Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-23-ra nem várók:Tesztelt...

22-23-ra nem várók:Tesztelt közületek valaki akár halvány +-at? Mit éreztetek? Testi változások? Állítólag a Clear Blue már kimutatná.

Figyelt kérdés
Nekem szórkál,vagy inkább olyan megjön érzésem van hétfő óta.A melleimet is érzem.Ti hogy vagytok vele?
2009. szept. 19. 21:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/128 anonim ***** válasza:
100%
Igen a Clostylbegy-t től lehet barnázás ez normális és teherbe lehet esni akár az első clostis hónapban is,mert lehet úgy feldobja a folliculusokat,hogy egyből lehet megtermékenyítés.Sokszor van ikerterhesség is clostisoknál,mert a gyógyszer egyszerre több folliculust is stimulál.mint amikor egy sportoló elkezdi szteroidezni magát:)
2009. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/128 anonim ***** válasza:
100%

Az elkeseredett hozzászóló vagyok. Inkább megadom a felhasználónevem, mert olyan rossz így számokkal és jelzőkkel illetni egymást. Szóval Katkovics vagyok. Visszajöttem szurkolni nektek lányok, és nézni a fejleményeket. Olvastam a hozzámszóló kedves, megértő szavakat, és nagyon köszönöm. Igazán jól esett! Az a helyzet, hogy azért is el vagyok keseredve, mert ebben a hónapban 3 helyen is vezettem a görbémet, és mindenhol másképp húzta be a pét és az alaphőt is. Azért is csináltam meg vasárnap a tesztet, szerintem korán. A fertility szerint már múlthét csütörtökön meg kellett volna jönnie, de szerintem az képtelenség. Valószínű, hogy a ciklus.hu jelölte jól, és ma nem kellene megjönnie.

[link]

Szerintem viszont sajnos meg fog jönni. A hasfájásom egyre egyre erősebb, már a derekam is ketté akar szakadni. Bár a hőm visszament 1 tizedet, a folyásom is egyre több. Úgyhogy mostmár kezdek beletörődni, hogy ez sem a mi hónapunk. Neketek viszont nagyon drukkolok. Ahogy látom, szépek a görbék!

2009. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/128 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó hogy itt vagy,mi is így gondoltuk:)) Jaj ne aggódj,pont most írtam a többieknek hogy nekem is bő folyásom lett az imént viszont a hőm már 37,5.Nekem is ma NEM kellene megjönnie.Még ne add fel,holnap már lehet első reggeli pisiből tesztet nézni,valszeg én is megcsinálom,mert ugye tegnap szellemcsík volt vagy halvány pozi??nem tudom...
2009. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/128 anonim ***** válasza:
100%
Katkovics vagyok. Milyen teszteket használtok lányok? Én a Tesz-Vesz-ről rendeltem One Step van ráírva. Ez milyen érzékenységű? Ismeri valaki? Mert az írták a tájékoztatón, hogy nagy érzékenységű. Akkor 10-es lenne? Ennyi pénzért?!
2009. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/128 anonim ***** válasza:
100%
Szia Katkovics! (de muris név ugye nem haragszol) Betti vagyok,és pont ez a one step volt nekem tegnap pozitív ami egy óra múlva nem látszott,és következtettünk,hogy szellemcsík volt...Nem tudom,érzékenynek elég érzékeny,de hogy van nála jobb is az tuti,mint a clear blue,vagy a gabriel.Most vettem gabrielt azzal csinálok holnap reggel első pisiből tesztet.remélem addíg nem jön meg....
2009. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/128 anonim ***** válasza:
100%
Köszi Betti!Hát muris a név, de én szeretem :) Én most használtam először ezt a tesztet, és csodálkozom, hogy ilyen olcsó. Reméljük azért valamikor csak fog már erős pozit is mutatni. Bár a jelek arra utalnak, hogy nkem mensi lesz, azért csak sikerült még belém is ültetnetek egy kis reménysugarat. :)
2009. szept. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/128 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!Julcsi vagyok.

Vettem ma egy ClearBuet-t.De őszinte leszek hozzátok:én holnap valszeg nem tesztelek.Félek a csalódottságtól:(Talán korai lesz még holnap,ugyanis mára-vagy holnapra nem várom.Eddig semmi:))))A tüneteim:Folyásom van nekem is,a mellbibóm udvarán kis mirigyek jöttek elő(pár napja már),hasam néna-néha fáj,mellem kissé feszül.

Csatolom a görbémet,tekintsetek már rá,mert megőrülök!Érzem ,hogy nem vagyok egyedül,de tudni is jó lenne!!!

[link]

2009. szept. 22. 12:16
 48/128 anonim ***** válasza:
100%
Hát Julcsi, elég össze vissza a ciklusod második fele, de ez még nem jelent semmit. remélem baba. Hány hónapja próbálkoztok? Clostyt nem szedtél még?
2009. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/128 A kérdező kommentje:

Nem szedtem closty-t,és ez az első próbálkozás...Ma nem vártam,idáig még semmi.

Az igazság az,hogy nem mindíg ugyanabban az időpontben mérem a hőmet.Ez gáz ugye?A tüneteim mire utalhatnak?

2009. szept. 22. 12:33
 50/128 anonim ***** válasza:
100%
ha nem ugyanabban az időben méred, akkor veheted úgy hogy nem is lehet leolvasni a görbéről semmit. Fontos mindig ugyanakkor mérni. Úgyhogy minden lehet. Drukkolok.
2009. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!