy csak azért késik, mert múlt hónapban volt egy spontán vetélésem a 10. napon és lehet, hogy még nem állt helyre. Drukkolok nektek csajok!!! Aztán irjatok! :-)
2009. szept. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/128 anonim ***** válasza:
100%

Nyiregyi vagyok. Sajna ma leesett a hőm, én lehet nem is tesztelek, minek.

[link]

2009. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/128 anonim ***** válasza:
100%

Szióka!

Betti vok,ma már második napja késik:))

Én sem merek tesztelni.....

a hőm ugyan olyan mint eddíg 37,3-de hajnalban feljebb ment 37,6ra!!! lehet most ágyazódtam be? :)amúgy megfigyeltem,minden reggel 07.00-kor kap el az a nyavajás hányinger,tart negyed óráig és elmúlik.és azt vettem észre,hogy kezdenek csökkenni a tüneteim,nincs derékleszakadás,nincs szédülés,nincs mensis görcs.Ami maradt az a hányinger,mellérzékenység,fehéres nyák.

2009. szept. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/128 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!!


Én még nem teszteltem, a hőm még mindig fenn, és ma már a melleimet úgy érzem mint valami kis kövecskéket. Elraktároztam a reggeli vizeletet, megyek a gyógyszertárba ami 13:00 kor nyit és jövök az eredménnyel, de félek eléggé!

kitartás mindenkinek, Ott lesz az a BABÓ mindenhol!!!!

2009. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!