Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-23-ra nem várók:Tesztelt...

22-23-ra nem várók:Tesztelt közületek valaki akár halvány +-at? Mit éreztetek? Testi változások? Állítólag a Clear Blue már kimutatná.

Figyelt kérdés
Nekem szórkál,vagy inkább olyan megjön érzésem van hétfő óta.A melleimet is érzem.Ti hogy vagytok vele?
2009. szept. 19. 21:05
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/128 A kérdező kommentje:

Kedves KATKOVICS!

Nem értem mitől mondhatta a doki,hogy elmegy a baba,gondolom tud valamit amit én nem.A helyzet az,hogy ma szintén + a tesztem.A petefészkemnél görcsölgetek,a vérzésem már szinte olyan amilyen szokott lenni.Kissé múltak a mellfájásaim,viszont érzékenyek még.Betti mondta,hogy--biztosan olvastad--hogy a terhességtől van ez.De szerintem szépen lassan kiürül belőlem.HA TUDNÁTOK MENNYIRE VÁRTUK EZT A PICIKÉT....

Én valahogy még mindíg érzem hogy itt van,de félek...az uh gondolom nem hazudik,--de gondoltam arra is hogy korai terhességet még nem látni,vagy a doki nem vette észre,stb..

De miért mondta hogy kromoszabetegség???Eggyértelműen nem is magyarázta el...Mindegy,holnap megyek a saját dokikámhoz.

Sajnálom Katkovics , hogy már te is vérzel.Majd a kövi hónap meg a mienk lesz!

Merre vagy "REBEKA"?

Jók legyetek!Sok puszi,sziasztok...

2009. szept. 24. 16:30
 112/128 anonim ***** válasza:

Itt vagyok drága Julcsikám! Már irtam privibe. Úgy sajnálom, Katkovics téged is. Úgy biztam, hogy most csupa+ tesztek lesznek itt. Nekem még nem jött meg mindig, de valószinű csak szombaton tesztelek. Bár 2 negativ után nem tudom lesz-e +. Bizom benne.

Szerintem is jó ötlet lenne valahol dumcsizni. Én is vagyok a Ciklus.hu-n de keveset vagyok fönt, nem nagyon tudom hol lehet dumcsizni. Lányok kitartás! Többieknek + tesztet, reméljük lesz itt végre valaki aki jó hirekkel szolgál!! :-)

Rebeka

2009. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/128 anonim ***** válasza:

Lányok Én a babát szeretnénk de nagyon !!!!

topicban szoktam főként lenni!


Ma teszteltem és teljesen elvagyok kenődve mert nega lett, a hőm még mindig fennt már három napja 36,9-en. van egy nagyon enyhe barnás nyákom, de a tisztaságit meg se fogja, csak ha vizsgálom magam!! Már kivagyok teljesen!!

2009. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/128 anonim ***** válasza:

Hova tüntetek lányok? Senkinek semmi hir?

Rebeka

Julikám, mi van veled? Nem jelenteztél! Remélem jól vagy!

2009. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/128 anonim ***** válasza:
Én is hiába nézegetek ide vissza. Semmi hír rólatok lányok? Katkovics
2009. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/128 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Julcsi vagyok.

Szóval nagytakarítást csinálok,ha kell minden nap,hogy teljen az idő.Teljesen máshogy fogjuk várni a baba fogantatását,nem grcsölünk rá--lehet ez volt a gond hogy így jártunk:(

De a jövőhónapban 8-án várható az ovum,gondolom 9-én tüszőrepedés(pont akkor lesz a szülinapom:))TALÁN A jÓiSTANEKE MEGSEGÍT EGY EGÉSZSGES (Y)kromoszómával,:)))Talán ezt kapom szülinapomra....

Rebekám,írtam neked priviben.

Reni,Betti merre vagytok?

Nem vagyok elkenődve,mert inkább most mint a szülőágyon,nem igaz?--aki tudja miről van szó,annak nem kell írnom-.


Így üzenek annak a kedves írónak akinek fent a hője 36,9-en,hogy babásodást kívánok,és kérdezem mikor tesztelsz?Mióta késik?

TÖBBIEK GYERTEK!!!

2009. szept. 25. 16:26
 117/128 anonim ***** válasza:
Szia Julcsi Betti vagyok! Na ez az csak pozitívan,semmi negatív gondolat!Na ma sem jött meg ellenben iszonyúan fájt ma a fejem,és vasíz van a számban vagyis inkább olyan mint az amalgám tömés szaga(fúúúj) és elkezdett fájni egy fogam magam se tudom melyik de pont elöbb gondoltam rá,hogy ha nem múlik,nem megyek így neki a hétvégének hanem elmegyek ügyeletes fogászatra.Jaa nem merek még mindíg tesztelni...megvárom most már a hétfőt csakazértis:)
2009. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/128 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! Itt Rebeka.

Sajna ma megint negativot teszteltem, már el is szállt minden reményem. Ha az lennék már tuti kimutatná, pont egy hete késik.

Szerintem biztos azért késik, mert volt egy spontán vetélésem, és még nem álltam helyre. Szerintetek?

2009. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/128 anonim ***** válasza:
Szia Rebeka! Sajnálom, hogy még mindig nega a teszt. Lehet, hogy ez egy pé nélküli ciklus volt a vetélés után. De a remény hal meg utoljára, szóval még nincs veszve semmi. Ahogy Betti is írta, van olyan, hogy később mutatja ki a teszt. Nekem ez a 3. ciklus volt a vetélés után, és nincs baba. Most elvileg késett 1-2 napot az előzőekhez képest. El kezdtem szedni a premens tabit, mert sokan ajánlották, hogy ez jó. Meg egyébként is pms tünetek tömkelege szokott rajtam előjönni, úgyhogy ártani nem árthat. Szóval fel a fejjel. Ha nem most, akkor a következő hónapban majd összejön.Az bizti, hogy én most a hőmérőzést kihagyom.
2009. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/128 anonim ***** válasza:
Katkovics voltam...
2009. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!