Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-23-ra nem várók:Tesztelt...

22-23-ra nem várók:Tesztelt közületek valaki akár halvány +-at? Mit éreztetek? Testi változások? Állítólag a Clear Blue már kimutatná.

Figyelt kérdés
Nekem szórkál,vagy inkább olyan megjön érzésem van hétfő óta.A melleimet is érzem.Ti hogy vagytok vele?
2009. szept. 19. 21:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/128 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem tudtam,hogy egyidőben kell mérni:(Most vezetem először.Remélem nem jön meg,és akkor pénteken +lesz a tesztem.Hamarabb nem merek tesztelni már...Nektek sok sikert,és 2 csíkocskát!
2009. szept. 22. 13:12
 52/128 A kérdező kommentje:

Amúgy meg 9-én mutatott az ovu tesztem +-at,akkor gondolom 10-én volt tüszőrepedésem,ahogy a nődokim is mondta,vizsgálat alapján.Ma vagy legkésőbb holnap nem kellene megjönnie,idáig semmi.Viszont folyásom olyan,hogy szinte akkor is folyik olyan tojcsiszerű valami,mikor jövök-megyek.Tiszta ideg vagyok h ez mitől lehet?Jót vagy rosszat jelent?Mindíg azt hiszem,hogy megjön,és rohanok a wc-re.

A méh magasságát önvizsgálat esetén milyen testheyzetben kell végezni?

NAGYON SZÉPEN KÉRLEK TITEKET,HOGY VÁLASZOLJATOK NEKEM AZ ITTENI KÉRDÉSEIMRE,MERT ÚGY ÉRZEM KÉTSÉGBE ESTEM:(((

Az ugye jót jelent,ha mensi előtt szokott lenni barnázásom,és most "csak" ez a fehér folyás szerű valami van???KÖSZI A VÁLASZOKAT.

2009. szept. 22. 14:33
 53/128 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Julcsi! Egy egész regényt kezdtem itt írni neked, csak a technika ördöge közbeszólt, és eltűnt, mire elküldtem volna. :( Szóval szerintem ne keseredj el, mert amég nem mensi előtti állapotok vannak, addig van remény. Sőt amég meg nem jön!Én nem vagyok szakértő, és bennem is csak a lányok tartják itt a lelket, de szerintem még semmi nics veszve. Szerintem a 17. cn-en lehett az ovud, bár mivel nem egy időben mérsz, ezt sajnos nem lehet biztosra venni. Szerintem, ha bírsz várni péntekig, ahogy írtad, akkor a teszt után okosabbak leszünk. Én drukkolok neked!!!Katkovics
2009. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/128 anonim ***** válasza:
100%
Mensi előtti állapotnál a folyásra gondoltam. K
2009. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/128 A kérdező kommentje:

Kedves Katkovics!

NAGYON szépen köszi a válaszodat!Aranyos vagy h válaszoltál.

Tüszőrepedésem tuti 10-e volt.De mi ez a folyás?Ez idegesít nagyon!Ez most jó vagy rossz?Fent vagy lent kellene lenni a méh-nek?

Péntekig várok a teszteléssel,--csak ki tudja várni.

MINDENKINEK SOK SIKERT,ÉS LÉCCI ÍRON AKI ++++++-AT TESZTELT MOST?

2009. szept. 22. 15:12
 56/128 anonim ***** válasza:
100%
Ha baba van, akkor fennt kell lennie a méhszájnak, alig kell tudni elérni és zárt ilyenkor.
2009. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/128 anonim ***** válasza:
100%

Szia Julcsikám! Itt "Rebeka". Megtaláltalak.

Mivel látom,hogy itt sok szerdai tesztelő lesz én is csatlakoznák hozzátok. Én szombatra nem vártam, nem jött meg, vasárnap - teszt, holnap én is újra tesztelek. Szoritok mindenkinek, hogy ++ legyen! :-) Nagyon kiváncsi vagyok!

2009. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/128 A kérdező kommentje:

:)))))))))Sziamia!!!

Örülök,hogy megtaláltál!Jó sokan vagyunk az igaz!Én nem tudom teszteljek-e holnap.Valahogy félek a csalódottságtól,de a mellem már megőrít teljesen.

Ma teszteltem CLEARBLUE-val,totál--lett.De rosszul csináltam,mert nem a reggeli vizeletből...

Vettem Gabriel-t.Nem tudom az mennyire megbízható????

TI MILYEN TESZTET HASZNÁLTOK KEDVES VÁLASZOLÓK?

Tuti reggeli vizeletet fogok elhasználni a tesztelésre,de lehet megvárom a pénteket!

Remélem még írsz"Rebeka"!És ha nem jött meg szombaton,akkor ott nagyon lehet bébike!Én nagyon drukkolok neked,és mindenkinek,(meg magamnak is!)

2009. szept. 22. 16:55
 59/128 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok lányok!


Nekem nem sok tünetem van, néha szurka a petefészeknél, és talán érzékeny mellbimbó de nem annyira mint tegnap. Folyásom az Nekem is van fehér, elég bő de csak ha megvizsgálom magam, a bugyiban semmi nem látszott egész nap. tudom a nappali hő nem sokat jelent de most 37,1-et mértem!!Ja és a derekam egész nap fájdogál.Ha hihetek a két oldalnak ahol a görbimet vezetem, akkor 12cn-en volt

pé-m. És mivel a luteális szakaszom még soha ne volt 14 napnál hosszabb így holnapra nem várom és igy a ciklusom 26 napos lesz.

A görbém:

[link]

2009. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/128 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok,Betti vok,jó sokat írtatok míg nem voltam:)Na én is osztom Julcsi véleményét,és nem holnap hanem pénteken tesztelek és én is vettem ma DM-ben clear blue-t.Jó drága teszt de remélem csak egyszer kell használnom,és ha pozi akkor tuti nem fogom sokallni az árát:)Nekem is bő,fehéres-kissé sárgás a nyákom,amikor éreztem napközben rohantam a wc-re biztos mensi,de hál istennek nem volt vér csak a nyák.Nekem ugye ma kellett volna megjönnie,nem jött,a teszten az áll,hogy kimaradt mensi napján 86%os az eredmény,de én mégis halasztom péntekre,próbálom magam mindenfélével lefoglalni,nem a babára gondolni,így talán kibírom péntekig.A hőm teljesen vonalzó,37,3-37,5,most már a 12 dik napja:)
2009. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!