Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/201 anonim ***** válasza:
100%

A következő hetekben majd ne felejts el meglepődni, hogy nem nő a hasad.

Gondolom a kérdezőnek előbb-utóbb le fog esni, hogy csak nem akar megszületni a gyerek. Akkor jönnek majd a "lehet, hogy valaki 50 hetesen szül?" típusú kérdések :D

2016. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/201 anonim ***** válasza:
89%
(4.) Nem szep de nagyon feldobtatok a kedvemet es a hanyingerem is elmult :D koszonom :) :D ( nem a kerdezon hanem a szitun nevetek, felre ertesek vegett)
2016. ápr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/201 anonim ***** válasza:
100%
Már látom a köv.havi kérdést. 20 hetes terhes lehetek, de menstruálok, nem nő a hasam, negatívak a tesztek, az orvos nem látott semmit, de terhes lehetek, tuti.
2016. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/201 anonim ***** válasza:
85%
(4.) Egyebkent ha mar itt tartunk nem tudtam hanyadik hettol latszik hasi uh-n is a baba, ma megyek dokihoz akkor mar biztosan fog latszani (most 9+4 vagyok). :)
2016. ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/201 anonim ***** válasza:
100%

16 hetes terhes vagyok. Túl vagyok 3 uh-n, kb 3 vérvételen, kb 3 féle kenetvizsgálaton, citológián.

Aki nem tudja, hogy terhes vagyok, már az is látja rajtam.

Túl vagyok a genetikai uh-n és kombinált teszten.

Ha valóban 16 hetes terhes lennél, ezeken neked is túl kéne lenned. 6 hetesen már látta uh-n a szívhangot a doki, kizártnak tartom, hogy 10 hetesen ne látta volna. 12. hetesen hasi uh-n már a nemét is megtippelték.

Sajnállak téged, hogy fogalmad sincs a terhességről, és ennyire beképzeled. Ha ennyire biztos vagy benne, miért nem mentél el azóta uh-ra? Vérvételre, ami 100%-osan megmondja, van-e HCG a szervezetedben? (csak hogy tudd, ha nincs HCG a véredben, nem lehetsz terhes, a HCG a terhesség feltétele).

Én a helyedben orvost keresnék. Nem nődokit...hanem aki segít helyretenni a tévképzeteidet...

Vágysz nagyon a babára, azért van ez? Régóta nem sikerül? Vagy esetleg pont az ellenkezője, rettegsz tőle, hogy terhes vagy/leszel?

2016. ápr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/201 anonim ***** válasza:
100%

(3)

6+4-en voltam a második babummal,hasin látszott a 6 mm embryo szívveréssel.Hüvelyi nem volt.

Éééééés lássatok csodát,a teszt pozitiv volt,nem is jött meg és a doki is látta.De hát akkor 14 éves korom óta én minden hónapba terhes voltam,mert menstruáltam:D Csak valahogy nem jutott eszembe tesztelni és a gyerek is csak 21 éves koromra bújt ki.Ennél tovább tuti nem volt még terhes senki xD Ja és a hasam se nőtt,ezt adjátok össze :D

2016. ápr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/201 anonim ***** válasza:
79%
(4.) En mar kezdem sajnalni... emlekszem nekem is volt olyan hogy annyira nem szerettem volna hogy meg a tuneteket is magamra beszeltem..de hamar rajottem hogy ez nem normalis :D :)
2016. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/201 anonim ***** válasza:
100%
NEM VAGY TERHES!!!
2016. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/201 anonim ***** válasza:
93%

(3)

De terhes ! Gond terhes a sok káposztalétől a fejében...

2016. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/201 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogom belédmagyarázni, hogy nem vagy terhes!


Szerintem kisfiú lesz. Mit szólnál a Bendegúz névhez? Az olyan kis huncut!!!

És hol akarsz szülni? Apás szülésed gondolom nem lesz, de egy jó dúlát felfogadhatnál, a barátnőm ismer egyet, megadjam a számát?

Van egy tutijó hozzátáplálási táblázatom is, elküldjem?

Ki kéne írnod egy kérdést, hogy manapság mennyi hálapénzt illik adni a szülésznek, mert sajnos nem vagyok képben az aktuális tarifákkal.

Sajnos csaj GYES fog neked járni, szóval ideje beíratni a csimotát a kerületi bölcsibe is, hogy legyen helye, mire visszamész az egyetemre, vagy inkább keresel egy árufeltöltő melót a teszkóban? Mostantól megint nyitva lesznek vasárnap, tutijó túlórapénz lesz belőle!

Na, miről dumcsizzunk még? Zöld kaki? Hasfájás? TSMT torna?

2016. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!