Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-23-ra nem várók:Tesztelt...

22-23-ra nem várók:Tesztelt közületek valaki akár halvány +-at? Mit éreztetek? Testi változások? Állítólag a Clear Blue már kimutatná.

Figyelt kérdés
Nekem szórkál,vagy inkább olyan megjön érzésem van hétfő óta.A melleimet is érzem.Ti hogy vagytok vele?
2009. szept. 19. 21:05
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/128 A kérdező kommentje:

Kedves Betti!Sajnos már nemcsak barnázok,már vérzek is:(((

Nem értem miért van az hogy mikor meg kellett (vagyis nem vártam)jönnie,azon a reggelen lett a tsztem +?Délután megint+ lett másik teszttel.

Még nem jött a párom,de bármikor itthon lehet.Ha nem leszek pár napig,akkor benntartottak:(Szerinted meglehet menteni a bébit?Lehetséges hogy ott van,és nem ment el?Lehet hogy csak a szervezetem emlékezetből reagál a mensire?Lehet azok közé tartoztam,akik először még véreznek?Én ezekben bízom,de már bőgök is....KÉRLEK SEGÍTSETEK,MERT NAGYON VÁRJUK ŐT!!!

2009. szept. 23. 19:44
 102/128 anonim ***** válasza:
100%
Julcsika! NA MOST AZONNAL MENJÉL AZ ÜGYELETRE?DE MOST!!!AKÁR OTTHON VAN A PÁROD AKÁR NINCS!!!!A LEGKÖZELEBBI NŐGYÓGYÁSZATI OSZTÁLYRA FOGNAK VINNI VALSZEG ÉS ULTRAHANG?VÉR ALAPJÁN MEGMONDJÁK HOGY OTT VAN E MÉG A BABA.SOS SOS SOS drukkolok,Betti
2009. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/128 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Kedves Betti!

Mentem a sűrgősségire,nőgyógyászatra Orosházára(40km).Vittem mint a 2 tesztet,doki látta a + eredményt.Vizeletet vett,irány a labor terhességi gyorsteszt.Közben uh vizsgálat,meg kézzel is megvizsgált.Uh=nagyobb a méhem(uterus),de nem látott terheségre utaló jelet.Vastagodott méhnyálkahártyám(endometrium) van.A laborben találtak hcg-t.

Kérdeztem miért vérzek?VÁLASZ:a szervezetem nem fogadja be az embriót,ezért vérzéssel távolodik a szervezetemből,mert nagy a valószínűsége,hogy sérült a kromoszóma:(A szervezetem így védekezik a beteg bébi ellen.

Éreztem,hogy terhes vagyok,megéreztem!!!De miért pont velem történt ez meg?Miért,és hogyan sérülhetett a kromoszóma?És mikor?A doki csak annyit mondott(aki éppen ügyeletben volt),hogy számtalan oka lehet...viszont örüljek,hogy így alakult.Jövőhónapban attól még lehet próbálkozni.Csak valamit még ne értek:Még volt itthon tesztem,ellőttem ma reggel kíváncsiságból.EREDMÉNY???nagyon erős +!Tesztem milyen?Gabriel...Akkor még nem ülült ki a hcg?Vagy mi van ilyenkor?Vérzésem enyhén van,de görcsölök.

2009. szept. 24. 09:52
 104/128 anonim ***** válasza:

Szia Drága Julcsi! Nagyon szomorú amit írtál,de kérlek ne csüggedj mert a természet szelektálja a beteg embriókat,és igenis örülj neki,hogy ilyen könnyen távozott(ne haragudj a kifejezésért)mintsem mondjuk a terhesség 20 hetében kellett volna megszülnöd,és akkor is meghalt volna,vagy ne adj isten egy beteg gyereket szülj.Azért pozi a teszted mert még nem ürült ki a hcg a véredből,majd úgy egy hét múlva teljesen visszaállsz a kerékvágásba és itt az új hónap tessék ismét próbálkozni! Puszi Betti

Igen magamról:ma sem jött meg:) szokásos hányinger mellfeszülés már nincs annyira(!) hőm 37,4. Nem merek tesztelni majd hétfőn...

2009. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/128 A kérdező kommentje:

Kedves Betti!

Nagyon aranyos vagy ,hogy így törődsz velem:)Jól esik.

NEM KESEREDEM EL,inkább örülök,hogy a szervezetem felismerte a beteg kromoszómát.De valahol bánt is:(

Doki szerint jövőhónapban lehet próbálkozni.Javasolt closty-t.Az mire való?Úgy tudom tüszőrepesztő,de miért javasolta?Mire jó a closty?


Drága Betti!TUTI BABÁS VAGY!Szerintem csendben örülhetsz:)Kíváncsian várom/várjuk az eredményed!

2009. szept. 24. 12:14
 106/128 anonim ***** válasza:
Betti vagyok:A closti a peteérés serkentésére,a petefészek betegségeinek kezelésére használják,pasik is szedhetik,ha kevés a spermaszámuk,és ha valaki évtizedekig szed fogamzásgátlót,és abbahagyja ezután próbálkozik babával,arra is jó,hogy a hormonjait helyre tegye.Neked valszeg azért ajánlotta a doki,hogy a peteérésed biztosabb legyen kis rásegítéssel.
2009. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/128 anonim ***** válasza:
Julcsika,Katkovics,Reni,meg akik még itt írtuk ezt a topikot ilyen hosszúra!Nincs valami más módja,hogy tartsuk a kapcsolatot?Persze ha ti is úgy akarjátok.Babagyártástól függetlenül is na? Valaki találjon ki valamit esetleg msn? Vagy itt nyissunk magunknak egy új kérdés alatt futó dumcsirovatot? Mit szóltok hozzá? Betti
2009. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/128 anonim ***** válasza:
Lányok Reni vagyok felőlem máshol is beszélgethetünk. Én a ciklus. hu-n regisztrálva vagyok és ott szoktam a lányokkal beszélgetni nagyon jó kis csapat jött össze, minden gondunkat függetlenül a babától is elmondhatjuk, kielemezzük egymás görbéit és tapasztalatot cserélünk biztatjuk egymást.
2009. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/128 anonim ***** válasza:
Jesszusom még egy regisztráció....meg aktiváló link meg minden....na mindegy halljátok lányok?megyünk a ciklusra?Én megpróbálom,regezek,aztán hogy ott hol keressük egymást még nem tudom de Reni majd elmondja:) Betti
2009. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/128 anonim ***** válasza:
62%

Sziasztok!Drága Julcsi! Sajnálom, ami történik Veled! A doki tutira mondta, hogy elmegy a baba? Már annyira vérzel és görcsölsz? Vagy hogyan állapította meg, ha még van hcg is a szervezetedben?

Nekem sajnos már tutira nem jött most össze a baba. A hőm is leesett reggelre, és már enyhén vérzek is. Szóval majd legközelebb. Mostmár megpróbálok elvonatkoztatni, és nem csak a babára gondolni. Remélem fog sikerülni.

Én is szoktam a ciklus.hu-n is írogatni. Szóval összejöhetünk ott is. A nevem ugyanúgy Katkovics. :)

De aki igényli, annak megadom az msn címemet is priviben.

2009. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!